با کسب و کار در متوقف Grand Forks عکاس طول می کشد برای دوخت ماسک

GRAND FORKS — coronavirus همه گیر شده و یک چنگال بزرگ عکاس flashbulb رفتن کم نور اما از طریق تاریکی او در بر داشت یک جدید تفریح و سرگرمی: دوخت و فروش ماسک صورت.

سوزان Lenhart که متخصص در عکاسی از نوزادان و گفت: فروش آرامی شروع.

“این نوع درست مثل (a) ضربه و از دست مردم در خانواده و دوستان من خواهد star ‘x’ (یا) دایره چه تعداد کمی از آنها نوعی می خواست” او توضیح داد.

پس از یک در حالی که برای منافع بزرگ شد و او شروع به ایجاد بیشتر برای کسانی که به آنها نیاز از گروه خانه کارگر برای افرادی که کار در فروشگاه به پرسنل در گرند فرک پایگاه نیروی هوایی.

“وجود دارد بسیاری از مردم که فقط قادر به دریافت ماسک, چرا که (این) عمومی نمی توانید ماسک بنابراین آن را به خوبی به نوع ارائه است که احساس امنیت را برای آنها نیز” Lenhart گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Lenhart گفت: او معمولا باعث می شود 20 تا 35 ماسک یک روز و یک کمک بزرگ می آید از شش اضافی جفت دست: بچه های خود را.

“دوقلوها من در حال رفتن به 3 بنابراین آنها قطعا شلوغ,” او گفت:. “اما پس از آن دیگر من چهار بچه مسن تر هستند به طوری که آنها قطعا می تواند کمک با تماشای آنهایی که جوان و کمک به مامان.”

Lenhart امیدوار به بازگشت به عکاسی به زودی اما تا آن زمان او مطمئن شوید که برای کمک به دیگران که همه در خطرند.

همراه با ساخت ماسک برای افرادی که در اطراف Grand Forks, Lenhart نیز ساخته شده و حمل آنها را به عنوان دور به عنوان ماساچوست در میان کشورهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>