زوم زندگی تقریبا مانند زندگی واقعی. تقریبا.

زوم, زوم, زوم!

سه هفته پیش من تا به حال شنیده هرگز از زوم ویدئو کنفرانس سرویس که از طریق آن من در حال حاضر جلسات مانند کسب و کار هیچ کس. (صحبت از کسب و کار من است که این سان خوزه شرکت ساخت مانند یک راهزن در coronavirus سقوط بازار — سهام آن شد تا 7 درصد از ظهر جمعه به عنوان هر چیز دیگری حفره حفره است)

اول آن روز شنبه بود غیر انتفاعی جلسه هیئت مدیره با یک دوجین یا بیشتر شرکت کنندگان است. همانطور که تا کنون این روزها شما فقط با انجام یادگیری است. آتش لپ تاپ و فشار فلش در اطراف بر روی صفحه نمایش و … گاهی اوقات شما می توانید هر کس در این نشست گاهی فقط یک نفر دیگر گاهی اوقات تصویر شما خودتان را بر روی صفحه نمایش. تا زمانی که شما حذف برق نوار را از لنز دوربین خود را بر روی کامپیوتر خود است. اگر مارک زوکربرگ نگه می دارد خود را تحت پوشش برای جلوگیری از Russkie از جاسوسان مشابه در بنابراین می توانید I.

سپس پل Cabanis گفت: او می خواهم تدریس سهشنبه شب کلاس یوگا با زوم کردن و چه جهنم ما این کار را از راه دور از خسته کننده قدیمی اتاق نشیمن که در آن من در حال حاضر صرف چه مدت حداقل 10 ساعت در روز. پایین سگ کاملا مشابه بدون من Iyengar بگیرید و یاد دهید, روی تشک کنار من ولی ما آن را از طریق به آن تنها با ذکر طاعون بار بودن پولس توصیه شانه ایستاده و تمام آساناهای وارونه — برای تقویت سیستم ایمنی بدن.

پنج شنبه شب پس از کار من باعث بزرگنمایی بحث جامعه برای یک تازه تشکیل اجتماعی مدنی فکر ، ما تا به حال هیچ ایده چگونه بسیاری از مردم خواهد عملا نشان می دهد. اما در ساعت مقرر — کوکتل ساعت 5:30 p. m. — رئیس گفت: 15 نفر وجود دارد در اتاق و بنابراین همه ما مطرح ما اجباری نوشیدنی در یک نان تست و خاموش بودند. من در نهایت بدانند که در زوم های دنیا, زمانی که یک فرد خواند و زنده دوربین سوئیچ بیش به او و یا او. برای اولین 45 دقیقه ما ماند در موضوع — طولانی-برنامه ریزی یکی که هیچ ربطی به چیزی که ails ما — و آن را توانا و طراوت را به بحث در مورد چیز دیگری است. هر چیز دیگری است. شب شد و در نتیجه شمارش یک موفقیت است.

ما نمی درگذشت. من نمی گم کار من است. در حال حاضر من باید به بازنشسته زمانی که من 85 به جای 65; این چیزها اتفاق می افتد. تنها مردم ما شخصا به خوبی می دانیم که بیمار هستند و در دور فرانسه. اما بله کابین تب افسرده بیماری را در خود دارد. من نمی تماشای اخبار تلویزیون — منظورم این است که نه در همه — اما آنچه در این مقاله این است که قریب به اتفاق مردم این جهان است. و با که گفت, به عنوان یک میانه رو طوری هستند cads به راست و چپ که تمایل به همه چیز را حتی بدتر از طریق دروغ و فرصت طلبی.

اول این ضربت سخت زدن شغل که مانند palooka تگزاس معاون فرماندار از ما بخواهید برای جلوگیری اجتماعی فاصله به طوری که ما می تواند کشته شود برای کمک به اقتصاد است.

سپس chowderheads مانند لس آنجلس اعضای شورای شهر که به عنوان من نوشتن به طور جدی با توجه به تصویب قوانین است که به کسب و کارهای محلی که آنها باید rehire اول اگر آنها به وضع هر کسی در این رکود عمیق است. حتی صحبت کردن به عنوان یک فرد بسیار ایده که ارشد باید توسط قانون تواند عامل تصمیم گیری در که می شود یک کار بدترین نیروی انسانی ایده من تا کنون شنیده ام. آنچه که باید از طریق این سیاستمداران ذهن? آن را به اندازه کافی به یک فرد عقب نشینی در hoariest رایگان-بازار کلیشه: باید این افراد حتی تا به حال تصور آنچه در آن مانند برای اجرای یک کسب و کار ؟

این تنها چیزهای کوچک است که ما را از طریق. هر روز صبح روز هفته حدود 9:15 سرکش KCRW DJ و موسیقی مدیر آنه تول مثلا به ما می گوید به بلند شدن از صندلی های ما برای تغییر و رقص. شما می توانید بدتر از دنبال مشاوره خود را به عنوان او سپس چرخش یک دیسکو لحن. و صبح روز دیگر او افزود: “من این تلویزیون در با حجم پایین ؟ چرا که نه فقط آن را خاموش کنید.”

لری ویلسون در کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه تحریریه. [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>