یوگا ضروری برای ترویج بهداشت ایمنی ساخت: CS

Chief Secretary, B V R Subrahmanyam chairing a meeting on Wednesday.
رئیس, منشی, B V R Subrahmanyam ریاست جلسه روز چهارشنبه.

IYD جشن های آنلاین

Excelsior خبرنگار

جامو 10 ژوئن: رئیس, منشی, B V R Subrahmanyam امروز ریاست جلسه به بررسی آماده سازی بودن در محل قرار داده برای جشن روز بین المللی یوگا در 21 ژوئن.
تاکید بر اهمیت یوگا در افزایش ایمنی و کاهش استرس دبیر کل کارگردانی بخش از AYUSH به مردم را تشویق به تمرین یوگا در خانه به خصوص در طول زمان استرس زا از COVID بیماری همه گیر. او همچنین گذاشته استرس در انجام کمپین گسترده به کشتزارهای حوادث و فعالیت های مرتبط با بین المللی یوگا در روز, الکترونیکی, چاپ و رسانه های اجتماعی.
دبیر کل نگهداری می شود که مطابق با اجتماعی فاصله هنجارها و دستورالعمل های دیگر از دولت های بین المللی یوگا روز این سال را جشن خواهد گرفت در خانه با خانواده.
“این خدمات از کانال های تلویزیونی و رسانه های دیجیتال سیستم عامل های مانند Youtube, Facebook, Twitter تواند مورد استفاده برای تسهیل آنلاین مشارکت مردم در تمرین یوگا” او اضافه شده است.
برای این گروه از ISM خواسته شده بود برای آماده سازی 15 دقیقه ماژول برای نمایش در تلویزیون و کانال های رسانه های اجتماعی برای کمک به شرکت کنندگان آموزش در اجرا به یوگا روز زمانی که آنها می توانید پیوستن به دیگران از طریق سیستم عامل آنلاین.
او کارگردانی از مدرسه وزارت آموزش و پرورش برای سازماندهی مسابقات آنلاین برای دانش آموزان در سطح منطقه که در آن شرکت کنندگان خواهد ها دوم 30 ویدئو کلیپ بر اهمیت/ عملکرد یوگا. به تشویق بیشتر دانش آموزان به صورت آنلاین شرکت تصمیم بر آن شد که به برندگان در هر بخش اهدا خواهد شد با آندروید بر اساس الکترونیکی قرص. شبیه مسابقات برگزار خواهد شد توسط آموزش عالی وزارت او دستور داد.
وزارت آموزش و پرورش فنی نیز به کارگردانی سازماندهی ده روز دوره آنلاین آموزش به مردم در ابعاد مختلف از یوگا از جمله Pranayam و متنوع Asanas که می تواند به راحتی به تصویب رسید و توسط اکثریت مردم صرف نظر از سن و جنس تفاوت.
مرکز خدمات جوانان و ورزش گروه خواسته شد تا در تعامل با کارکنان آن در ارتقاء یوگا فعالیت ها و جشن های بین المللی یوگا روز سال 2020 است.
اداری دبیر از وزارت بهداشت مدرسه آموزش و پرورش و آموزش عالی, مدیر, هندی, سیستم های پزشکی (AYUSH) در میان دیگر شرکت کننده در این نشست است.

مقاله قبلیمشاور Sharma برای تسریع دیجیتالی از اسناد زمین

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>