صفر موارد مثبت COVID-19 گزارش در افرا مشاهده مراقبت از حافظه انبوه, تست رویداد

“ما واقعا خوشحال برای پیدا کردن ما تا به حال هیچ مثبت. همه ما کارکنان و ساکنان آمد منفی” افرا نظر مدیر جسیکا بیلی گفت. “ما اجازه دهید همه خانواده های ما می دانیم بنابراین ما در حال رفتن به نگه داشتن هر کس در ارتباطی اما این خبری که ما در حال حاضر است.”

افرا مشاهده حافظه مراقبت از پرستاران اداره 68 آزمون برای کارکنان و ساکنان چهارشنبه. داکوتای شمالی, وزارت بهداشت فرستاده می شود آزمون به افرا پس از مشاهده پاره وقت عضو هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 روز دوشنبه, آوریل 20. این عضو هیات مشغول به کار نشده بود از ماه آوریل 11 و اطلاع افرا نظر پنج شنبه, مارس 19 که یک عضو خانواده تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در طول تعطیلات آخر هفته و آن شخص نیز قرار گرفته بودند آزمایش. که کارمند و یکی دیگر که احتمالا در معرض ویروس باقی می ماند در ترک است.

افرا مشاهده مراقبت از حافظه است که یکی از دو تسهیلات مراقبت دراز مدت در گرند فرک با یک مورد مثبت از COVID-19 همانطور که از بعد از ظهر جمعه دیگر تسهیلات بودن ولی زندگی ارشد در کلمبیا با توجه به NDDOH سایت.

ولی زندگی ارشد در کلمبیا ماهر مرکز مراقبت در Altru پردیس اعلام کرد در وب سایت خود در روز شنبه, مارس 21
که یک عضو هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 دره ارشد زندگی پرستاران را اداره مورد 1,450 COVID-19 آزمون در سراسر خود را در سه مکان در چنگال بزرگ را به همه کارکنان و ساکنان در روز یکشنبه و دوشنبه, مارس 26-27.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

بیست و پنج دره ارشد زندگی کارکنان است که باید اعضای خانواده که آزمایش مثبت برای COVID-19 باید اعضای خانواده که دستور داده شده است به قرنطینه یا که در غیر این صورت ممکن است در تماس با این ویروس قرار داده شده اند پرداخت می شود ترک یک دره زندگی ارشد سخنگوی گفت. ولی زندگی ارشد استخدام فقط تحت 900 نفر و به حدود 550 ساکنان.

با توجه به NDDOH سایت, 69 موارد COVID-19 تایید شده اند در 17 دراز مدت مراقبت از امکانات ایالت که از بعد از ظهر جمعه. داکوتای شمالی رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم اتحاد با تاکید بر اهمیت حفاظت از ساکنان آسیب پذیر در خانه های سالمندان و دیگر مراقبت دراز مدت امکانات بیشتر به تازگی با رونمایی از جمعیت آسیب پذیر حفاظت از برنامه و یا VP3 در یک نشست خبری در روز سه شنبه.

“در حالی که ما تا به حال برخی از شیوع بیماری در اینجا در دراز مدت مراقبت از تاسیسات و سایر جمع امکانات زندگی ما یک فرصت به سرعت وارد عمل” بورگوم گفت. “این جایی است که ما واقعا می تواند کار را به صرفه جویی در زندگی می کند.”

کریس جونز مدیر اجرایی داکوتای شمالی وزارت خدمات انسانی گفت: در روز سه شنبه جلسه که VP3 طرح خواهد بود نورد پنج شنبه و به طور مداوم توسعه یافته در طول هفته های آینده. این طرح تمرکز بر جداسازی موارد مثبت تجهیز تیم های واکنش سریع به امکانات که در آن شیوع بیماری رخ می دهد و افزایش تست در آن امکانات است.

“به عنوان فرماندار گفت: North Dakota خوش شانس است به منابع مراقبت های بهداشتی است که ما داریم و کاملا رک و پوست کنده ما بیش از باور ما به اندازه کافی است که این همه ممکن است” جونز گفت. “در حال حاضر ما باید تحویل در ارائه مراقبت و حفاظت از کسانی که آسیب پذیر هستند.”

معلوم نیست که آیا هر یک چنگال بزرگ تسهیلات مراقبت دراز مدت علاوه بر افرا مشاهده و سه دره زندگی ارشد مراکز دریافت کرده اند COVID-19 آزمون به عنوان بخشی از VP3. NDDOH نمی تواند بلافاصله نظر رسیده بعد از ظهر جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>