بدون اردن Kawaguchi و شین پینتو, UND نمی تواند پایان شانس در از دست دادن در خیابان دولت

این تیم گلزن برجسته و Hobey بیکر جایزه نامزد اردن Kawaguchi مجبور شد به دست شنبه, سری آخر مقابل خیابان دولت به دلیل نامعلومی آسیب است. آن را اعتقاد بر این بود جدی — Kawaguchi است که انتظار می رود هفته آینده — اما آن را به اندازه کافی به این کشور دومین گلزن برجسته از UND صف.

بیشتر اخبار ناخوشایند آمد فقط 3 دقیقه و 11 ثانیه به بازی زمانی که UND دوم-پیشرو گلزن شین پینتو خارج شد برای چک کردن-از-پشت عمده.

در غیاب خود 30 گل UND تولید مقدار زیادی از شانس به ثمر — outshooting St. Cloud State 26-11 بیش نهایی دو دوره — اما کافی نبود پایان در بازی خود را و مبارزه با شاهین سقوط 2-1 در مقابل 5,775 در گیاه بروکس ملی هاکی مرکز.

از دست دادن به پایان رسید UND را در شش بازی بدون شکست خط مشخص شده و اولین بار UND دهکدهای از دست داد دو سری بازی پس Oct. 18-19 در مینه سوتا امور خارجه-منکیتو.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مبارزه Hawks که دریافت خود را هدف تنها از تاریخ Collin, Adams کاهش یافته و به 23-4-4 کلی و 14-3-3 در لیگ برتر بازی کند. همراه با دولوت مینه سوتا پیروزی میشیگان غربی UND سرب بالای دانشگاهی ملی هاکی کنفرانس جدول رده بندی منقبض شده به شش امتیاز با چهار بازی بروید.

“نبود شروع ما می خواستیم در این واقعیت است که ما در زمان پنج دقیقه عمده (گرفتن) پرتاب ما و از دست دادن یکی از ما بهتر بازیکنان” UND مربی براد بری گفت. “این روشی نیست که شما می خواهید برای وارد کردن یک بازی است. اما من فکر می کردم مهم ترین چیز این است که ما چگونه پاسخ داد: در گذشته 40 دقیقه است. ما در حال تمرکز است. ما تا به حال یک طرز فکر. ما همه چیز را اما برنده شدن در این بازی.

“در طول سال از هاکی گاهی اوقات همه چیز به راه خود را و گاهی اوقات شما در این بازی که در آن شما همه چیز شما می توانید در قدرت خود را و شما نیست به پایان رسید تا برنده این بازی است.”

مبارزه Hawks که کاهش یافته است به 6-1 در سیاه و سفید خود را کشباف به احتمال زیاد خود را از دست بدهند شماره 1 رتبه بندی در نظر سنجی های ملی آمده است دوشنبه, اما حفظ شماره 1 نقطه در دو رتبه بندی استفاده می شود که برای انتخاب و بذر 16-تیم NCAA tournament.

نزاع و جدال در زنگ

تیم فرستاده شدند و خود را به اتاق پانسمان بدون مرسوم postgame دست دادن پس از یک نزاع و جدال درگرفت در زنگ.

UND defenseman مت Kiersted شات جن یک لحظه پس از نهایی شاخ صدا و St. Cloud State رو به جلو نیک Poehling شروع به پریدن کرد در Kiersted را به عقب قرار داده و او را در یک ضربه و بريدن او را به زمین تحریک هر دو نیمکت.

هیچ بازی گریبانگیر یا disqualifications خارج صادر شد اما NCHC را بررسی حادثه است.

“ما آن را نگه دارید در ذهن اگر ما تا به حال آنها را پایین جاده دوباره” UND جلو کول اسمیت گفت.

برای نهایی 40 دقیقه از بازی UND استفاده از چهار به جلو خطوط که به آن نشده است مورد استفاده قرار گیرد در هر زمان در این فصل است. جانی Tychonick که شروع به بازی به عنوان اضافی defenseman, بازی های برگزار شده به جلو.

“هنگامی که شما از دست دادن یک شش مرکز و پس بدیهی است که با اردن Kawaguchi از صف کسانی که دو کلید محوری نقاط که در آن شما باید به نوعی از حرکت بچه ها در اطراف” بری گفت. “من فکر می کردم بچه های ما انجام یک کار خوب در آینده امشب. جانی Tychonick بازی رو به جلو است. بچه ها که بازی نمی به اندازه هاکی و یا در آن شرایط ریخت و قلب خود را. ما فقط ایجاد نمی کند به اندازه کافی اهداف برای اثبات یک پیروزی امشب.

“اما این یکی از آن چیزهایی که در آن قلب و شخصیت وجود دارد. ما مطمئن شوید که ما شماره گیری در آخر هفته آینده.”

به استثنای خالی-net اهداف تمام چهار به طور منظم فصل matchups بین UND و خیابان دولت شد و تصمیم گرفت با یک هدف.

UND جاروب Huskies از در گرند فرک و خیابان دولت در زمان پنج شش NCHC امتیاز از UND در خیابان.

“اگر ما در حفظ و بازی به خوبی امیدوارم ما به سنت پل برای Frozen Faceoff,” Kiersted گفت: این کنفرانس مسابقات نیمه نهایی. “است که یک تیم خوب بیش از وجود دارد بیش از حد. من فکر می کنم آنها باید شانس خود را از گرفتن وجود دارد. اگر ما آنها را دوباره ببینید ما آماده می شود و می دانیم آنچه که ما باید انجام دهیم.”

بازی از پشت

UND داد تا اولین هدف از این بازی برای اولین بار در بیش از یک ماه از زمانی که Huskies از در زمان استفاده از عمده پنالتی پینتو که مجبور خواهد شد به خدمت یک خودکار-بازی تعلیق اگر او در هر بازی بیشتر گریبانگیر این فصل است.

در متعاقب آن بازی قدرت نیرومند و درشت هیکل به جلو تعقیب برند تا به حال جن همراه هدف خط و خال خال defenseman اسپنسر Meier باز در دایره سمت چپ. مایر سیمی مچ شات بالا دستکش UND دروازه بان پیتر Thome که متوقف 17 19 عکس های خود را در هفتم-راست شروع می شود.

این اولین باری تمام فصل است که UND مجاز یک گل بر حریف اصلی بازی قدرت. UND کشته قبلی پنج نفر از جمله یک شنبه شب برابر Huskies.

جنگ شاهین تساوی بازی در 12:32 دوم دوره آدامز زمانی که وارد این منطقه در دو در دو با عجله جدید linemate هریسون Blaisdell. آدامز کشیده در منطقه در حالی که Blaisdell سوار خالص و آدامز اخراج یک شات از طریق صفحه نمایش خود را برای 11th هدف از این فصل است.

“بدیهی است که آن را کمی عجیب و غریب در ابتدا” آدامز گفت: تغییر خط. “اما همه ما خوب تیمی و هر کس یک بازیکن خوب در اینجا و آنها در اینجا برای یک دلیل و بنابراین این نوع از سرگرم کننده مخلوط کردن خطوط کمی.”

UND باز دوره سوم با یورش شانس اما St. Cloud دولت بود که تبدیل به یک سه بر دو با عجله.

نیک Poehling گود جن به برادرش جک بود که اسکیت بالا سمت چپ. جک چکش یک کف دست زدن شات گذشته Thome برای این بازی تعیین کننده هدف است.

UND میزبان Western Michigan آخر هفته آینده. با یک رفت و برگشت آن خواهد پرچ سهم پنروز جام بدون توجه به آنچه دولوت مینه سوتا می کند در کالج کلرادو.

“غربی یک تیم خوب” آدامز گفت. “آنها در حال بازی خود را با بهترین هاکی در حال حاضر. ما در حال رفتن به باید بهتر و سرمایه گذاری بر روی شانس ما.”

تیم امتیاز بازی چپ NCHC رکورد هفته آینده آخر هفته
داکوتای شمالی 47 4 14-3-3 در مقابل WMU در اوماها (روباز انتخابی)
Minn. دلوت 41 4 13-5-2 در CC در مقابل SCSU
میشیگان غربی 35 4 10-7-3 در UND در مقابل میامی
دنور 34 4 9-7-4 در SCSU در/در مقابل CC
SCSU 30 4 9-9-2 در مقابل دنور در Duluth
اوماها (روباز انتخابی) 24 4 7-10-3 در میامی در مقابل UND
کالج کلرادو 15 4 4-14-2 در مقابل دلوت مقابل/در DU
میامی 14 4 3-14-3 در مقابل اوماها (روباز انتخابی) در WMU

منبع: چنگال بزرگ هرالد

St. Cloud State 2 UND 1

اولین دوره — 1. SCSU اسپنسر Meier 4 (تعقیب و گریز با نام تجاری 7 جامی Krannila 8) 6:46 (ص)

دوره دوم — 2. UND Collin Adams 11 (اتان Frisch 3) 12:32

دوره سوم — 3. SCSU جک Poehling 9 (نیک Poehling 16, نیک Perbix 9) 5:54

مجازات — شین پینتو, UND, چک کردن از پشت, 3:11; پینتو, UND, بازی, سوء, 3:11; جیک hive. ir, SCSU, دخالت, 8:40; جانی Tychonick UND تب 11:38; سام Hentges, SCSU, سنگزنی, 17:18; کول اسمیت, UND, سنگزنی, 17:18; Hentges, SCSU, hooking, 6:49 دوم; Easton Brodzinski, SCSU, hooking, 15:44 دوم; Hentges, SCSU تب, 19:49 دوم; مت Kiersted, UND, سنگزنی, 20:00 سوم; Kiersted UND 10-minute سوء 20:00 سوم; جاسپر Weatherby, UND, سنگزنی, 20:00 سوم; Weatherby, UND, 10 دقیقه سوء 20:00 سوم; J. Poehling, SCSU, رفتار unsportsmanlike, 20:00 سوم; J. Poehling, SCSU 10-minute سوء 20:00 سوم; N. Poehling, SCSU, سنگزنی, 20:00 سوم; N. Poehling, SCSU 10-minute سوء 20:00 سوم

دروازه بان موجب صرفه جویی در — UND: پیتر Thome 7-6-4 — 17; SCSU: David Hrenak 4-12-13 — 29

پنالتی-دقیقه-UND 8-43, SCSU 9-34

قدرت پخش — UND 0-4, SCSU 1-3

حضور و غیاب — 5,575

داوران — Geno Binda و نیک Krebsbach

صف نگهدار — دانا Penkivech و جف شولتز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>