یوکایپا بسکتبال دختران ضربان رقیب کاجون به پیروزی آشکار Cirtus کمربند لیگ

یوکایپا >> ارشد شب اتفاق افتاد جمعه در یوکایپا بالا و هنگامی که همه بادکنک و گل پراکنده شد و دود از pregame معرفی تلف شده از آن زمان به بازی بسکتبال است.

یوکایپا بیشتر از آماده شکست دادن رقیب کاجون 58-37. پیروزی امن برای Thunderbirds آشکار مرکبات کمربند لیگ.

پس از آن یوکایپا دختران می رقصید و در آغوش گرفت و برای عکس های مطرح به عنوان کاجون نگاه بی اراده.

“ما تا به حال خوب برنامه و بازی های ما اعدام گفته است:” ما یوکایپا را Leanne Cuevas که رهبری همه گلزنان با 28 امتیاز. “طرح ما این بود که به شلیک 3 و بازی خوب دفاع است.”

یوکایپا (21-4, 10-0) نقل مکان کرد و توپ پر زرق و برق و باز کردن بازیکن. اغلب که Cuevas ساخته شده است که شش نفر از یوکایپا 10 3-اشاره گر.

کوئباس متصلب swishes و بانک ها و گاهی اوقات بانک عکس که قرار شد swishes. مهم نیست که توپ نگه رفتن.

“یکی از (بانک عکس) قرار بود یک صدای فش فش,” Cuevas گفت: با خنده. “من فقط تیراندازی نگه داشته است.”

“بانک باز بود” پکتیا میباشد یوکایپا مربی جرمی Hoch. “من به او گفتم به ساقه که در نزدیکی پایان نیم. ما نقل مکان کرد و توپ فوق العاده امشب و شات هست. ما rebounding خیلی خوب بود.”

Cuevas, میسی, McKibben فضل استرادا و Peyton Shalhoub همه سالمندان که پخش شده است با هم از کلاس چهارم. که ارشد هسته led یوکایپا به عنوان Cuevas او هیولا شب به همراه 15 امتیاز توسط McKibben هشت توسط استرادا و هفت توسط junior نیکول Calbreath.

“با چهار دختر که با هم از کلاس چهارم آن را به خوبی قادر به اشتراک گذاری و به خصوص برای جشن بزرگ پیروزی” McKibben گفت. “این بود که 100 درصد کار تیمی است. با هم بازی کنیم و هیچ کس خودخواه است.”

کاجون (16-8, 8-2) trailed کل نیمه اول رو به عنوان نزدیک به عنوان یک نقطه قبل از یوکایپا در زمان 27-21 منجر به حاصل کار دو تیم.

انتهایی 41-30 بعد از سه چهارم کاجون رخنه به درون 41-34 در یک وضع در Sanaisha مورگان. اما Cuevas به ثمر رساند در یک inbounds بازی با 6:06 سمت چپ اضافه شده 3-اشاره گر 25 ثانیه بعد و سپس دربسته در محیط یک 17-0 اجرا با 2:53 چپ در بازی با دیگر 3-اشاره گر است که به سختی به ضرب و شتم ساعت شات.

یوکایپا تا به حال ساخته شده است یک 58-34 سرب و هیچ ابتلا به آن است.

“ما می تواند ما را ساخته اند برخی از عکس های بیشتر گفت:” کاجون مربی لئون واشنگتن وقتی پرسیده شد که چه تیم او می تواند انجام داده اند متفاوت است. “ما تلاش بدانند چگونه به نمره و دختران نا امید شدم. ما ساخته شده برخی از اجرا می شود اما همیشه وجود دارد یک شکست و شما نمی توانید به یک تیم می خواهم که شانس دوم از آنجا که آنها در حال رفتن به سرمایه گذاری است.”

مورگان led کاجون با 10 امتیاز و تالیا واشنگتن و Kamaya منچستر تا به حال هشت هر.

هر دو تیم در حال حاضر پیشرفت به جنوب بخش برگشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان