ژاک LaVine خود را افزایش اندرو ویگینز و آنچه که می توانست با تیمبرولوز

ستاره گارد بازی هر یک از شیکاگو بولز’ اولین 60 بازی در این فصل قبل از یک تیره و تار سمت چپ چهار او را نگه داشته و بر روی نیمکت شنبه, آوریل 2 برابر دالاس و سپس دوباره شنبه در مینه سوتا است.

از تمام بازی ها به دست او را انتخاب نمی کند نشستن یک بازی در اولین NBA صفحه اصلی.

“این اشکالات به من. من واقعا به دنبال به جلو به بازی. من به وضوح عشق رقابت بازگشت و بازی در مقابل تیم قدیمی خود را. من می دانم که این ورزشگاه و من می دانم که رینگ” LaVine گفت. “من نمی توانم خطر صدمه زدن به پای من دیگر ، من کمی دیوانه من نمی تواند بازی کند. من بدیهی است که در این روز مشخص شده و می خواستم به بازی بازی های زیادی است. من با دیدن شما بچه ها در سال آینده.”

چقدر خوب خواهد LaVine بود که نقطه ؟ ستاره او شده است در افزایش مداوم پس از تیمبرولوز معامله او به شیکاگو در جیمی باتلر معامله در سال 2017. LaVine در حال حاضر یک all-star-کالیبر گارد بود که سرزنش در این فصل است. او به طور متوسط 25.5 چهار کمک نزدیک به پنج ریباند و 1.5 دزد یک بازی در حالی که تیراندازی 50 درصد از زمینه و 38 درصد در سه نقطه از تلاش.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

او را به عنوان خوب است به عنوان بسیاری از طرفداران گرگ به احتمال زیاد می ترسید او خواهد بود.

“من فکر می کنم مثل شما بچه ها را دیده اند, من همیشه یکی از سخت ترین کارگران است. من اهداف مجموعه و که در آن من می خواستم به” LaVine گفت. “من واقعا نمی خواهم کسی به من بگویید که من و یا آنچه که من می تواند باشد چرا که در پایان روز شما کسی است که باعث می شود زندگی حرفه ای خود را. بدیهی است که من هیجان زده در مورد این فرصت را در شیکاگو و من دوست دارم آنچه که من بوده ام به ساختمان و آنچه که ما شده ایم ساخت.”

LaVine هنوز به ساخت شیکاگو به یک برنده هر چند که ممکن است چیزی برای انجام با فهرستی در اطراف او. شیکاگو هنوز به پیدا کردن یکی دیگر از ستاره کالیبر بازیکن به جفت با آن نگهبان به ثمر رساند. هنوز LaVine است که اعتماد به نفس او در بر داشت خود را دستور العمل برای موفقیت پایدار.

“من فکر می کنم در این سال من به یک واقعا خوب شیار چسبیده با روال و اینکه واقعا سازگار,” او گفت:. “من فکر کردم من سازگار بود سال گذشته فقط در سطح نخبگان هر شب شما را به فداکاری در روال خود را. و گاهی اوقات شما نمی خواهید به قادر به انجام همه چیز شما می خواهید برای فراموش کردن دادگاه است. آمدن به ورزشگاه مطمئن شوید که شما دریافت می کنید این عکس کوچک حتی اگر شما احساس نمی خوب یا گرفتن اضافی خود را درمان خود را خواب اضافی و چیزهایی شبیه آن. من احساس می کنم مثل من واقعی سازگار است.”

که “ستاره” نقش به احتمال زیاد یکی نیست LaVine شد خواهید برای رسیدن به در مینه سوتا است. او شماره 3 بین اندرو ویگینز و کارل-آنتونی شهرها در طول زمان خود را در اینجا. اما هنگامی که یکی از آن بچه ها بود و یا داشتن یک خاموش, شب, LaVine نشان داد توانایی به گام تا بازی خود را.

“بدیهی است که با شیکاگو فرصت بسیار خوبی قادر به نمایش گذاشتن استعدادهای خود را,” او گفت:. “و شما از من می دانم که من که قرار بود به آن را برای اعطا شده است.”

LaVine بستری در این سفر به مینه سوتا است “عجیب و غریب” از آنجا که تقریبا تمام بچه ها او را با آنها رفته است. حتی شهرهای در حال حاضر با یک مچ دست آسیب است. دیگر چهره های آشنا تمدید به سرمربی Ryan ساندرز و دستیار Bryan گیتس که در مورد آن.

“من فکر می کنم راه شما بدبختانه بیش از این فهرست وجود دارد بسیاری از تیم های که انجام داده اند که وجود دارد می آید یک نقطه که در آن شما را مجبور به انجام این کار” LaVine گفت. “این عجیب و غریب ، من فکر می کنم اصلی باند است که همه در همه, گسترش در سراسر کشور در حال حاضر است.”

از جمله اندرو ویگینز که در حال حاضر ساکن در سان فرانسیسکو پس از گرگ برخورد او را به حالت طلایی در مهلت تجارت به عنوان بخشی از معامله است که آورده d’angelo راسل به مینه سوتا. LaVine است پس از صحبت به ویگینز و فکر می کند بال در حال رفتن به انجام “بسیار خوبی” با رزمندگان.

“بدیهی است که یک بار برنده شدن فرهنگ, و آن را به سخت را برای او را به خوبی انجام دهد چرا که با سبک خود را از بازی چه ورزشی او است و چگونه او می تواند گارد موقعیت های متعدد” LaVine گفت. “من فکر می کنم آنها می دانستند آنچه را که آنها به دنبال در یک بال. من فقط برای او هیجان زده.”

آیا LaVine هر گونه مشاوره برای Wiggins مورد معامله?

“نکته اصلی من گفت:” چگونه آن را احساس به واقع قادر به دیدن خورشید هر روز؟” LaVine گفت. “بود که بخش عمده ای از این گفتگو است.”

در حال حاضر که مینه سوتا فهرستی است که به طور کامل بازرسی و نگهداری آن را تنها طبیعی به فکر می کنم به جوان هسته, پیر و تعجب آنچه که ممکن است شده اند. LaVine فقط به تازگی برخی از قدیمی خود را برجسته از وقت خود را در مینه سوتا با اشاره به آن را سرگرم کننده به نگاه در “روزهای خوب.” شما ببینید که LaVine و شهرهای در حال حاضر به عنوان گلزنان و چگونه متوجه پویا که اواز می تواند تبدیل به. شاید Wiggins را مناسب بهتر بازی در کنار LaVine, شاید نه. همه شما می توانید انجام دهید در حال حاضر است پروژه.

“من به عقب نگاه کنید و ببینید که فهرستی به خصوص از آنجا که ما خیلی جوان — ما همه 19, 20, 21,” LaVine گفت. “ما در حال ورود به ما اعداد اول در حال حاضر, و من فکر می کنم همه می تواند در ایجاد آن نقش و به رشد که آنها تصور می شود و به عنوان یک هیولا سه سر, من فکر می کنم همه آرزوها و شگفتی های ‘چه می توانست اتفاق افتاده است؟’ اما این که چگونه NBA است ، شما همیشه می تواند امید و آرزو شاید که شما دوباره و دوباره اما شما هرگز نمی دانید. جیمز (سخت) و (راسل) وستبروک در حال پشت هم (در هوستون) بنابراین شما هرگز نمی دانید. شما ممکن است دریافت پیوست هر یک بار در در حالی که در یک سال و یا چیزی. … آن را سرگرم کننده بود. شما بزرگ شده با آن بچه ها شما بزرگ شدم و با هم به عنوان نوجوانان بنابراین شما باید برای گرامی داشتن آن لحظات.”

آیا LaVine فقط یک نکته در مورد پتانسیل مراسم پایین جاده ؟

“من به آنها صحبت کردیم در مورد آن,” او گفت:. “که فقط آمد بالای سر من. … شما هیچ وقت نمی دانید ، NBA دیوانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>