زنان به عنوان قادر به مردان تنها تشویق مورد نیاز: Smita Murmu

First Lady Smita Murmu interacting with girls students.
بانوی اول Smita Murmu تعامل با دانش آموزان است.

بانوی اول در تعامل با دانش آموزان دختر و زنان SHG را

Excelsior خبرنگار
جامو Mar 5: بانوی اول UT Smita Murmu امروز گفت که زنان به عنوان قادر به مردان و تنها کمی دست نگه داشتن می تواند شگفتی انجام دهد زمانی که آن را برای دستیابی به چیزی است که توسط زنان است.
او در تعامل با دانش آموزان دختر از Janak مادان Kanya Chhatrawaas یک خوابگاه دختران در Pouni Chak نگهداری توسط Sewa Bharti یک سازمان غیر دولتی (NGO) کار برای رفاه زنان destitutes روستایی مردمی شهری زاغه نشينان و از لحاظ اقتصادی ضعیف تر از بخش های جامعه است.
“زنان بوده است ذاتا قوی است. حق از عصر ودایی تا آزادی هند مبارزه و حتی امروز زنان باید سرآمد در هر زمینه و حتی عملکرد بهتری نسبت به مردان همتایان خود در نظر دستاوردها در بسیاری از مناطق. آن است که تنها به تازگی است که برخی از عقب طرز فکر شده است منعکس شده در برخی از مناطق افزایش نگرانی که منجر به تصمیم گیری های سیاست مانند “بتی Bachao, Beti Padhao’ compaign” او نگهداری می شود در حالی که در پاسخ به یک پرس و جو از یک دختر در ‘Beti Bachao, Beti Padhao’ کمپین.
او را تحت تاثیر قرار متنوع فرهنگی ارائه توسط دختران از خوابگاه جاذبه برنامه بودن آهنگ های ارائه شده توسط دختران در دوازده زبان مختلف اعم از کشمیری Dogri & Ladakhi به تامیل, Marathi, Gujrati و بنگالی. دختران در سن هفت تا هفده سال متعلق به گوشه های مختلف از J&K و لاداخ به یک نمای کلی از فعالیت های آموزشی انجام شده توسط سازمان غیر دولتی است که آماده سازی آنها برای نقش های مختلف و چالش های آموزش آنها را در چندین غنی سازی مهارت های مانند برش خیاطی, آشپزی, موسیقی و هنرهای تجسمی و غیره علاوه بر مطالعات علمی.
سازمان های غیر دولتی نیز تلقین عادات مانند بهداشت و نظافت و نظم و اعتماد به نفس ساختمان فرهنگی ادغام کرامت انسانی و صداقت و صداقت و غیره در میان دختران است. او ترغیب مشتاق به کار سخت و اثبات قابلیت های خود را در زمینه های مختلف برای توانمند سازی جامعه است.
یک کمدی بر اثرات مضر پلاستیک نیز نمایش داده شده توسط دختران است.
بعد Smita Murmu تعامل با زنان خود کمک گروه (SHGs) در حال اجرا توسط Sewa Bharti. این SHGs درگیر در فعالیت های مختلف مانند صابون ساخت برش-خیاطی & بافتنی, کامپیوتر, ادویه سنگ زنی و بسته بندی علاوه بر سلامت آگاهی مربوط به یوگا سلامت معاینات و غیره. او با قدردانی از این SHG و از آنها خواست به حفظ و توانمند سازی زنان مردمی در مناطق روستایی است.
او همچنین با تمجید از دستاوردهای زنان دیگر رهبری سازمان یعنی ‘Mukti’ برای گرفتن ابتکار عمل در افشای ناشناخته صنایع دستی در مناطق روستایی با ساخت تشک و کفش از گندم و کاه و کلش برنج و کیسه “کالا Nidhi’ جایزه به تازگی به این نتیجه رسیدند بین المللی Surajkund نمایشگاه صنایع دستی در فریدآباد, Haryana.
کسانی که در حال حاضر به مناسبت شدند Jaidev, Kshetriya Sangathan Mantri, Sewa Bharti اعضای Sewa Bharti (NGO) زنان SHGs محلی زنان و دانش آموزان دختر از خوابگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>