با اودیسه سیمز کردن کریستال Dangerfield نقطه گارد سیاهگوش نیاز

با WNBA پیش نویس هنوز بیش از یک ماه دور پس از آن ذغال سنگ اصرار داشت حق رای دادن را یک نگاه سخت در نقطه نگهبان کریستال Dangerfield.

نه تنها ذغال سنگ باید سابقه با Dangerfield در طول روز بازی با هم در UConn مناسب ساخته شده حس با توجه به نقطه ستاره گارد اودیسه سیمز باردار است و انتظار می رود به دست بسیاری از 2020 فصل است.

بنابراین زمانی که سیاهگوش شد پیش نویس کارولینای جنوبی به جلو Mikiah هربرت هاریجان می در دور اول از روز جمعه گذشته WNBA پیش نویس Collier فکر بود که در پایان مراسم با او هم تیمی سابق کالج در شهرهای دوقلو.

و یا پس او فکر می کردم.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

کمتر از یک ساعت بعد و پیش نویس نقل مکان کرد و به دور دوم Lynx دیدم Dangerfield هنوز هم در هیئت مدیره و آنها به سرعت scooped تا 16 به طور کلی انتخاب کنید.

چندی پس از آن بود که مقام Dangerfield تلفن زنگ زد. آن ذغال سنگ در انتهای دیگر.

“او یکی از اولین کسانی است که به نام” Dangerfield گفت: در طول یک زوم تماس با خبرنگاران. “او واقعا هیجان زده برای من در این تیم است. فقط بازی با او دوباره در حال رفتن به سرگرم کننده است. او باعث می شود کار ساده تر و من سعی کنید به او کار کمی آسان تر بیش از حد.”

تا آنجا که Dangerfield نگران است این است که یک مسابقه ساخته شده در بهشت است. که ساخته شده آن را آسان تر برای معده نیاز به صبر کمی طولانی تر از انتظار می رود به شنیدن نام او نامیده می شود در پیش نویس است.

“من واقعا نگران چگونه بالا من رفت و گفت:” Dangerfield که به طور متوسط 14.9 امتیاز و 3.9 کمک در طول فصل نهایی در UConn. “من بیشتر نگران مناسب از این تیم و که در آن من می توانم خودم بازی. من می دانم که هر rookie می خواهد برای رسیدن به لیگ برتر و تیم و کسب درآمد برخی از زمان بازی. من فکر می کنم من در بر داشت که با سیاهگوش.”

در حالی که آن را هنوز مشخص نیست که فصل آینده شروع خواهد شد — و یا حتی اگر آن را با توجه به COVID-19 بحران است که هنوز هم مصرف کشور — Dangerfield را بیش از احتمال زیاد باید داخل مسیر ترک خوردگی در چرخش است. او انتظار می رود که تنها سنتی گارد نقطه در زمان فهرستی از رفتن به اردوگاه های آموزشی و با توجه به Reeve که نشانه خوبی برای او درآمد ،

که گفت:, veteran backcourt بازیکنان Shenise Johnson, راشل howard wolpoff و Lexie قهوه ای هنوز باید خیلی تجربه بیش از Dangerfield و rookie می داند که.

“من قصد دارم برای رفتن مانند یک اسفنج” Dangerfield گفت. “من فقط می خواهم به یاد بگیرند تا آنجا که من می توانم و سپس به آرامی به دفاع از خودم چرا که من نمی خواهم نقش قابل توجهی. آن را به می آیند آسان و وجود دارد رفتن به یک دوره تنظیم. این فقط در مورد درک و داشتن اعتماد به نفس در خودم به بیرون رفتن وجود دارد و انجام به بهترین توانایی های خود.”

بدون شک Dangerfield بزرگترین دارایی است که توانایی خود را به فشار سرعت با سرعت خود را. او رعد و برق سریع با توپ در دست او, و این چیزی است که او قصد دارد به استفاده از را به نفع خود به عنوان بسیاری که ممکن است.

“من به صحبت مربی Reeve در شب پیش نویس و او دوست دارد من توانایی سقوط یک دفاع و یا نمره برای خودم و یا مجموعه ای از هم تیمی های من تا” Dangerfield گفت. “او انتظار دارد که برای ادامه هر زمان که من وجود دارد.”

که به می گویند که خواهد بود ؟ در ضمن Dangerfield در حال کار کردن و تیراندازی در خود و مانند پیش نویس شب صبورانه منتظر است که آمده است.

“من تنظیم در پرواز” او گفت:. “این است که برای همه, بنابراین ما فقط باید صبور باشید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>