زمستان در حال حاضر اضافه کردن شمال, Minn. گله گوزن

وجود دارد 2 پا و یا بیشتر از برف بر روی زمین در سراسر شمال شرقی مینه سوتا و بیش از 3 فوت در بخش هایی از دریاچه و طبخ شهرستانهای استان است.

تام Rusch, مینه سوتا, DNR حیات وحش مدیر مستقر در برج گفت: آژانس زمستان شاخص شدت یا WSI که از اوایل فوریه است که نشان می دهد قابل توجه مرگ و میر گوزن اگر برف عمیق دارد به اواخر ماه مارس است.

“و این می تواند واقعا بد اگر برف را نگه می دارد به خوبی به آوریل” Rusch گفت.

WSI سطوح در حال حاضر نشسته در اواسط 80s در شمال سنت لوئیس کانتی از جمعه. با یک نقطه جایزه برای هر روز با حداقل 15 اینچ از برف بر روی زمین و یکی برای هر روز با به زیر صفر, دمای تعداد کسانی که به احتمال زیاد به افزایش نزدیک به 150 آوریل Rusch اشاره کرد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“و که (WSI از 150 یا بالاتر) به عنوان یک زمستان شدید,” او گفت:.

در زمستان عادی با نهایی آوریل WSIs زیر 100 حدود 10 درصد از گوزن هلاک. در زمستان های شدید بیش از 40 درصد از بزرگسالان نمی نابود شده اند. شدید ترین زمستان در سال های اخیر, 1995-96, دیدم WSI خوانش بیش از 200 در برخی از مناطق.

Rusch گفت: گوزن در حال حاضر در حال کاهش حرکت خود را به صرفه جویی در مصرف انرژی به دلیل برف عمیق است که خیلی سخت به حرکت در اطراف. و او گفت: عدم کیفیت پوشش زمستان برای دیر یعنی مخروطیان و سروهای است که مشکل خیلی بدتر است.

“گوزن در منطقه ما به طور سنتی wintered در اسپن که داری understory از بلسان او گفت:” اما افزود که “عادت از بین رفته است در حال حاضر” پس از بزرگ aspen وارد شد ،

“گوزن نیاز به مواد غذایی و پوشش,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از جوان اسپن برای مواد غذایی است. چه آنها فاقد زمستان است را پوشش میدهد.”

گوزن تعداد ضربه اوج تمام وقت پس از یک سری از کم برف زمستان در اواخر 1990s و 2000s اولیه, Rusch اشاره کرد. اکنون پس از چندین عمیق, برف, زمستان پس 2013, زمستان آورده گوزن اعداد به پایین.

“گرگ ها همیشه وجود دارد حتی زمانی که ما تا به حال رکورد گوزن جمعیت” Rusch گفت. “مشکل این است که گرگ ها همراه با بارش برف و کمبود زمستان را پوشش میدهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان