شراب مرد: آب گوجه فرنگی برای کمک به سهولت گذر از زمستان به بهار


استان شراب نویس جیمز Nevison. Jason Payne / استان

شراب مرد ارائه می دهد تا سه بطری مطمئن شوید که برای کمک به شما در سهولت راه خود را به بهار

مارس وارد کرده است. در حالی که ما هنوز در بهار مارس به ارمغان می آورد قابل لمس فصلی گذار. دو رقمی درجه حرارت به نظر می رسد در محدوده crocuses در حال معاشقه با ساخت ظاهر. و در حالی که من کاملا آماده نیست به دور من پف کننده نیمتنه پوست حیوانات و یا زمستان-گرم شدن شراب قرمز من با داشتن سرگرم کننده جرعه جرعه چند بطری های آماده برای کمک به سهولت انتقال.

La Finca Clos d’Angel 2018 Cabernet Sauvignon, شیلی ($17.99, #166342)

یک خط از شراب از ارجمند شیلی تولید کننده و Colchagua دره بی باک منتس آب گوجه فرنگی, La Finca Clos d’Angel Cabernet Sauvignon است comfortingly میوه-جلو قرمز است که به خوبی توازن نیرومندی با ساختار. آن را مانند یک ژاکت کش باف پشمی ترمه برای tastebuds: صاف و ظریف suave هنوز فرم اتصالات. میوه های تیره ملاقات سوخته بلوط همراه با توتون و تنباکو و شیرینی توت در این پررنگ کابین Sauv که پس از اتمام خوب و برشته. را در روز شنبه گلدان کباب, کبابی لغو احکام صادره ی گوشت بره و یا یک دنده-چسبیده بادمجان داغ در قابلمه.

خط پایین: B+, Suave و در عین حال ساختار

لا Maldita 2017 Garnacha اسپانیا ($17.99, #179779)

Garnacha (A. K. A. Grenache) تمایل به صورت چهار فصل قرمز است. رسیدگی نسبت به sumptuousness و در عین حال به طور معمول کم تانن Garnacha یک شراب همه طفیلی. اسپانیا است که قطعا یک Garnacha نقطه داغ هر چند تا حد زیادی در مناطق دیگر از Rioja (که عمده Tempranillo خاک). لا Maldita دلار روند در واقع در خوب شورشی فرم شراب است که پس از Rioja را colloquial, موهن نام برای انگور — La Maldita به معنی “کوچک نفرین یکی است.” نمایش رسیده بری, punchy, اما, فلاپی, این قرمز smothers tastebuds و تماس برای یک ظرف اسنک است.

خط پایین: B-مخمل خواب دار و سرگرم کننده

طلایی زمین 2016 Sauvignon, مولداوی ($18.49 در دسترس را انتخاب کنید خصوصی شراب فروشگاه)

در نهایت سفید است که واقعا از خواب بیدار حواس! آن را هر روز می بینید یک شراب از مولداوی — در واقع این اولین بار است که شراب من طعم که شد از مولداوی — اگر انگور Sauvignon Blanc کاملا رایج است. که گفت: این Sauvignon (روی برچسب بطری قطره “بلان”) کاملا منحصر به فرد است: گیاهی, لیمو, مختصر و مفید مبهم دارویی اما unapologetically تازه و خشک آن شانه خالی آشکار میوه برای جذاب تر و خوش طعم ، آن را بدون شک یک نی نی پلاریزه اما این است که قطعا ارزش یک بریزید.

خط پایین: B, جذاب و تازه

چرخش: عمودی و Vintages

7 سالانه عمودی و Vintages مزه شراب را دوباره در راس کوه توچال در روز شنبه. میزبانی گونبررل رستوران و Naramata نیمکت Wineries انجمن ویژگی های رویداد بطری از 18 Naramata نیمکت wineries ریخت و در کنار tapas و موسیقی زنده. بلیط ها $55.00 (به علاوه هزینه با گزینه ای برای اضافه کردن بر روی یک سرویس شاتل) و عمودی و Vintages شرکت کنندگان دریافت 25 درصد خاموش Apex کوه بلند بلیط در طول تعطیلات آخر هفته. برای جزئیات کامل به سر apexresort.com/events/verticalandvintages/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>