‘Miracle’: مراقبت در منزل است که جبهه ای جدید در مبارزه با ویروس

نیویورک: اموزش Caballero مکث خارج ناآشنا درب آپارتمان آماده سازی برای دیدار با جدید خود بیمار است.
او تحت پوشش دستگیره با یک کیسه پلاستیکی. قرار دادن بر روی فولاد عبا و سپس سنگین N95 ماسک سبکتر فولاد ماسک در بالا. کلاه چهره سپر کفش را پوشش می دهد. ضد عفونی کننده دست بین هر مرحله از فرایند است. سرانجام پرستار ملبس به دو مجموعه از دستکش و در زدم با آرنج آماده برای مراقبت از او را برای اولین بار coronavirus بیمار است.
پس از حدود سه هفته در بیمارستان مرد به خانه اش در نیویورک آپارتمان اما هنوز آنقدر ضعیف است که در بستر زمان برخی از قانع کردن.
“شما از آن ساخته شده از بیمارستان پس شما یک معجزه” Caballero به او گفت.
“در حال حاضر اجازه دهید نگه داشتن شما از بیمارستان است.”
صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی در حال تبدیل شدن به یک جبهه جدید در ملی مبارزه با COVID-19 به عنوان برخی از بیماران از بیمارستان ها و دیگران در تلاش برای بیرون ماندن از آنها.
صفحه اصلی مراقبت از پرستاران و مشاوران و مسئولین — که به طور معمول به کمک حدود 12 میلیون آمریکایی با همه چیز از حمام کردن به IV داروها — در حال حاضر مصرف در شرایط دشوار و به طور بالقوه خطرناک وظیفه مراقبت از coronavirus بیماران.
در حالی که آمریکایی ها گفته بودن به نگه داشتن خود را, صفحه اصلی سلامت ارائه دهندگان و مشتریان خود را هنوز هم تا حد زیادی باید به تعامل در فرد اغلب نزدیک. بسیاری از سازمان ها در حال ramping تا تلفن و یا تصویری بازدیدکننده داشته است اما نمی تواند همیشه برای آنها پرداخت می شود و حتی باهوش ترین گوشی نمی توانید جسمی لباس یک زخم و یا کسی که به حمام.
مانند همکاران خود در بیمارستان ها و خانه های سالمندان مراقبت در منزل کارگران با آن مواجه اند کمبود تجهیزات حفاظتی اما با کاهش مشخصات عمومی. برخی از آژانس های scoured برای ماسک در ناخن سالن خودکار بدن فروشگاه ها و تو سرو گفت: William Dombi رئيس جمهور از انجمن ملی برای مراقبت در منزل و آسایشگاه صنعت ،
بحران تست صنعت, اما آن را نیز یک لحظه غرور و افتخار برای کارگران که اغلب احساس زیر به رسمیت شناخته شده.
“این یک چالش برای حفظ عملیاتی کسب و کار, اما آن را یک فرصت” Dombi گفت.
“ما در حال گرفتن یک فرصت برای ایجاد آنچه می تواند انجام شود.” Coronavirus مراقبت در خانه در حال گسترش در چند هفته گذشته. حداقل برخی از سازمان ها در بسیاری از کشورهای در حال حاضر مصرف COVID-19 بیماران مراجعه کننده پس از بستری شدن در بیمارستان یا مراقبت پرستاری در خانه و یا به عنوان یک جایگزین برای آنها Dombi گفت.
هنوز هم برخی از بیماران تلاش کرده اند برای دریافت مراقبت. بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus مربوط به ذات الریه در اواخر ماه گذشته پنی Wittbrodt تماس های متعدد آژانس های اطراف خانه اش در وینچستر, Kentucky.
هیچ یک شد و سپس پذیرش COVID-19 بيمار او گفت: اگر پزشک قادر به ترتیب صفحه اصلی اکسیژن است. Wittbrodt که دارای آسم و سابقه تنفسی بستری شدن در بیمارستان است که هنوز هم به خوبی, هر چند او تا به حال برخی از امداد رسانی در زمان.
یک بازنشسته, خانه بهداشت, پرستار, Wittbrodt احساس می کند مانند مراقبت بسیار ارزشمند است در این بیماری همه گیر.
“خانه بهداشت خواهد افشای مراتب کمتر مردم به COVID از بستری شدن” او گفت:.
نیویورک-بر اساس Americare Inc. گرفته شده حدود 100 COVID-19 بيمار منتشر شده از بیمارستان و بیش از 200 آژانس دیگر بیماران نیز باید آزمایش مثبت یا نشان داده شده است علائم VP Bridget گالاگر گفت.
هر سازمانی کارمند از جمله مدیر عامل شرکت خواستار دنده محافظ تامین کنندگان اما این سازمان هنوز هم تعداد سهام خود را از N95 ماسک هر روز.
“ما در حال انجام آنچه ما می توانیم اما من به صداقت: هیچ کدام از آن احساس می کند مانند به اندازه کافی” گفت: گالاگر که هم در هیئت مدیره خانه مراقبت از انجمن ایالتی نیویورک.
برای بسیاری از سازمان های مزمن و کمبود کارکنان در حال تقویت شده توسط غیبت به دلیل بیماری و یا قرنطینه. و کارگران در حال دست و پنجه نرم کردن با بيماران ترس در حالی که حساب خود را با خطر است. جراحی ماسک و دستکش است که واشنگتن home health aide Adassa کلارک در حال حاضر می پوشد سر و صدا او را بیمار که به بیماری آلزایمر و متکی بر یک صندلی چرخدار. بیمار ندارد COVID-19 اما نمی تواند حفظ آنچه او گفته شده است در مورد یک بیماری رفتن در اطراف.
“چه خبر است ؟ آیا من یک جوانه? من مرگ ؟ ” او می پرسد: با توجه به کلارک. گاهی اوقات بیمار می شکند به اشک.
در 65 Clarke خودش است در یک گروه سنی در معرض خطر بالاتر ابتلا به موارد شدید COVID-19 و او را به تلاش برای ماندن در خانه تا آنجا که او می تواند.
اما بیماران “اول” گفت: Clarke a certified nursing assistant.
“من فقط احساس می کنم مثل من بیشتر کمک بیشتر من به خاطر رفتن” او گفت:.
یک خانه بهداشت با منطقه شیکاگو بیماران با COVID-19 ونسا Pepino-Adraneda اضافی است-مراقب باشند در مورد دنده محافظ و اقدامات دیگر. Pepino-Adraneda همچنین girds خودش را با تمرکز بر مراقبت از بیماران خود را و اجازه می دهد خودش لحظات غم و اندوه و نا امیدی و یا خستگی.
“من سعی می کنم بهترین من برای محافظت از سلامت عقل من در میان این همه هرج و مرج,” او گفت:. (سازمان)
^^^

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>