جنگلی با هدف فروش دو به تومان 2,500 cr توسط FY25

دهلی نو: کفش و پوشاک با نام تجاری جنگل در انتظار است به دو برابر فروش آن در پنج سال آینده به حدود 2,500 تومان کرور روپیه رانده شده توسط خرده فروشی گسترش یک شرکت رسمی گفت.
این شرکت که در حال حاضر عامل حدود 600 فروشگاه های خرده فروشی در حدود 250 شهرستانها عمدتا متعلق به آن برنامه ای برای اضافه کردن حدود 30 تا 40 فروشگاه ها هر سال بیشتر در شهرهای کوچک.
“ما topline در حدود 1,250 تومان کرور روپیه (FY19) و در حال رشد است با 10 درصد در هر سال است که کاملا سالم و پایدار” Aero Club مدیر عامل Harkirat سینگ گفت.
Aero Club, ساز, جنگل & جنگل انتظار به ادامه همین نرخ رشد برای آینده 4-5 سال و انتظار دارد به دو برابر گردش مالی توسط FY25.
علاوه بر این جنگل که در حال حاضر می شود حدود 12 تا 15 درصد از فروش خود را از طریق e-commerce از وب سایت خود را و شرکای کانال انتظار رشد قابل توجهی در این فضا در سال های آینده.
به عنوان بخشی از آن خرده فروشی استراتژی وودلند به تصویب رسید omni-استراتژی کانال با اتصال آن به صورت آفلاین شبکه فروش با آنلاین کانال های فروش.
“ما هر دو کفش و پوشاک در حال رشد بسیار سریع است. ما باید انتظار رشد خوبی از هر دو دسته. ما راه اندازی کرده اند بسیاری از محصولات جدید مانند لوازم bagpacks… این نیز خواهد شد کمک به رشد” او گفت:.
فعلا وودلند می شود حدود 50 درصد از فروش کفش, 35 درصد از پوشاک و بقیه از لوازم جانبی و دیگران.
وودلند حضور در بازار های خارج از کشور به روسیه در منطقه خاور میانه و آفریقا و شرق دور و قصد دارد برای گسترش شبکه خود را بیشتر.
این شرکت که تا به حال آغاز شده و در مترو و اصلی شهرستانها نیز در حال حاضر در حال حرکت به سمت شهرهای کوچک.
“در حال حاضر ما نیز در حال حرکت به tier II & III شهرستانها,” او گفت:, و اضافه کرد که رقابت در این بخش نیز در حال رشد است که در حال گسترش بازار است.
این شرکت گفت: این یک خط جداگانه از محصولات برای کانال های آنلاین که در عمل عمدتا از طریق تخفیف-رانده فروش مدل.
“ما در فروشگاه ما به فروش بیشتر محصولات برتر و ارائه نمی دهد که خیلی از تخفیف. آن را با این نسخهها کار هر دو روش. بیشتر حق بیمه مشتریان در حال آمدن به فروشگاه ما در حالی که تایمر برای اولین بار در حال خرید از آنلاین,” او گفت:.
این شرکت در حال حاضر حدود 15 واحد تولیدی و بسیاری از آنها در شمال منطقه در هیماچال پرادش Uttranchal, Haryna Noida و دهلی نو است. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>