صهیون ویلیامسون دادن پلیکان یک افزایش بزرگ

لس آنجلس — بنابراین شما می خواهید به دانستن آنچه که LeBron James به معنی صهیون ویلیامسون?

به احتمال زیاد آگاهانه چقدر توجه هر گونه اظهار نظر او در مورد جیمز می رسم به New Orleans Pelicans wunderkind مودبانه swatted دور است که سوال در مورد لیکرز’ سوپراستار در shootaround پیش از اولین ملاقات با جیمز.

“راستش می توانید از ما بپرسید این سوالات پس از بازی ؟ تمرکز اصلی من در حال حاضر فقط در تلاش برای کمک به تیم من سعی کنید برای به دست آوردن یک پیروزی” ویلیامسون گفت: “امیدوار کننده “پس از.”

پلیکان گارد نقطه Jrue تعطیلات می تواند به خاطر احساس اضطراب قبل از تطبیق با بت خود را برای اولین بار به عنوان یک طرفدار: “در حال از L. A. کوبه (Bryant) است که یکی از آنها … و Shaq یکی از آنها من بودم و از ترسم حتی تو دروغ” او گفت:.

اما نه نزدیک به حد انتظار بود از تعطیلات به عنوان خواسته از او 19 ساله هم تیمی است که انجام می شود کمی در 12 NBA بازی برای سرکوب اعتیاد به مواد مخدره اطراف او.

6-پا-6 قدرت رو به جلو از دست رفته اولین 44 بازی این فصل در حالی که دوره نقاهت بعد از یک زانوی راست دامنه. اما ورود به بازی روز سه شنبه مقابل لیکرز – مردی Gras در نیواورلئان – انفجاری, 285 پوند phenom شده بود فوق العاده است.

در ده گردش ویلیامسون به طور متوسط 22.8 امتیاز در 58.6 درصد تیراندازی با 7.2 ریباند و 2.3 کمک می کند و میزان مصرف از 27 درصد است. در 10 بازی به تنهایی او سومین بازیکن با هفت 20-بازی نقطه و سوم rookie در 30 سال به نمره بیش از 200 نقطه در آن span.

مهمتر از همه ویلیامسون حضور باعث می شود نیواورلئان که می یابد خود را در تعقیب یک کنفرانس غرب حذفی اسکله با 24 بازی باقی مانده زیر در روز سه شنبه – بهتر است.

با او در صف پلیکان شد 7-5 ورود سهشنبه به طور متوسط 53.2 امتیاز در رنگ (5.3 بیش از بدون او) 16.4 دوم-شانس امتیاز (2.4) و پایین کشیدن 49.4 ریباند (3.5 بیشتر).

“بچه در حال رفتن به, ویژه” جیمز گفت: در لیکرز’ shootaround نه مردد برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در یکی از بازی درخشان ترین ستاره های جوان.

“او فوق العاده مواد منفجره. فوق العاده هوشمند و همچنین از روی زمین. همه نوع خواهم فقط به رسمیت می شناسد خود توانایی جهش به عنوان آنجا که در dunks اما دوم خود را به پرش زمانی که او نتواند یک شات توانایی های خود را برای تصویب در انتقال او بسیار عفونی انرژی – شما می توانید بگویید که بچه ها می خواهم به بازی با او.”

آن بچه ها با ردیف جلو صندلی ها به طور مشابه تحت تاثیر قرار raving در هر شهرستان پلیکان بازدید – در مورد ویلیامسون بلوغ خود بهره وری خود بازگشت.

“وجود چند بازیکن در زندگی حرفه ای من که در آن شما احساس می کنید مانند شما در حال تماشای آنها و یا شما در حال بازی با آنها و شما مانند “انسان از آن او نیست شب امشب خود را ندارد شب'” پلیکان گارد تیراندازی JJ Redick گفت. “و سپس شما نگاه کنید به” او 27 و هشت و پنج پاس گل و دو بلوک. مانند آنچه که فقط اتفاق افتاده است؟'”

و او فقط خراش سطح همه آنها می گویند.

او انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک بهتر مدافع rebounder و تیرانداز; و او به احتمال زیاد خواهید به یادگیری خواندن بازی بهتر است. او می گوید که دادگاه او را به کار بر روی بهبود زمان خود را مدیریت.

و در عین حال “او را از انجام آن همه رفو خوب در حال حاضر” Reddick گفت.

“تجربه شده است بزرگ” ویلیامسون گفت. “من از دست رفته در نیمه اول فصل تا در نهایت به خارج وجود دارد و با هم تیمی های آن بزرگ شده است.”

بیانیه ای که متمرکز نیست در ویلیامسون خود و یا برای که ماده در صهیون و LeBron – نشان دهنده این مرد جوان که نیواورلئان است, آشنایی با مربی آلوین Gentry گفت.

“من حفظ همه گفتن او همه چیز در مورد تیم” Gentry گفت. “او فقط می خواهد به بخشی از مردمان او می خواهد به انجام همه چیز را او می تواند به ما کمک کند برنده بازی است و آن را هرگز در مورد او.

“این چیزها دشوار است; او نیاز به ایستادن هر روز از اینجا و شما از او بخواهید تمام این سوالات در مورد او شخصا که واقعا نیست که او چه کسی است. او می خواهد به بحث در مورد تیم ما و چگونه ما در تلاش برای دریافت بهتر و تلاش برای ایجاد یک اجرا حذفی. اینها چیزهایی است که به او مهم هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>