کار بر روی تهیه پیش نویس دستورالعمل برای از سرگیری فیلم تیراندازی: انجمن صنفی تولید کنندگان

بمبئی: انجمن صنفی تولید کنندگان هند روز سه شنبه گفت: آنها در حال آمدن است تا با یک سند برجسته دستورالعمل ها برای از سرگیری فعالیت های تیراندازی یک بار coronavirus همه گیر حل و فصل کردن.

تولید فیلم باید به توقف آمده است با توجه به این ملت گسترده ای مستند. وجود دارد گزارش می دهد که بدن سینمایی شد برنامه ریزی برای قرار دادن در پروتکل های فیلم تیراندازی زمانی که همه چیز بازگشت به حالت عادی.

این بود گزارش داد که انجمن صنفی تولید کنندگان هند تولید کنندگان صنفی کشیده شده تا یک لیست از اقدامات پیشگیرانه به دنبال بازیگران و خدمه در مجموعه. در بیانیه صادر شده در سه شنبه, انجمن صنفی تولید کنندگان هند روشن آنها در حال کار بر روی یک سند است که در مرحله اولیه است.

“یک کار در حال پیشرفت سند تهیه شده توسط انجمن صنفی پیش نویس دستورالعمل برای از سرگیری فعالیت های تیراندازی اخیرا در گردش به طور گسترده ای در رسانه ها و صنعت” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

همانطور که در سند برخی از قوانین جدید گزارش شامل بازیگران خواهد بود درخواست خود را آرایش و یک ظاهر طراحی شده در خانه و گزارش به مجموعه ای با تنها یک عضو هیات ایده آل و تولید خواهد شد درخواست برای تخصیص ماسک برای خدمه.

انجمن صنفی تولید کنندگان هند گفت: آنها مشورت مقامات دولتی و متخصصان پزشکی در حالی که آماده شدن دستورالعمل قبل از نهایی پیش نویس ساخته شده است. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>