شراب مرد: ویکتوریا آبجو هفته را حفظ خواهد کرد شما رقص


استان شراب نویس جیمز Nevison. Jason Payne / استان

شراب مرد ارائه می دهد تا یک گروه سه نفره از جزیره ونکوور brews در جشن ویکتوریا هفته آبجو

وجود دارد مقدار زیادی دم این روزها در جزیره ونکوور به خصوص از 6 مارس تا 14 هنگامی که سالانه ویکتوریا هفته آبجو می گرداند. و در حالی که مسلما این نه روز جشنواره امکانات صنعتگر آبجو از سراسر استان به نظر می رسید اتصالات برای جشن گرفتن این مناسبت با یک گروه سه نفره از جزیره ونکوور brews.

در واقع من به اندازه کافی خوش شانس برای حضور در سال گذشته ویکتوریا هفته آبجو و آن را به یک زمان فوق العاده: سرگرمی, التقاطی و آموزشی — با خلاق حوادث در اطراف شهرستان با حضور جامعه بزرگ از هنر و صنعت آبجو علاقه مندان است.

ماه زیر آب Brewpub Potts Pilsner, Victoria ($12.99 قیمت برای چهار 473mL قوطی دسترسی محدود)

ماه زیر آب دنج میخانه آبجوسازی و رسومات واقع در سنگ خلیج “آبجوسازی منطقه” ویکتوریا. به نام پس از جورج اورول مقاله توصیف نویسنده ایده آل داستانی, میخانه, آبجوسازی متخصص در آلمانی lagers گندم و ترش آبجو اگر آنها ارائه طیف گسترده ای کلی است. یک نقطه شروع عالی — هر دو برای آبجوسازی و برای یک شب آبجو مزه است — خود را Potts Pilsner. “دم در سبک شمال بزرگ, آلمانی, Pilsner” با Saaz رازک و باواریا malts این طلایی كلیك كنید ابجو ارائه می دهد جذاب گل و اسانس عطری در یک قوی ، این است که هیچ آبکی ابجو; خشک-پریدند و laagered برای پنج هفته آن را fulsome و تازه است.

خط پایین: یک-مواد غذایی بزرگ آبجو: fish tacos و یا در غیر این صورت

دسته 12 دم دوگانگی, Saanichton ($8.59 برای 500 میلی لیتر بطری دسترسی محدود)

دسته 12 دم واقع تا شبه جزیره به سمت Swartz خلیج با افتخار فریاد می زند که آنها را “عظیم West Coast & بلژیکی با الهام از آبجو گردد delirious با دقت!” این به این معنی یک تعداد وحشی-تخمیر و/یا بشکه سن brews از جمله اخیر خود را محدود انتشار دوگانگی. این یک foeder سالخورده (بشکه بزرگ) ترش بلژیک تنها ale — بخشی از آبجوسازی 2019 قدیمی “Barrelholder سری” که نشان دهنده ترکیبی از افتتاحیه foeder منتشر شده همراه با بشکه سالخورده sours. در شیشه ای این مه آلود طلایی آل wafts فوق جهان از رایحه: گل و مرکبات اشاره بشکه و فانک. غنی ترش اما نه puckering آن را شگفت آور صاف به طور کلی.

خط پایین: یک-شجاعانه ظریف

Driftwood آبجوسازی چربی یدک IPA, Victoria ($13.29 برای چهار 473mL قوطی #127770)

در نهایت در حال حاضر آن را عادلانه می گویند که چربی یدک کش است که یاد B. C. آبجو. تخته پاره روی اب را گل سرسبد IPA تبدیل شده است هاپ سر برای یک دهه در حال حاضر و در حالی که IPAs همچنان به رفتن را از طریق هزاران روند و سبک (دو, شمال, مه آلود سه گانه و غیره.), به عنوان صندوقدار درستی خلاصه که من به ارمغان آورد و این چهار بسته به مقابله با: “شما می توانید سعی کنید تمام این IPAs اما شما همیشه دوباره به تقلا.” این درست است که غربی سبک IPA: unabashedly hoppy با قاطعيت مرکبات و کاج تن. آن را تلخ اما متعادل با مالت و غنای آن را به نوعی هنوز به سراسر ترد و تازه است.

خط پایین: یک-یک کلاسیک غربی

چرخش: VBW 2020

همانطور که در بالا ذکر شد در این سال ویکتوریا هفته آبجو (VBW) اجرا می شود مارس 6-14 و خواهد شد از ویژگی های بیش از 50 کارخانه های لبنی در حوادث منحصر به فرد و مکان در سراسر استان. شروع با بلند کردن!, یک رویداد شب در ویکتوریا عمومی بازار های منتشر نشده آبجو از برخی از B. C. بالا, ماشین منگنه آرایه ای از درگیر شدن کارگاه brewmasters’ brunches و “آبجو مدرسه” آموزش سمینارها برنامه ریزی شده. برای جزئیات کامل و به امن بلیط سر به victoriabeerweek.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>