زنان از NE آن گروه کمک 8,000 تومان cr درآمد مجموعه: رسمی

نورث لخیمپور (آسام): رویکرد نوآورانه توسط زنان کارکنان از درآمد بخش مالیات در شمال شرق منطقه کمک کرده است جلب 8,000 تومان کرور روپیه درآمد در گذشته مالی رسمی گفت: در روز جهانی زن در روز یکشنبه.
بخش معرفی و توسعه برنامه های کمپین های رسانه های اجتماعی و همچنین خیابان پخش و مسابقه مسابقات به ترویج انطباق مالیاتی و آگاهی اصلی مدیر مالیات بر درآمد (تحقیق) از شمال شرق منطقه سانجی بهادر گفت.
“این روش چیزی است که معمولا انتظار می رود از یک سازمان که در اصل به معنای برای اجرای قانون” بهادر گفت: با اذعان به “سکوت سهم” از زنان شاغل در این بخش است.
این یک کار چالش برانگیز است که نیاز به درک درستی از اقتصاد و امور مالی و حقوق و روانشناسی انسان, او گفت:.
صحبت در مورد حضور زنان در درآمد بخش مالیات در منطقه گفت آن است که به رهبری هند درآمد خدمات افسر Kavita Jha است که در اصل رئیس کمیساریای منطقه در حالی که کمیساریای ستاد N Longva یک زن IRS افسر.
وجود دارد چهار کمیسیون استیناف در منطقه برای حل اختلاف و یکی از آنها IRS افسر Priyanka Sharma Bansal, او گفت:.
IRS ماموران اداره پشتیبانی شده توسط نمرات junior بانوی ماموران و بازرسان و کارکنان پشتیبانی است که کار در هر حوزه از مالیات مستقیم دولت در شمال شرق منطقه بهادر گفت.
“حضور همه این بانوی IRS افسران و مقامات اتحادش را تغییر راه اداره مالیات توابع در منطقه ساخت آن را بیشتر مشورتی و فراگیر.
این آشکار است از طرح های خارج از منطقه هسته از کار گروه گفت:” از آن مقام. (سازمان)

قبلی مقالهمناسب-دوباره Hardik, Dhawan, Bhuvneshwar برای SA ODI سری

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>