رفتن به نوشته‌ها

WNBA: هفت نفر از 137 بازیکنان آزمایش مثبت برای coronavirus

هفت 137 WNBA بازیکنان که مورد آزمایش قرار گرفتند برای coronavirus بین 28 ژوئن-جولای 5 آزمایش مثبت لیگ روز دوشنبه اعلام کرد.

به WNBA حکم هر بازیکن که تست مثبت خواهد خود منزوی تا زمانی که او را ارضا بهداشت عمومی و پروتکل های پاک شده توسط پزشک.

پیش از این 22-بازی به طور منظم فصل برنامه و سنتی حذفی فرمت به دنبال بازیکنان و کارکنان از L. A. جرقه و 10 از 12 WNBA تیم ها با توجه به رسیدن امروز در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا است که در خدمت به عنوان تنها سایت برای اردوگاه های آموزشی, بازی و مسکن. فلوریدا گزارش خود بزرگترین افزایش روزانه در تایید coronavirus موارد طی چند روز گذشته با 11,436 جدید resident موارد در جولای 2 و دیگری 9,997 در جولای 3.

ایندیانا تب به تاخیر انداختن سفر خود را حداقل پنج روز در چه WNBA به نام “فراوانی احتیاط” با توجه به CDC تماس نزدیک خود-قرنطینه مورد نیاز است.

هفته گذشته جرقه اعلام کرد که دستیار مربی فرد ویلیامز 63 کار خواهد کرد از راه دور در کوتاه فصل با توجه به احتیاطی دلایل بهداشتی مربوط به خطرات مرتبط با کوروناویروس.

با توجه به مرکز کنترل بیماری ها کسانی که 65 ساله یا مسن تر هستند در معرض خطر بیشتر برای بیماری شدید اگر آنها قرارداد coronavirus.

سیاتل طوفان سر مربی دن هیوز نیز هفته گذشته اعلام کرد که او نمی تواند با این تیم پس از تحت یک معاینه پزشکی از لیگ و مشاوره با اولیه پزشک. هیوز 65 و او نیز مبتلا به سرطان در سال گذشته و تا به حال عمل جراحی یک تومور برداشته و از مسیر دستگاه گوارش.

به دلایل مختلف اعم از تمایل به کار بر عدالت اجتماعی و مسائل مربوط به سلامت و آسیب نگرانی چند بازیکن نیز تصمیم گرفتند از این سال است. این لیست در حال حاضر شامل لاس وگاس مطلب ستاره لیز Cambage که اعلام کرد 4 جولای که او را جست و خیز فصل به دلیل نگرانی های بهداشتی.

جرقه standouts Chiney Ogwumike و کریستی Toliver نیز کاهش یافته است به شرکت با استناد به آسیب نگرانی. در جای خود این تیم امضا رو به جلو Reshanda خاکستری و نقطه گارد Te كردند کوپر.

جرقه گارد سیدنی Wiese است که در میان کسانی که بهبود یافته اند از coronavirus پس از تجربه علائم خفیف پس از بازگشت او از این بازی زمستان در اسپانیا. او آموزش شده است با جرقه است و انتظار می رود برای بازی در فلوریدا.

“من در دوره نقاهت حتی قبل از من تست کردم و نتایج آزمون,” او گفت: ممکن است در طی یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران. “و من می خواستم مطمئن شوید که من همچنان به مراقبت از خودم و اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از دیگران بیشتر از هر چیزی است.”

لیگ اعلام کرده است که اولویت خود را خواهد بود که سلامت و ایمنی بازیکنان و کارکنان آن است که کار با متخصصان پزشکی و کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی در جامع مجموعه ای از دستورالعمل ها را به اطمینان حاصل شود که مناسب پروتکل های پزشکی و حمایت در محل هستند.

“ما در حال نهایی یک فصل شروع به برنامه ریزی برای ساخت فوق العاده ای بر شتاب ایجاد شده در لیگ برتر در offseason و باید با استفاده از اصول بهداشت و ایمنی بازیکنان و ضروری کارکنان برای ایجاد لازم و گسترده پروتکل” گفت: WNBA کمیسر کتی Engelbert در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته.

“ما همچنان به مشورت با کارشناسان پزشکی و مقامات بهداشت عمومی به عنوان به خوبی به عنوان بازیکنان تیم صاحبان و سایر ذینفعان همانطور که ما حرکت رو به جلو با ما در اجرای طرح. و با وجود این اختلال ناشی از جهانی همه گیر به ما 2020 فصل WNBA و حکام این باور به شدت در حمایت و ارزش نهادن به نخبگان ورزشکاران که بازی در WNBA و بازیکنان خواهد خود را دریافت کامل حقوق و مزایای, در طول سال 2020 فصل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

منتشر شده در پی ای

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول