با پنروز جام در دست چه UND باید به بازی برای این آخر هفته ؟ در اینجا چهار چیز است.

آنها تحویل داده شدند جایزه توسط NCHC کمیسر جاش فنتون بر روی یخ در رالف Engelstad عرصه پس از دراماتیک 2-1 اضافه کاری پیروزی شنبه برابر غرب میشیگان. بازیکنان جشن با آن برای سومین بار در شش سال.

با این جام در حال حاضر در دست است که وجود دارد هر چیزی در سمت چپ به بازی برای این آخر هفته در اوماها (روباز انتخابی) به عنوان UND خاتمه فصل به طور منظم در باکستر آرنا (7:07 بعد از ظهر جمعه و 7:07 بعد از ظهر روز شنبه)?

بله وجود دارد چهار چیز است.

1. برنده عنوان آشکار

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

این پنروز جام شده است هرگز به اشتراک گذاشته شده در NCHC هفت سال از وجود و UND نمی خواهند که برای شروع این فصل است.

دولوت مینه سوتا هنوز هم می توانید کراوات UND بالای جدول رده بندی اگر Bulldogs رفت و برگشت St. Cloud دولت در دولوت را AmsOil عرصه و UND می شود جاروب شده توسط اوماها (روباز انتخابی). این امر به دولوت مینه سوتا اول خود را به طور منظم فصل کنفرانس عنوان از سال 1993 زمانی که آن را برنده غربی دانشگاهی هاکی انجمن MacNaughton جام.

مبارزه Hawks نیست در های خلق و خوی.

“به هیچ وجه” UND junior رو به جلو اردن Kawaguchi گفت. “ما نمی مانند ردن و ردن ندارد ما. وجود دارد که رقابت وجود دارد. ما قطعا نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن پنروز. ما در حال رفتن به رفتن به این آخر هفته با آن در ذهن.”

2. قفل کردن ردیف 1 دانه

اگر UND و دولوت مینه سوتا بودند برای به اشتراک گذاشتن پنروز جام Bulldogs را tiebreaker بر اساس کنفرانس برنده و را ردیف 1 دانه در NCHC مسابقات است.

پس از جشن با پنروز جام از دست دادن دانه بالا خواهد بود یک پانچ به روده برای مبارزه با شاهین.

بالا بذردار تیم به احتمال زیاد به صورت کالج کلرادو در دور اول پلی آف. اگر چه ببر را می توان روی حیله و تزویر را — آنها تقریبا برنده در رالف Engelstad عرصه یک بار در این فصل — آنها مطلوب تر matchup از میامی به دلیل RedHawks’ انفجاری بالا خط شامل Gordie سبز Karch Bachman و کیسی Gilling.

سبز Bachman و Gilling خط همراه برای 14 امتیاز در دو بازی که UND و میامی ملاقات در ماه ژانویه است. آن را ایمن می گویند که مبارزه با شاهین نه نه مقابله با آنها را دوباره.

بالا بذردار تیم همچنین می توانید از آخرین خط تغییر (به معنی آنها را برای دیدن آنچه که خط تیم های دیگر قرار می دهد بر روی یخ پس از سوت) برای تمامیت NCHC مسابقات که UND است به دنبال پیروزی برای اولین بار.

3. ماندن شماره 1 در دو به دو

صحبت از آخرین خط را تغییر دهید بهتر بذردار تیم خواهد شد آخرین تغییر خط در مسابقات NCAA.

برای مبارزه با این Hawks تیم است که می تواند یک ابزار مهم است.

UND مربی براد بری خاموش شدن خط — دوم گاوین Hain, دوم علامت زندن و ارشد کول اسمیت-که سرآمد در برابر مخالفان خطوط بالا در این فصل است. اگر بری می شود این فرصت را به مجموعه خط matchups پس از سوت این می تواند کمک به مبارزه با شاهین در مسابقات NCAA.

“ما مطابقت خط با ترجمه و زندن خط وجود دارد” UND کاپیتان Colton Poolman گفت. “ما سعی می کنیم آنها را به خارج وجود دارد که ما می توانیم و آنها بازی سنگین دقیقه برای ما. به طوری که یک معامله بزرگ است. هنگامی که شما لازم نیست که آن را فقط به یکی دیگر از گزینه است که دور گرفته شده است. آن را خارج از کنترل خود. بیشتر چیزهایی که شما می توانید کمی تحت کنترل شما بهتر شما را تا پایان.”

UND در حال حاضر شماره 1 در این رتبه بندی دو به دو استفاده می شود که به دانه 16-تیم میشه. ایالتی مینه سوتا-منکیتو رتبه شماره 2 و کرنل شماره 3.

4. نگه داشتن حرکت

فقط به عنوان او طول UND را در سال 2016 اجرا به NCAA قهرمانی ملی بری بارها با تاکید بر اهمیت برنده شدن بازگشت به عقب بازی در یک آخر هفته.

بری جمع آوری تیم خود را در اطراف در تمرین چهارشنبه و تکرار آن است. برای پیروزی در مسابقات قهرمانی ملی, شما باید برای برنده شدن دو بازی در یک آخر هفته هر دو در regionals و در NCAA منجمد چهار.

بری می خواهد تیم خود را برای دریافت استفاده می شود برای انجام این کار در حال حاضر.

“بیشتر از همه, آن را در مورد نگه داشتن در جایی که ما در اینجا” بری گفت. “به منظور انجام همه چیز ما می خواهید به انجام, شما باید برای برنده شدن دو بازی در یک آخر هفته. دانستن است که ما می خواهیم به نگه داشتن ما پا بر روی گاز بود تیز با تمام عادات و جزئیات شروع از دوشنبه از طریق شنبه شب.”

شماره 2 UND در اوماها (روباز انتخابی)

زمان: 7:07 بعد از ظهر, جمعه, 7:07 بعد از ظهر شنبه.

که در آن: باکستر عرصه اوماها (روباز انتخابی).

تلویزیون: Midco شبکه ورزش (GF Ch. 27/622 HD).

رادیو: فاکس (96.1 FM).

پخش: NCHC.tv.

سوابق: UND 25-4-4 (16-3-3 NCHC); اوماها 13-16-5 (7-12-3).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>