استان شراب نویس جیمز Nevison. Jason Payne / استان

در نظر گرفتن محل از فوریه. 22 مارس 1, the 42nd annual در حال اجرا از جشنواره خواهد شد از ویژگی های 163 wineries از 15 کشور ریختن شراب خود در 57 رویدادهای مختلف.

شگفت آور آن که زمان از سال دوباره — شراب مورد به بیش از ونکوور آوردن یک محیط رنگارنگ از شراب سازان سازی نمایندگان sommeliers و شراب علاقه مندان به میکس در هزاران مذاقات سمینارها و شام و احزاب است.

درست 2020 بین المللی ونکوور شراب برگزار می شود Feb. 22 مارس 1 و 42 سال اجرا خواهد شد از ویژگی های 163 wineries از 15 کشور ریختن شراب خود در 57 رویدادهای مختلف.

آن را نیز می رسد با یک یادآوری به موقع از مزه شراب و مقررات. بنابراین با توجه به این که موضوع امسال منطقه است که فرانسه در اینجا یک مینی تور شراب فرانسه با برخی از زوج جشنواره مزه مشاوره.

گابریل Meffre 2018 “سنت وینسنت” cotes تا du Rhône, فرانسه

($17.99, #888958)

ترک ادکلن/عطر در بطری. نگاه کنید شما می توانید انتظار برای مواجهه با بسیاری از افسانه عطر و بوی در یک مزه کردن شراب, اما آنها بهتر خواهد بود که از شراب. اگر شما راه رفتن تا wafting خود را eau de هر آنچه که شما در حال رفتن به اجرای نعل بر اندام بویایی. و این فقط سرد نیست چون من هنوز درگیر شدن آروماتیک از اقاقیا و میوه های گرمسیری در این بطری سنت وینسنت cotes تا du Rhône (که توسط راه نیز نشان می دهد بزرگ گلابی در, تنومند, بافتنی, سبک کلی با متعادل تازه به پایان برسد). این منصفانه نیست به هر چشنده در بو فاصله است و نه عادلانه به شراب.

خط پایین: B+ سفید کلاسیک Rhône

یوسف Mellot 2018 لو Rabault Sancerre آناناس, فرانسه

($32.99, #188370)

نیست جمعیت مزه جدول. آن را به مشتاق و مشتاق. این فوق العاده است که شما در حال درگیر شدن با شراب سازی اصلی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد باغ های انگور و رشد شیوه های. اما لطفا فراموش نکنید که: هر کس در مزه به همین دلیل — ما همه می خواهم به مانند یک بریزید. در واقع این جمعیت به احتمال زیاد ضخیم در اطراف صورتی شراب در این جشنواره با توجه به این سال را “جهانی نور افکن در رز” پس گرفتن طعم و مزه خود را از لو Rabault و گام به گام به سمت مزه توت قرمز و رایحه گل از این fulsome, Sancerre رشد Pinot نوآر که ارائه غنی صاف و درجه یک.

خط پایین: B. پررنگ سرخ

M. Chapoutier 2017 Bila-Haut, فرانسه

($16.99, #40790)

برنامه ریزی و نگه داشتن سرعت. آیا حضور در حوادث متعدد و یا حتی فقط به صرف یک شب در بخش اصلی جشنواره بین المللی مزه (که ویژگی های بیش از 700 شراب) آن مهم است که با طرح. شما نمی خواهد بود قادر به سعی کنید تمام شراب تا جایی که اولویت های خود دروغ ؟ آیا کشور, منطقه, نوع انگور یا شراب سبک برنامه ریزی و نگه داشتن یک سرعت حداکثر رساندن لذت بردن از مزه کردن تجربه. این آخرین انتخاب سر به جنوب فرانسه پایان تور با یک و ماندگار ترکیبی از Syrah Grenache و Carignan. آن را کاملا معطر پر از میوه های تیره و سبزی های با شکوه مطلب که تکمیل ساختار ظرافت.

خط پایین: یک ارزش بسیار عالی

چرخش: 42 سالانه بین المللی ونکوور جشنواره شراب

همانطور که گفته شد 42nd Annual بین المللی ونکوور شراب برگزار می شود Feb. 22 آوریل 1. قلب از جشنواره ونکوور مرکز کنوانسیون غرب با این حال وقایع در حال وقوع در 30 سالن در اطراف شهر از جمله رستوران ها و هتل ها. برای جزئیات کامل و به دیدن شراب جشنواره حوادث با بلیط های در دسترس به vanwinefest.ca.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im