زرد شکم sapsuckers خود را در بهار اولین

بمیجی — مینهسوتا است خانه را به بسیاری از انواع داده اما زرد شکم sapsucker بهترین نام همه آنها را-حداقل در نظر من است.

آنها نیست یکی از شما خواهد شد اغلب در پرنده خود را فیدر اما اگر شما جوان توس یا درختان افرا در حیاط خود را و شما زندگی می کنند در sapsucker محدوده شما فقط ممکن است برای دیدن یک حفاری آن شیره چاه های دست اول.

A yellow-bellied sapsucker inserts its bill into a hole in a maple tree to probe for sap. (Annalise Braught / Bemidji Pioneer)

زرد شکم sapsucker درج آن لایحه را به یک سوراخ در یک درخت افرا به پروب برای sap. (Annalise Braught / بمیجی پایونیر)

آنها آنچه را که وزارت منابع طبیعی مینه سوتا اشاره به عنوان یک مسافت های کوتاه مهاجر. برخی از آنها را — اغلب نوجوانان آن را کاملا نمی نمیفهمد چه باید بکنید هنگامی که آن را سرد خارج — در تلاش برای باقی می ماند در دولت در طول زمستان است. آنها را خوراک خرچنگ سیب یا میوه های دیگر در علاوه بر این به دانه و پیه در فیدرهای پرنده.

A yellow-bellied sapsucker perches on the side of a maple tree on Thursday afternoon. (Annalise Braught / Bemidji Pioneer)

زرد شکم sapsucker perches در کنار یک درخت افرا در روز پنج شنبه بعد از ظهر. (Annalise Braught / بمیجی پایونیر)

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

کسانی که مهاجرت می کنند اما معمولا بازگشت به شمال در اواخر مارس و پس از آن تبدیل شدن به یک جای دید مشترک و کاملا آوازی در برخی از مناطق اواسط ماه آوریل است.

Yellow-bellied sapsuckers have been out in full force this past week in Bemidji. (Annalise Braught / Bemidji Pioneer)

زرد شکم sapsuckers شده اند در نیروی کامل این هفته در بمیجی. (Annalise Braught / بمیجی پایونیر)

این قطعا مورد در حیاط خلوت من این هفته گذشته. ما سه درختان افرا در مجموع و در یک نقطه من دیدم پنج sapsuckers بر روی یک درخت در یک زمان.

Yellow-bellied sapsuckers have been found drilling sap wells in more than 1,000 species of trees and woody plants, though they have a strong preference for birches and maples, according to All About Birds. (Annalise Braught / Bemidji Pioneer)

زرد شکم sapsuckers یافت شده است حفاری sap چاه در بیش از 1000 گونه از درختان و گیاهان چوبی, هر چند آنها یک اولویت قوی برای birches و افرای با توجه به همه چیز در مورد پرندگان. (Annalise Braught / بمیجی پایونیر)

این sapsucker شناخته شده است برای حفاری سوراخ در تنه درختان و تغذیه از شیره که جریان از آنها. آنها سپس لیسیدن sap از این چاله و همچنین خوردن بیت از درخت بافت و همچنین حشرات هستند که به جذب شیره.

A yellow-bellied sapsucker inserts its bill into a hole in a maple tree to probe for sap. (Annalise Braught / Bemidji Pioneer)

زرد شکم sapsucker درج آن لایحه را به یک سوراخ در یک درخت افرا به پروب برای sap. (Annalise Braught / بمیجی پایونیر)

سوراخ اغلب به طوری یکنواخت که پوست درخت ظاهر می شود و به سوراخ مانند یک میخ تخته و توضیح داده شود که بسیاری از حفره های در ما درختان افرا.

اگر همه چیز را در این جهان شما را فقط به نشستن در خارج به صورت کمی و تماشای پرندگان است. آن را حتما برای من کار می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>