با تعداد کم از هواکش در داکوتای شمالی مقامات پزشکی نگرانی در مورد منابع

براد Gibbens بود در تماس با حدود یک دوجین روستایی پرستاران در این هفته بخشی از نقش خود به عنوان معاون مدیر UND مرکز بهداشت روستایی – دست و پنجه نرم کردن با چه می آید بعدی به عنوان coronavirus نوردد و کشور است.

آن را یکی از نمرات اگر نه صدها یا هزاران نفر از جمله تماس های تلفنی است که در حال وقوع در سراسر ایالات متحده به عنوان صنعت بهداشت و درمان تصویب یک جای پای جنگ در برابر COVID-19 و دستمزد خود را باز جنگ در برابر این بیماری همه گیر.

و در آن کنفرانس تلفنی Gibbens گفت: یکی از پرستاران قرار داده و لحظه ای کاملا: “آن را احساس می کند مانند کسی چپ یک کودک در آستان و من نمی توانم پیدا کردن است.”

Gibbens به یاد می آورد آن را به عنوان لحظه ای که به او اعتماد به نفس. کارکنان مراقبت های بهداشتی می دانم آنها زده شده است با افزایش موارد و دانستن وجود دارد بالقوه انفجار آنها ممکن است مطمئن شوید که دقیقا چگونه آنها را از طریق آن دریافت نشده است. اما آنها معتقد هستند آنها کار انجام می شود.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این بسیار روستایی داکوتای شمالی – مطلقا هیچ کس دست پاچه شد” Gibbens گفت: تماس بگیرید. “همه چیز آرامتر بود در این هفته نسبت به هفته گذشته به دلیل در هفته گذشته آنها را و آنها نمی دانم چه بود. اما در حال حاضر آنها شروع به سقوط به روال است.”

مقامات داکوتای شمالی, تماشای بدترین ویروس آشکار در جای دیگر زده آرامش تن در هفته گذشته نسبت به بسیاری از گزارش های خارج از کشور مرکز شهری. در شهرهای دیگر که شاید چند هفته یا بیشتر پیشرفته همراه خود را عفونت منحنی کمبود منابع پزشکی در حال تبدیل شدن به وخیم. در شهر نیویورک المهرست بیمارستان مرکز برای مثال یک یخچال کامیون گزارش آماده ایستاده بود هفته گذشته برای دریافت بدن; آتلانتا شهردار گفت: هفته گذشته که تخت های مراقبت ويژه هستند و این که “در برخی از نقطه به زودی در بیمارستان های ما ممکن است نزدیک به ظرفیت.”

اما داکوتای شمالی تغییر جهت به مبارزه با کروناویروس هنوز هم در میان ناگهانی تقلا برای منابع – یک نگرانی فوری در سراسر کشور به عنوان صنعت مراقبت های بهداشتی می خواهم برای هواکش و تخت و تجهیزات حفاظت شخصی برای پزشکان و پرستاران. به عنوان موارد خزش به سمت بالا با حداقل 58 مثبت آزمون که از روز شنبه وجود دارد در حال رشد باور است که دولت نیاز به منابع بیشتر و تجهیزات.

با توجه به داده ها از اداره آمار ایالات متحده و دولت و وزارت بهداشت وجود دارد کمتر از 300 هواکش در داکوتای شمالی. در گرند فرک شهرستان وجود دارد که تنها 51 یا یک دستگاه برای هر 176 سن افراد 65 ساله یا مسن تر. Cass County تا 120 هواکش با تقریبا مشابه در دسترس بودن اما کسانی که در میان بهترین نرخ. در Stutsman شهرستان به عنوان مثال وجود یک دستگاه ونتیلاتور برای هر 1,331 افراد با سن 65 سال و بالاتر. کامل 32, North Dakota شهرستان نیست یک موجود با توجه به دولت داده است.

وجود دارد – و یا اخیرا بودند – همان قدر فشرده-واحد مراقبت تخت در سراسر کشور: کمتر از 250 با توجه به 2018 و 2019 داده های وارد شده توسط قیصر سلامت نیوز. که مطالعه را شامل جانبازان بیمارستان های اجرا شده توسط وزارت دفاع.

“ما به عنوان بیمارستان با هم کار همراه با وزارت بهداشت و درمان و فرماندار برای آماده سازی برای افزایش, برای آماده شدن برای این بیماری گفت:” تیم Blasl رئیس جمهور از داکوتای شمالی بیمارستان انجمن. “پس دوباره مردم باید بدانند که ما در حال کار در سراسر ساعت به انجام بخشی از ما. و بدیهی است که بیماران در حال تمرکز اصلی هر بحث است. بسیاری از مسائل در حال انجام است بیش از حد این که آیا آن را تامین … به صورت آماده برای هر گونه افزایش است.”

این است که “موج” است که در ذهن بسیاری از متخصصان سلامت است. اما پیش بینی آن را روی حیله و تزویر است و نظری توسط طبیعت است. دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد این است که هنوز هم یک راز است اما با بسیاری از داکوتای شمالی اقتصاد توقیف و کار از خانه آن انتظار می رود که این ویروس گسترش کندتر خواهد بود. Blasl همچنین اشاره می کند که داکوتای شمالی نسبی جداسازی داده است رهبران زمان برای آماده سازی.

“شاید فقط برخی از کسانی که متراکم جمعیتی مناطق لازم نیست که زمان برای آماده سازی مثل ما” Blasl گفت. “که با این نسخهها کار به نفع ما در این نقطه که در آن ما می توانید برخی از برنامه ریزی است. اگر شما به دنبال در سیاتل و نیویورک, آنها احتمالا تجربه به همان اندازه زمان آماده سازی به عنوان ما خواهد شد (اند).”

برایان Nermoe رئیس مرکز پزشکی سانفورد در فارگو گفت: 60 هواکش دستور داده شده است به صورت گسترده تر سانفورد نظام سلامت با تحویل انتظار می رود در چهار یا پنج هفته. او افزود که سانفورد نیز مستقر 54-بستر واحد برای مبارزه با این بیماری همه گیر می شود و آماده برای هر نوع از هجوم بیماران.

“‘افزایش’ بسیار جالب کلمه” Nermoe گفت. “این یک رمان virus به معنی آن چیزی است که ما قبل از دیده نمی شود. ما شاهد تعاریف مختلفی از کلمه ‘افزایش’ در کشورهای مختلف و در کشورهای مختلف. این سخت است برای گفتن آنچه که خواهد بود. از آنچه ما می دانیم در حال حاضر … ما را در یک وضعیت که در آن ما قادر خواهد بود برای پاسخ به یک خروش به عنوان ما امروز می شناسیم.”

Altru نظام سلامت مستقر در گرند فرک نیز شده است pivoting برای پاسخگویی به نیازهای جدید. سیستم سخنگوی آنی Bonzer گفت: در یک ایمیل که مقامات وجود دارد “, بررسی, قرار ملاقات ها و روش های مورد به مورد و بر اساس.”

“این شامل ما گسترش خدمات پزشکی از راه دور ایجاد یک درمانگاه برای کسانی که با علائم تنفسی و خدمت به کل جمعیت از بیماران ما دیگر درمانگاه, مکان,” او گفت:. “ما در منطقه ای کلینیک های در حال مدل سازی این رویکرد به عنوان آن را با این نسخهها کار برای امکانات خود را.”

برای رسیدن به یک تاریخی آنالوگ برای بحران دشوار است – نه فقط به دلیل مقیاس بلکه به دلیل آن هنوز کاملا آشکار نشده است.

“من سفر کرده اند با افرادی که مسن تر از من شده است که در زمینه بهداشت و درمان طولانی تر از من” Blasla گفت. “آنها را امتحان کنید و مقایسه آن با چیزهایی مانند…9/11 مانند (طوفان) کاترینا. آن را سخت به مقایسه 9/11, اما من فکر می کنم آن را برداشت توجه ملی مانند کسانی که همه چیز داشته باشد.”

به عنوان خدمات عمومی در طول همه گیر هرالد باز کرده است این داستان به همه خوانندگان بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>