کار برای تقویت بیشتر حزب: Raina

BJP State president, Ravinder Raina addressing a meeting of party office bearers at Jammu on Saturday.
BJP دولت رئیس جمهور Ravinder Raina پرداختن به یک جلسه دفتر حزب حامل در جامو در روز شنبه.

Excelsior خبرنگار
جامو Mar 14: BJP امروز سازماندهی یک جلسه از دفتر جدید حامل و آن مورچا رئیس جمهور در ستاد Trikuta نگر در اینجا.
این جلسه به ریاست J&K BJP جمهور Ravinder Raina در حالی که سابق Dy. CM دکتر Nirmal سینگ وزیر سابق, شنبه شارما (CA) و BJP J&K دبیر (Org.), Ashok کال نیز در افتا.
Ravinder Raina, تبریک همه به تازگی نامزد دفتر حمل و مورچا رئیس جمهور از حزب. او اصرار داشت که تمام رهبران حزب انتخاب شده اند در فضائل خود در حالی که رعایت آنها قوی شایسته کار به نفع حزب و جامعه است.
Raina, قدردانی از تمام رهبران حزب که بخشی از تیم قبلی تا 2019 و اصرار داشت که تمام نشانه های زمانی نمی تواند فکر بدون صادقانه و تلاش های هماهنگ همه اعضای تیم است. او گفت که با قوی تلاش های اختصاصی از تیم قبلی BJP به دست آورد 32 نفر از 37 بدن محلی در جامو در حالی که خوب به دست آورد زمین و همچنین در کشمیر و لاداخ منطقه است. او همچنین از تمام اعضای جدید BJP تیم برای J&K UT به کار به عنوان یک خانواده برای سه سال آینده برای به دست آوردن بیشتر نشانه برای سازمان است.
Ashok کال در سخنرانی خود گفت که از نظر کرونا ویروس, عفونت و اخیر آن به رسمیت شناختن به عنوان همه گیر که مگا برنامه برای انجام “عمومی darbars” توسط BJP نمایندگان مجلس سابق BJP MLAs سابق BJP MLCs و دیگر رهبران ارشد به تعویق افتاد.
کال نیز آنها را آگاه دیگر خود را خاص و مسئولیت آنها را مجبور به تخلیه و گفت که آنها نیز باید شانه مسئولیت را به تمام و رفاه عمومی طرح های مانند برق عفو طرح Kissan Nidhi Yojana جانا Aushadhi Yojana, Ayushmaan کارت طلایی و غیره. به طور کلی توده های مردم و نیز خواست برای پیگیری پیشرفت خود را.

قبلی مقالهتجارت بدن ” هیئت تماس J&K بانک CMD
مقاله بعدیPM اطمینان مرمت استقلال اقامتگاه وضعیت به J&K

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>