با عدم قطعیت مربوط به رایلی Reiff ها ممکن است به دنبال مقابله با زود در پیش نویس

“وایکینگ ها لازم نیست که یک چپ مقابله با” او گفت:.

مینه سوتا استفاده شده است رایلی Reiff در سمت چپ مقابله با سه فصل گذشته اما Tice معتقد است که او شده است بازی از موقعیت. کردن مشق و عمل می داند زیادی در مورد linemen. در علاوه بر این به وایکینگها’ سر مربی از 2002-05 او صرف بیش از 10 سال به عنوان یک NFL خط حمله مربی.

“Reiff انجام یک کار تحسین در سمت چپ مقابله با سال گذشته اما این چیزی است که او گفت:” Tice که در حال انجام است پیش نمایش برای مارس 23-25 پیش نویس NFL در پادکست “شانس و به پایان می رسد با مایک کردن مشق و عمل.” “من فکر می کنم او می خواهم بهتر خدمت کند و کار خود را در حال حرکت رو به جلو اگر او هر گونه خط حمله موقعیت اما مرکز هر یک از موقعیت های دیگر علاوه بر مقابله با چپ.”

Reiff گفت: در ژوئن 2019 که وایکینگ ها او را به صحبت در مورد امکان حرکت به گارد اما این هرگز اتفاق افتاده است. آن می تواند اندکی به عنوان یک امکان در سال 2020 به خصوص با مینه سوتا در ماه گذشته منتشر داشتن حق شروع گارد جاش کلاین.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Reiff که چپ گارد اولیه در آیووا حرفه ای قبل از حرکت به چپ حل شد سمت چپ مقابله با شیرها دیترویت از 2012-15 قبل از اینکه معطوف به حق مقابله در 2016. او سپس امضا پنج سال $58.75 میلیون مقابله با وایکینگ ها در سال 2017 به بازگشت به چپ مقابله با.

حتی اگر Reiff, 31, همچنان در مقابله با چپ در سال 2020 به او نگاه نمی کند به دراز مدت قطعه در آن نقطه است. آن را نیز یک مشکل بالقوه برای کمبود پول نقد وایکینگ ها است که او را در کتاب های حقوق و دستمزد-کلاه اعداد $13.2 میلیون در سال 2020 و $13.95 میلیون دلار در سال 2021. او ممکن است در برخی از نقطه خواسته می شود به بازسازی خود قرارداد و یا منتشر خواهد شد.

در برابر پس زمینه از عدم قطعیت با Reiff, رتبه 38 در فصل گذشته توسط طرفدار فوتبال تمرکز در میان 71 NFL پردازد وایکینگ ها نگاه ممکن است به مقابله با زود در پیش نویس است. آنها Nos. 22 و 25 بر میدارد در دور اول و شماره 58 انتخاب در دور دوم.

وایکینگ ها می تواند نگاه به چپ حل و یا ممکن است به دنبال یک حق ممکن است مقابله با. برایان اونیل می تواند یک نامزد به حرکت به سمت چپ و مقابله با آن را ایجاد یک باز در حق مقابله با.

“آنها می توانند بهتر در خط حمله گفت:” Dane Brugler, پیش نویس, تحلیلگر ورزشی. “من فکر می کنم با یکی از این دو در دور اول میدارد آن را می سازد بسیاری از حس به آدرس مقابله با توهین آمیز به دلیل آن را بسیار عمیق گروه در این سال در دور اول و پس از آن رها کردن.”

آلاباما Jedrick بخواهد جونیور, آیووا تریستان Wirfs لویی را Mekhi Becton و گرجستان اندرو توماس همه شکل بود رفته زمانی که وایکینگ ها انتخاب کنید در شماره 22. اما چند جذاب پردازد می تواند در دسترس در شماره 22 یا نه 25.

هوستون جاش جونز تا به حال مقدار زیادی از پیش نویس معاملات با وایکینگ ها. او چهار سال در کالج استارت در سمت چپ مقابله با.

“به عنوان یک ارشد خود او را در موقعیت به عنوان یک پتانسیل در دور اول انتخاب کنید” Brugler گفت. “او نه بزرگ گسسته مقابله با او را بیشتر از یک ادراک ورزشی مقابله با است.”

Brugler جونز گفت: مقدار زیادی از حرکت صعودی. اما USC چپ مقابله با آستین جکسون ممکن است حتی بیشتر.

“او جوانترین بازیکن در پیش نویس” Brugler گفت. “او را تبدیل کند 21 تا مرداد. او را به رفتن به برخی از توده (در اوایل خود را NFL حرفه ای) اما او بالقوه است. حرکت صعودی خود بسیار زیاد است.”

امکانات دیگر در دور اول برای وایکینگ ها می تواند شامل بویزی امور خارجه عزرا کلیولند و گرجستان اشعیا ویلسون. کلیولند بود و مقابله با چپ در دانشگاه در حالی که ویلسون برگزار سمت راست با توجه به توماس منینگ سمت چپ.

در دور دوم Auburn چپ مقابله با شاهزاده Tega Wanogho است که در حال ارتباط با وایکینگ ها می تواند به ارزش نگه داشتن چشم در. ورزشی Wanogho جالب پس زمینه خود را به سمت چپ بومی نیجریه در سال 2014 برای آمریکا در ابتدا به بازی بسکتبال است.

“که من پاریس,” Wanogho گفت: چرا او را به نام شاهزاده. “او یک پادشاه من ایجاد کرد (Ogor) در نیجریه. من واقعا نمی دانید که بسیار در مورد آن, اما زمانی که من نقل مکان کرد به (ایران) می گوید من آمد به درک که تقریبا مانند یک شهردار بسیار بسیار شبیه به یک رهبر در یک روستا. اما آنها می گویند شاه به عقب وجود دارد.”

وایکینگ ها ممکن است خوش آمدید برخی از خانواده سلطنتی در خط حمله. با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز خود را خط رتبه یک عابر پیاده 19 در NFL فصل گذشته در میان 32 تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>