جهان عفونت ویروس بالا 800,000; اسپانیا می بیند رکورد مرگ و میر

توسط ARITZ PARRA, DAVID افزایش و نیک پری

مادرید — اسپانیا coronavirus مرگ و میر شروع به پریدن کرد یک رکورد تعداد سه شنبه به این کشور سیستم پزشکی تیره و تار برای مراقبت از آن ده ها هزار نفر از بيماران آلوده به کل جهان با صعود به بیش از 800,000 مورد.

در ایالات متحده, که در آن گسترش coronavirus شده است شتاب نیویورک فرماندار التماس برای مراقبت های بهداشتی تقویت کرد و گفت تا 1 میلیون بیشتر کارگران مورد نیاز است.

اسپانیا و ایتالیا هنوز در حال تلاش برای جلوگیری از سقوط خود و نظام سلامت با اسپانیا گفت: بیمارستان ها در حداقل نیمی از آن 17 مناطق هستند یا بسیار نزدیک خود را ICU تخت محدودیت و بیش از 13000 پزشکی کارگران در میان کشور گزارش 94,417 عفونت.

ده ها تن از هتل ها در سراسر اسپانیا تبدیل شده اند به بازیابی اتاق برای بیماران در کمتر بیماری جدی و مقامات ساختمان موقت بیمارستان در مراکز ورزشی و کتابخانه ها و سالن های نمایشگاه. تا کنون آنها اضافه شده اند 23,000 تخت.

یک شبه اسپانیا ثبت 849 جدید, مرگ و میر, بالاترین روزانه تلفات پس از همه گیر آمار جنوبی کشور اروپایی است. این شرکت ادعا کرد زندگی 8,189 مردم در اسپانیا مجبور مادرید برای باز کردن یک دوم سردخانه موقت این هفته پس از یک یخ به خدمات فشرده در هفته گذشته غرق شده.

مقامات در حال تغییر تهویه ماشین آلات به مناطق با کمترین تعداد از بيماران ICU و حرکت بیماران خود را بین مناطق “بوده است نه حکومت” دکتر گفت: ماریا خوزه Sierra اسپانیا بهداشت اورژانس مرکز.

مرگ به سرعت در حال صعود در ایالات متحده که آماده شد برای رسیدن به چین گزارش داد ویروس مرگ و میر 3,300. اما کارشناسان می گویند تمام اعداد گزارش شده توسط دولت ها و دولت ها در این بیماری همه گیر در حال معیوب به روش های مختلف با توجه به عدم تست خفیف ویروس موارد هستند که از دست رفته و یا تعیین برخی دولتها سعی کنید به شکل خود را همه گیر روایت است.

“این است برای رفتن به یک دراز مدت نبرد و ما نمی توانیم اجازه پایین گارد ما,” هشدار داد دکتر تاکشی کسایی سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای غرب اقیانوس آرام است. “ما نیاز هر کشور برای حفظ و پاسخ با توجه به شرایط محلی.”

سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از 38,714 COVID-19 مرگ و میر گزارش شده در سراسر جهان و ایالات متحده دارای بیشترین موارد تایید شده در 164,610 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایتالیا تلفات افزایش به حدود 11,600 — بالاترین در جهان تا کنون — اما نرخ آن از عفونت های جدید شد کاهش.

12-ساله جوانترین فرد به مرگ در بلژیک است که شمارش 705 مرگ و میر تا کنون از جمله 98 در آخرین روز. آن اعلام نشده که آیا او دچار هر گونه بیماری زمینه ای. این کشور حدود 11.5 میلیون نفر گزارش شده بیش از 12,705 عفونت.

بحران ملی-مرکز coronavirus سخنگوی امانوئل آندره گفت: بلژیک مقامات انتظار می رود این بیماری برای رسیدن به اوج خود در چند روز آینده و این که “ما می رسد در یک نقطه که در آن ما در حال نزدیک به نقطه اشباع در بیمارستان های ما.”

به شرق, روسیه, ثبت نام 500 جدید تایید موارد در بزرگترین سنبله پس از آغاز شیوع آوردن مجموع آن به 2,337. مسکو پایتخت شده است و این مستند پس از دوشنبه و دولت است که کانت نسبت به اعلام یک دولت ملی اضطراری.

در نیویورک, کانون ایالات متحده شیوع رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و مقامات بهداشت هشدار داد که بحران اتفاق می افتند وجود دارد فقط یک پیش نمایش از آنچه در دیگر شهرهای ایالات متحده و شهرها به زودی. ایالت نیویورک مرگ و میر صعود بیش از 250 نفر در یک روز به بیش از 1200.

“ما از دست داده ایم بیش از 1000 نیویورکی” کومو گفت. “به نظر من ما فراتر از سرسام آور در حال حاضر.”

حتی قبل از فرماندار درخواست تجدید نظر به 80,000 سابق پرستاران و پزشکان و دیگر متخصصان بودند داوطلبانه در نیویورک یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی وارد با 1000 تخت برای از بین بردن فشار در این شهرستان را تحت الشعاع بیمارستان.

در کالیفرنیا مقامات قرار دادن یک تماس مشابه برای داوطلبان به عنوان coronavirus بستری شدن در بیمارستان دو برابر بیش از چهار روز گذشته و تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه سه برابر شده است.

کارشناسان حفظ همه گیر خواهد بود را شکست داد و تنها با اجتماعی فاصله اقدامات قرار داده است که میلیاردها نفر از مردم در مستند و طرح میتوانست به اقتصاد جهانی.

دکتر چیارا Lepora در ویروس کانون از لودی در شمال ایتالیا گفت: همه گیر بود نشان داد انتقادی مراقبت های بهداشتی مشکلات در کشورهای توسعه یافته است.

“شیوع بیماری نمی توان مبارزه در بیمارستان,” او گفت:. “بیمارستان ها تنها می تواند مقابله با عواقب.”

در جنوب ایالت فلوریدا مقامات شد جلسه بعد سه شنبه به تصمیم می گیرید که آیا به اجازه عفونت-گرفتار کشتی کروز زاندم حوض پس از بیش از دو هفته در دریا.

در آمریکای جنوبی سفر رویایی که تبدیل به یک کابوس ده ها تن در کشتی را گزارش کرده اند آنفولانزا مانند علائم و چهار نفر کشته شده اند. این شرکت گفت: هشت نفر تست مثبت اما 2,300 دیگر مسافران و خدمه هستند و در سلامت خوب است.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: دولت منابع مراقبت های بهداشتی در حال کشیده بیش از حد نازک اجازه می دهد تا کشتی به اسکله.

بیش از 235 میلیون نفر — حدود دو نفر از هر سه آمریکایی ها — زندگی در 33 ایالت که در آن فرمانداران دستور داده اند و یا توصیه می شود که ساکنان خانه بمانند.

در سراسر جهان 800,049 مردم آلوده شده اند و 166,768 بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه و حتی مرگ شود.

چین روز سه شنبه گزارش داد فقط یک مرگ از coronavirus و 48 مورد جدید این ادعا که همه عفونت های جدید آمد از خارج از کشور. در ووهان مردم آماده بودند پرش به گریه و “انتقام فروشگاه” به عنوان شهر چینی هنگامی که در مرکز شیوع بازگشایی شد.

حدود 75 درصد از مغازه ها بازگشایی در Chuhe Hanjie مرکز عابر پیاده. مغازه داران محدود تعداد افراد مجاز در, توزیع ضد عفونی کننده دست و چک کردن مشتریان برای علائم تب.

در صربستان و مجارستان و کشورهای دیگر نگرانی در حال افزایش بود که رهبران پوپولیستی بودند با استفاده از این وضعیت سعی کنید برای به دست گرفتن قدرت بیشتر و سکوت منتقدان.

حقوق بشر کارشناس گفت: در حالی که او را درک نیاز به عمل به سرعت به حفاظت از زندگی جدید متحده اضطراری باید شامل محدودیت های زمانی و نظارت پارلمانی.

“یک وضعیت اضطراری — در هر کجا از آن است که اعلام شده و به هر دلیل — باید متناسب با آن هدف و تنها در محل باقی می ماند تا زمانی که کاملا ضروری است” گفت: Ingibjörg Sólrún Gísladóttir از سازمان امنیت و همکاری در اروپا است.

ویرانی اقتصادی ادامه داد: با بریتیش ایرویز تعلیق تمامی پروازها در فرودگاه گاتویک میان سقوط در تقاضا به عنوان کشورهای نزدیک مرزها و خطوط هوایی بریده بریده پرواز.

در ژاپن, شمارش معکوس, ساعت شد تنظیم مجدد و دوباره تیک تاک برای بازی های المپیک توکیو. این ساعت در حال حاضر جزئیات 479 روز به, با این بازی ها برنامه ریزی برای شروع در جولای 23, 2021.

_

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>