با کمتر گل لیک ال سینور تپه بیشتر قهوه ای از رنگ نارنجی

متوسط wildflower شکوفه سرشار است از طریق قهوه ای و چشم انداز خشک در لیک ال سینور را Walker, دره عمیق و باریک.

اما در این سال California poppy نشان می دهد محدودتر در مقایسه با نمایشی 2019 superbloom که نقاشی دره عمیق و باریک تپه درخشان نارنجی کشید و صدها نفر از هزاران نفر از وحشت بازدید کنندگان است.

آیا انتظار نزدیک شدن طوفان — که می تواند رها کردن 2 اینچ از بارش باران در هفته آینده — به طرزی جادویی زنده superbloom.

“است که آن را بیش از حد کمی دیر پرسید:” الکس الحسین یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در سن دیگو. “متاسفانه برای خشخاش من فکر می کنم آن را برای رفتن به بیش از حد دیر است.”

وجود ندارد بسیاری از خشخاش در الماس دره در نزدیکی دریاچه همت ،

اما دیگر گل گل وجود دارد — کالیفرنیا goldfields, ارریو lupines و دامداران fiddlenecks, در میان دیگران. و دریاچه اپراتور شهری آب منطقه فقط بازگشایی محبوب خود Wildflower دنباله دار برای فصل طوری که wildflower طرفداران می توانید از آنها لذت ببرید.

بعد از ژانویه و فوریه شد فوق العاده خشک در این سال بلوم نیست هر چیزی مانند سال گذشته نمایش های دیدنی و جذاب در 4.5 مایل طولانی نوشیدن آب مخزن.

“تپه سبز هستند و شما می توانید انتظار برای دیدن یک تنوع خوب از گلهای اما آنها را پوشش نمی عضوي به عنوان آنها در طول سال های گذشته هنگامی که ما یک مقدار زیادی از زمستان باران” زیست شناس حیات وحش ویلیام واگنر گفت: در انتشار اخبار.

Wildflower دنباله 1.3 مایل حلقه و آسان به پیاده روی متوسط.

کوهنورد می تواند رسیدن به آن را در الماس دره دریاچه مارینا پارکینگ ورود از Domenigoni و Searl parkways در همت. ساعت 7 صبح تا 5:30 بعد از ظهر هر روز بیشتر بازدید کنندگان مجاز به ورود بعد از 4:30 بعد از ظهر, انتشار اخبار اعلام کرد. مسیرهای پیاده روی و مارینا بسته شده در روز دوشنبه و سه شنبه.

بیش از واکر دره عمیق و باریک در لیک ال سینور برخی طلایی کالیفرنیا خشخاش در حال شکوفه دادن است.

“اما وجود دارد مقدار زیادی از قهوه ای در دامنه کوه” گفت: Nicole Dailey, دستیار به شهرستان لیک ال سینور مدیر. “این بسیار خشک است.”

و بسیاری از خشخاش شروع به پژمرده Dailey گفت.

داستین McLain رئیس پارک ها و منابع برای Riverside County پارک و فضای باز منطقه گفت: “اکثریت هستند در راه خود را.”

اگر مردم می خواهم برای دیدن برای خود این شهر را فراهم می کند به روز رسانی منظم در واکر در دره عمیق و باریک lake-elsinore.org/poppies.

به دلیل پراکنده شکوفه غایب این سال ها جمعیت عظیم که ضعف جامعه 65,000 یک سال پیش. وجود دارد خیلی هرج و مرج در یک نقطه و مسئولان شهرستان بسته واکر دره عمیق و باریک. و زمانی که آنها بازگشایی دره عمیق و باریک آنها منع خودروهای سواری در تعطیلات آخر هفته و مورد نیاز بازدید کنندگان به شاتل.

بدون محدودیت در محل هستند و یا پیش بینی Dailey گفت. مردم می توانید درایو به واکر دره و پارک وجود دارد.

در این فصل ابتدا چشم انداز دیگری superbloom شد و امیدوار کننده است.

این منطقه به خوبی دریافت بیش از میانگین بارندگی بین شکرگزاری و تا پایان سال. سپس مرزی و منطقه ثبت شده آن در دوم خشک ترین ترکیب ژانویه و فوریه الحسین های هواشناس گفت.

و در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد آب و هوای مرطوب در حال آمدن است.

خدمات ملی آب و هوا هواشناس جیمی Taeger گفت: غربی کنار رودخانه شهرستان است که انتظار می رود برای دریافت 1 3/4 اینچ به 2 1/4 اینچ باران دوشنبه, مارس 9 و پنج شنبه, مارس 12.

و سپس الحسین گفت: طوفان دیگری است که انتظار می رود برای رسیدن به اطراف و وسط ماه است.

با بازگشت به عقب طوفان در افق گفت: این احتمال وجود دارد مارس آسمانی را به طور قابل توجهی افزایش تامین آب منطقه در حالی که تاخیر در جنوب کالیفرنیا آتش فصل است.

اما دیر گفت: شانس باران نمی احیای superbloom.

WILDFLOWER دنباله

که در آن: الماس دره دریاچه همت. ورودی خاموش است Domenigoni و Searl parkways.

چه: 1.3 مایل حلقه در دسترس از الماس دره دریاچه مارینا پارکینگ.

وقتی که: دنباله باز روز از 7 صبح تا 5:30 p. m. اما در اواخر ورود بازدید کنندگان ممکن است را وارد کنید بعد از 4:30 بعد از ظهر دنباله و مارینا بسته هستند دوشنبه و سه شنبه.

قوانین: پارکینگ 10 دلار دارد و از 3 دلار به ازای هر فرد دنباله هزینه را پوشش می دهد که نقشه و wildflower, راهنمای. بازدید کنندگان می خواست به ماندن در مسیرهای پیاده روی.

اطلاعات: dvlake.com

واکر کانیون

که در آن: لیک ال سینور در خیابان دریاچه و 15 آزادراه

چه: محبوب منطقه مشاهده برای کالیفرنیا خشخاش

قوانین: ممکن است بازدید کنندگان پارک در واکر دره عمیق و باریک. وجود دارد هیچ هزینه ای. بازدید کنندگان می خواست به ماندن در مسیرهای پیاده روی.

اطلاعات: دریاچه-elsinore.org/poppies

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>