بدون تایلر جانسون, Gophers فوتبال به نظر می رسد به صورت مکمل به Rashod Bateman

بدون ضبط-تنظیم گیرنده یافت نشد راز سال از واجد شرایط بودن. مینیاپولیس بومی برای آماده سازی پیش نویس NFL بود تو را تمرین سرپوشیده مرکز در خیابان با تلفن همراه خود را در دست, تماشای تیم سابق خود کشف که ممکن است قادر به کمک به جایگزینی تولید خود را.

در این زمینه بود junior شود Rashod Bateman, ده بزرگ گیرنده از سال را بالا و در حال اجرا همسر و موقعیت گروه های رهبر برای سه فصل گذشته.

Gophers مربی P. J. Fleck احساس ارشد جانسون بود و بیشتر به “بتمن” به Bateman را “رابین” در سال 2019.

“من نمی خواهم بگویم آن را آسان تر اما شما باید توانایی به رابین و آمد در زمانی که شما نیاز به قادر به انجام این کار” Fleck گفت. بیتمن “در حال حاضر که بتمن و ما باید به بچه های دیگر به ادامه پدیدار شود.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

بیتمن در حال حاضر بزرگتر و دقیق Fleck گفت: با Bateman گفت: این توده عضلانی بدون چربی نه پوند و او کار کرده است با quarterbacks تنر مورگان و زاک Annexstad برای درک بهتر پوشش.

کسانی که پوشش پرداخت خواهد شد و حتی بیشتر با توجه به Bateman در سال 2020 مگر اینکه کریس Autman-بل Demetrius داگلاس و بقیه گیرنده سپاه گام به کسانی که “رابین” نقش.

Faalele خروجی

شروع مناسب مقابله با دانیل Faalele راه می رفت خاموش در وسط روز جمعه تمرین با وجود Annexstad یک دوست نزدیک تلاش برای نگه داشتن او وجود دارد. آن را یک سر خاراندن اما Faalele بازگشت و در حالی که کمی بعد.

“من می خواهم برای دیدن یک پاسخ به” Fleck گفت. “او آمد. من فکر می کنم او تا به حال به جمع آوری افکار خود را. او در آن وجود دارد برای بسیاری از نمایشنامه. او برای حفظ بهتر اما این بچه ها. ما به طور مداوم در به چالش کشیدن آنها را و آن را نه فقط در این زمینه است. آن را از نظر عاطفی و روانی ،

“با این حال او تا به حال به مقابله با او پرداخته است. اما حق با او بود بازگشت” Fleck ادامه داد. “این چیزی است که من می خواستم برای دیدن. من نشسته وجود دارد برای قاضی دقیقه پس از آن اتفاق می افتد.”

در حال اجرا به عقب گیر میکنه

Presumptive شروع در حال اجرا بازگشت محمد ابراهیم بوده و معاف از بهار عمل در حالی که او در یک مطالعه در خارج از کشور سفر. دیگر پشت در حال اجرا از جمله Treyson Potts و برایس ویلیامز تا به حال برخی از پایین لحظات جمعه با ازدست دادن توپ در طول این تیم بخشی از عمل است.

که در حال اجرا پشت پیوستن به ابراهیم در Gophers’ پایدار یک سوال بزرگ که منجر به بهار بازی در مارس 4.

راش راش پایان

توماس عجله به تغییر موقعیت از linebacker به عجله پس از پایان فصل گذشته. با کارتر کولین رفته از این موقعیت U است که به دنبال تعویض همراه با وزش standout آهنگ بوی Mafe.

“اگر شما نگاه کنید (عجله ای) تست شماره آنها عجیب و غریب,” Fleck گفت. “اگر ما می توانید آن را خاموش خط داد و بیداد, دریافت او را راحت وجود دارد. نوع مانند کارتر منتقل کنیم کارتر پایین خط از داد و بیداد به دلیل … وجود دارد (سریع تر) واکنش. نزدیک کارتر رو به خط داد و بیداد بهتر شد.”

به طور خلاصه

برخی از قابل توجه بازیکنان یا وجود ندارد یا محدود جمعه شد cornerback بنیامین St-Juste, linebacker Braelen الیور, مرکز جان مایکل اشمیت, تنگ پایان جیک پالسون و در حال اجرا پشت Jason ویلیامسون و جانی Santaga.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>