ووهان به پایان می رسد lockdown; ویروس سویه های پزشکی کارگران به محدودیت

توسط DANICA KIRKA و النا BECATOROS

لندن — پس از 76 روز در مستند شهرستان چینی در قلب جهانی همه گیر بازگشایی پنج شنبه و ده ها هزار نفر بلافاصله پریدند روی قطار و هواپیما را ترک کنند. در جای دیگر اقتصادی و سیاسی و روانی تلفات و مبارزه با این ویروس رشد به طور فزاینده ای روشن و سخت تر به خرس.

نخست وزیر بوریس جانسون صرف یک شب دوم در بخش مراقبت های عمده جهان رهبر حوثی COVID-19. وضعیت خود پایدار بود که 55 ساله رهبر بود دریافت اکسیژن بود اما نه در یک ونتیلاتور, مقامات گفت.

در سراسر اقیانوس اطلس نیویورک تحمل یکی از تاریک ترین آن روز تا کنون با ویروس مرگ و میر فزاینده گذشته 4,000 صدها نفر بیش از تعداد کشته 9/11. ایالت نیویورک ثبت 731 جدید کروناویروس مرگ و میر در روز سه شنبه بزرگترین آن یک روز پرش در عین حال برای یک ایالت تلفات از حدود 5,500.

“پشت هر یک از این اعداد یک فرد است. وجود یک خانواده وجود دارد یک مادر و یک پدر وجود دارد یک خواهر و یک برادر. بنابراین بسیاری از درد دوباره امروز” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

درد بیشتر نیز دیده می شود در اقتصادی ، ژاپن جهان سوم بزرگترین اقتصاد می تواند قرارداد با رکورد 25% این سه ماهه که بالاترین سطح از تولید ناخالص داخلی شروع به ردیابی می شود در سال 1955. بسیار پیش بینی اقتصاددانان Naohiko بابا و Yuriko تاناکا گفت: صادرات شد و انتظار می رود به شیرجه رفتن 60 درصد در ماه آوریل تا ژوئن دوره است.

بانک مرکزی فرانسه گفت: اقتصاد فرانسه وارد رکود اقتصادی با حدود 6 درصد کاهش در سه ماهه اول نسبت به سه ماه گذشته در حالی که آلمان, اروپا, اقتصادی نیروگاه نیز در مواجهه با یک رکود عمیق با کارشناسان گفت اقتصاد آن کوچک خواهد شد 4.2% در این سال است.

دولت های اروپایی شده اند تقلا برای کنار هم قرار دادن صدها میلیارد یورو برای نجات جان انسان ها و جلوگیری از ورشکستگی. این کشور بدترین ضربه توسط این ویروس در میان کسانی که حداقل می تواند هزینه های مانند ایتالیا و اسپانیا. اما آنها اختلاف نظر بر سر نحوه مقابله با این چالش است.

وزیران امور مالی کشور با استفاده از به اشتراک گذاشته یورو ارز شنبه موفق به توافق در مورد چگونگی کمک به سازمان ملل را از طریق بحران, شکستن بعد از ماراتن همه شب شد. آنها از سر گرفته خواهد شد شنبه.

با سلامت کارگران زحمتکش دور ساعت برای هفته در یک پیشنهاد از جان گذشته برای نجات زندگی روانی تلفات تبدیل شدن به غیر قابل تحمل.

هفته به ایتالیا شیوع دو پرستار در حال حاضر خود را کشته و بیش از 70 پزشکان و 20 پرستاران درگذشت از ویروس. بیمارستان در حال ساخت درمانگران در دسترس برای کمک به کارکنان در مقابله با تلفات عاطفی از دیدن این همه مرگ. ایتالیا سخت ترین-آمار کشور به طور کلی با بیش از 17 ، 000 مرگ و میر.

در اسپانیا, دکتر لوئیس دیاز Izquierdo از بخش اورژانس در حومه شهر مادرید بیمارستان گفت: احساس درماندگی بود خرد.

“بدون توجه به آنچه ما انجام دادیم, آنها به, آنها عبور دور,” او گفت:.

پرستار دیگو آلونسو گفت که او و دیگر همکاران استفاده شده است با استفاده از داروهای آرام بخش برای مقابله است.

“روانی استرس از این زمان برای رفتن به مشکل نکنید. از آن شده است بیش از حد ، ” او گفت:.

اسپانیا وزارت بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد 757 جدید مرگ و میر ناشی از ویروس بیماران و 6,180 جدید تایید عفونت. هر دو اعداد و ارقام کمی بالاتر از روز سه شنبه که اولین افزایش در پنج روز توضیح داده شد تعداد نتایج آزمون و گزارش آخر هفته مرگ و میر.

اما شک و تردید در مورد اسپانیا آمار افزایش دادند به عنوان داده های تازه پدیدار می شود. مقامات در حال حاضر اذعان کرد که کمبود تست کیت و تنگنا در چگونه بسیاری از تست های آزمایشگاه می تواند انجام روزانه در حال دادن یک دست کم گرفت شمارش این کشور سرایت که رز به 146,000 موارد تایید شده.

در ووهان چین شهر از 11 میلیون که در آن همه گیر شروع ساکنان تکان داد پرچم ها و شهرستان صحنه نشان می دهد نور با آسمان خراش ها و پل ها با انتشار تصاویری از سلامت کارگران و کمک به بیماران است.

محدودیت در شهرستان که در آن بسیاری از چین بیش از 82,000 ویروس موارد و بیش از 3300 مرگ و میر گزارش شده اند به تدریج کاسته در هفته های اخیر به عنوان موارد جدید کاهش یافته است.

“من شده اند در خارج از بیش از 70 روز” گفت: عاطفی تانگ Zhengkun. “بودن در داخل خانه برای مدت طولانی مرا سوار دیوانه.”

در واشنگتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به توقف ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی گفت: گروه بین المللی بود “از دست رفته تماس” در این بیماری همه گیر. او پیشنهاد U. N. آژانس رفته بود همراه با پکن تلاش ماه پیش برای به حداقل رساندن شدت شیوع.

که ستایش چین خود را برای شفافیت در این ویروس وجود گسترده ای شک و تردید در میان کارشناسان در مورد این کشور تعداد واقعی عفونت و مرگ و میر.

برخی از رهبران آفریقایی bristled در مغلوب ساختن پیشی جستن حمله که به ویژه پس از آن سر Tedros Adhanom Ghebreyesus از اتیوپی صحبت کرد تا در این هفته در برابر “نژادپرستانه” دیدگاه توسط دو پزشک که گفت: coronavirus واکسن می تواند آزمایش می شود در آفریقا است. Tedros را محکوم کرد, فرانسوی, سخنان به عنوان یک “ذهنیت استعماری.”

“با تعجب به یاد بگیرند که از یک کمپین توسط دولت آمریکا در برابر چه کسی رهبری جهانی. اتحادیه آفریقا به طور کامل پشتیبانی که و دکتر Tedros,” AU رئیس موسی Faki Mahamat توییتی.

چین معتقد است که مبارزه در برابر جهانی همه گیر باید یک “پلت فرم برای چین و ایالات متحده همکاری” با وجود تیراندازی میان دو طرف بیش از سرزنش و مسئولیت. چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: دو طرف خواهد بود “بهره مندی از همکاری و ایستاده به از دست دادن از جنگ است.”

در اروپا و بریتانیا و فرانسه به نظر می رسد در مراحل مختلف از coronavirus بحران از ایتالیا که در آن عفونت های جدید و ویروس مرگ و میر کاهش شد روزانه. مرگ و میر در بریتانیا رسیده تقریبا 6,200 بعد از یک روز افزایش 786 آن بالاترین رقم در عین حال در حالی که در فرانسه تعداد کشته صعود به بیش از 10,300.

“ما در این بیماری همه گیر را صعودی مرحله” گفت: جروم Salomon, فرانسه, ملی سلامت مدیر. “ما هنوز به اوج.”

در سراسر ایالات متحده مرگ و میر در صدر 12,900 با حدود 400,000 تایید عفونت. برخی از مرگبارترین نقاط داغ شد, دیترویت, New Orleans, و منطقه متروپولیتن نیویورک.

در ویسکانسین پس از یک نبرد قانونی رسیده است که دیوان عالی کشور رای دهندگان تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا به چشم پوشی از یک مادر اقامت در خانه سفارش برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری اولیه. هزاران نفر از رای دهندگان جمع آوری شده برای ساعت ها در صف های طولانی سهشنبه با دنده محافظ. بیش از هزاران خانه باقی مانده تمایلی سلامت خود را به خطر. بسیاری از آنها در وضعیت.

در سراسر جهان بیش از 1.4 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و تقریبا 83,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی هستند تقریبا قطعا بسیار بالاتر به دلیل محدود تست قوانین مختلف برای شمارش مرده و عمدی underreporting توسط برخی از دولت ها است.

برای بسیاری از ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی از افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی و منجر به مرگ شود. بیش از 307,000 مردم بهبود یافته اند.

در ژاپن, Albert Camus’ رمان “طاعون” رفته به هفت اضافی یافت از ماه فوریه و آنقدر محبوب است که یک زنجیره محدود خریداران به یک کتاب هر یک به محدود کردن ادبی احتکار.

این رمان برای اولین بار منتشر شده در فرانسه در سال 1947 به تصویر می کشد معضل وجود انسان به عنوان یک آفریقای شمالی شهر می شود پیشی گیرد و توسط طاعون.

Becatoros گزارش از آتن. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>