Bismah receiving match ball from Referee (L) Nadia and Tanisha after completing fifties (M), Ananya after taking 5-wickets (R).
Bismah دریافت مطابقت با توپ از داور (L) نادیا و Tanisha پس از اتمام پنجاه (M) Ananya پس از مصرف 5-درها (R).

*Bismah با نادیا Ananya, Tanisha شکوفه

Excelsior خبرنگار ورزشی

جامو Feb 4: با جوان تیپ از Payal چودری, Neeru Manhas, Surekha و Chetna Dogra همراه این تیم به عنوان حمایت از کارکنان در ظرفیت های مختلف از جامو و کشمیر eves در حال نمایش فوق العاده ای cricketing مهارت در زنان زیر 23 یکی Dayers بودن سازمان توسط هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) در سراسر کشور است.
بنابراین وجود دارد هیچ آسیبی در گفت که زنان کریکت جامو و کشمیر است که در شکوفایی.
در پنج بازی بازی های برگزار شده تا کنون پس از از دست دادن اولین مسابقه به تامیل نادو آمد به شدت و اسکریپت 4 برنده در صدای یورتمه رفتن اسب در برابر مگالایا, Mizoram, بیهار و آروناچال پرادش.
هر چند تمام تیم های رقیب بودند و نه آنهایی که توانمند اما برنده مانند این بود که سفارشی در جامو و کشمیر. در حال حاضر جامو و کشمیر eves توسعه اعتماد به نفس هستند و در مسیر پیروزی در راه است.
بازیکنان که باید شکوفا در این دوره از مسابقات تا کنون شامل Ananya Sharma, نادیا Chowdhary, Bismah حسن و Tanisha Sharma.
در حالی که Ananya پدید آمده بالاترین چوگان-یادداشت برداری تا کنون از J&K. که شامل 5-حمل و نقل چوگان در برابر Mizoram, Bismah حسن جدای از نمره ارزش اجرا می شود همچنین در زمان 5-درها در برابر آروناچال پرادش. اواز یا موسیقی دو نفری از Tanisha شارما و نادیا Chowdhary به ثمر رساند با شکوه نیم قرن در این مسابقات است.
این تیم در حال پخش است به عنوان یک واحد منسجم تحت نظارت جوان حمایت از کارکنان از جمله Payal چودری (مدیر), Neeru Manhas (مربی), Surekha (مربی) و Chetna Dogra (فیزیوتراپی).
این تیم تبریک گفت, توسط سید عاشق حسین بخاری, مدیر عامل شرکت JKCA برای این دستاورد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im