Zaleski: یک بار دیگر ما افراد متعلق به نسل خود مرحله

فارگو — شماره برای اندیشیدن: 77, 78, 70, 78, 73. کسانی که در سنین اخیر دموکراتیک نامزد رئيس جمهور به علاوه سن interloper در کاخ سفید است. همه واجد شرایط به عنوان متولدین اگر چه آن را می توان استدلال کرد که اعضای مسن تر از صف در حاشیه پس از جنگ جهانی دوم رونق کودک و در نتیجه سقوط به یک گروه دنیا فقط قبل از رونق معمولا ثابت در شروع و در سال 1946. آنچه قابل توجه است این است: برای همه دموکراتها خدمات لب در مورد جوانان تنوع و شمول از داوطلبانی که هنوز ایستاده بودند بلافاصله پس از گذشته هفته شنبه مسابقات تشکیل یک دسته از مردان و یک septuagenarian ، میانگین سن: 75.2 سال در حال حاضر بوده است حذف شده به دو میانگین سن: 77.5 سال است.

معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن (77) سر در گم punditry با قانع کننده سوپر جمعه گشت. بد نیست برای یک نامزد که نوشته شده بود پس از از دست دادن آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه. او ریخته انتخابات شن و ماسه به برنی ساندرز’ کمپین ماشین به طور موثر سنگ زنی برای توقف ورمونت سناتور نیروی عظیم منهدم کننده. سه شنبه آن دو مرد مسابقه و ساندرز در جایگاه دوم است. بایدن به دست آورد چرا که رای دهندگان معتقدند او بهترین شرایط را برای سرنگونی prez و فاسد دوز و کلک.

ایالت ورمونت برنی ساندرز (78) آواز می خواند توجه داشته باشید: چیزهای رایگان برای همه. نفت خود را نرم و صاف کردن عمیق تجدید نظر تبخیر است. او را بدل از یک واقعی آبی سوسیالیستی به یک “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی” هر چه معناست. او یک دموکرات با فرصت طلبی نه با محکومیت و یا حزب وفاداری. رای دهندگان در حال یادگیری او بازی نمی کند خوب با دیگران و رکورد خود از موفقیت در کنگره کوتاه است. سه شنبه نشان می دهد فرقه برنی نمی تواند خود به خود دوباره انرژی ائتلاف دموکراتیک که انتخاب باراک اوباما دو بار.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن (70) از در حال اجرا. او باید بود. او برنده یک دولت واحد سهشنبه گذشته. او به پایان رسید یک کم خونی سوم در خانه خود دولت است. Ouch! یک فلش در اوایل اولیه تابه او نشده تولید جرقه پس از آن. پیام خود را از دست داده است و در hectoring شعارهای گیرند و یا توسط ساندرز.

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ (78) ثابت کرد پول نیست ترجمه به برنده شدن است. او صرف میلیون ها نفر در سه شنبه متحده و کمی برای نشان دادن آن. او کاهش یافته و از روز بعد. شایستگی خود را و متوسط با رویکرد به سیاست و سیاست نیست فروش خوبی در میان دموکرات ها در هنگام بسته بندی شده در یک میلیاردر. بیش از حد بد است. بلومبرگ می داند بیشتر در مورد دفتر بیضی مرد باهم از هر یک از نامزدهای دیگر. او دارای درخشندگی و شوخ طبعی استفاده کنید که lowdown مانند یک شمشیر دودم. حتی با مبارزات انتخاباتی خود را به حالت تعلیق او در نظر دارد به چوب آن را به دروغگو-in-chief. که چیز خوبی است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

یک تعداد: 73. که من. مانند نامزدها و اتفاقی جمهور, من یک نسل. یک نسل شده است رئیس جمهور پس از بیل کلینتون (73). جورج دبلیو بوش است 73. در سن 58, باراک اوباما, یک جوان نسل. یک نسل است که در کاخ سفید در حال حاضر (73). یک نسل (یک متفاوت, من امیدوارم که) خواهد بود که رئیس جمهور بعدی.

و مورد تحقیر امیز تلافی “OK, boomer!,” نکردم از خود راضی وای? با توجه به ارشد از سال 2020 سیاسی برندگان من می گویند: حق بازگشت در بله kiddies … !

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>