شراب مرد: درخشان یک نور افکن در 40 Knots کارخانه شراب سازی


استان شراب نویس جیمز Nevison. Jason Payne / استان

شراب مرد ارائه می دهد تا سه شراب گرامی از 40 Knots تاکستان & املاک و کارخانه شراب سازی

مجذوب آن من که شراب از جزیره ونکوور همچنان تا حدودی سخت به آمده در سراسر Salish دریا. از یک طرف آن را خسته کننده چه شراب است که به خوبی متناسب با locavore رژیم غذایی باقی می ماند نسبتا دور از دسترس است. در عین حال از سوی دیگر آن منجر به احساس بیشتری از شراب ماجراجویی.

و حتی در میان جزیره ونکوور شراب ما احتمال بیشتری به تمرکز بر روی شراب Cowichan Valley.

اما خوب vinous چیزهایی نیز در جریان شمال بیشتر در Comox ولی برای مثال در 40 Knots تاکستان & املاک و کارخانه شراب سازی بود که برجسته اخیر طعم از طریق طبیعی فکر شراب سازی صف.

40 Knots 2018 گمی Noir ($26.90 در دسترس از طریق کارخانه شراب سازی را انتخاب کنید و خصوصی و فروشگاه های شراب)

40 گره است که به حق افتخار خود را “سبز مزرعه” دست داشتن گواهینامه طلا برای گردشگری سبز. این تعهد به توسعه پایدار به معنی فشار به گواهی biodynamic انگور رو به رشد با حداقل مداخله در کارخانه شراب سازی. آنها نمی با استفاده از مواد شیمیایی مصنوعی و شراب گیاهخوار هستند و فاقد گلوتن. کارخانه شراب سازی گمی نویر قطعا طبیعی و صادقانه. در 10.3 درصد الکل و ریختن نور یاقوت رنگ آن را enticingly پر جنب و جوش, نور, سفت با رنگ قرمز روشن میوه و لیسیدن پخت ادویه قبل از اینکه تازه به پایان برسد. این آسان مواد غذایی جفت شدن شراب آماده به همکاری با سس گوجه فرنگی-بر اساس ظروف و یا به دفع کردن حمله حریف غنی وعده های غذایی.

خط پایین: B+ واقعی, vin de soif

40 Knots 2018 L’Orange ($36.90 در دسترس از طریق کارخانه شراب سازی را انتخاب کنید و خصوصی و فروشگاه های شراب)

در یکی دیگر از اشاره به 40 Knots,’ شراب طبیعی یزدی کارخانه شراب سازی تولید پرتقال شراب برای چهار سال گذشته است. زیر پرتقال شراب سبک, سفید, انگور تخمیر و سالخورده در پوسته اعطای وام به پایان رسید شراب جذاب روشن هلو-دیدار-پوست پیاز رنگ. برای 2018, قدیمی, کارخانه شراب سازی با استفاده از املاک و رشد Schönberger (قبلی vintages شد ترکیبی از Schönberger و Pinot Gris) و شراب سازی, ایتالیایی, قرمز مایل به قهوهای amphora. نتیجه این است enjoyably منحصر به فرد: بافتنی با گل و یادداشت های مرکبات به همراه رایحه چای برگ و آشکار تانن (مرتب کردن بر اساس مانند جرعه جرعه چای سیاه!) پس از پایان خشک.

خط پایین: B+ رمان و منحصر به فرد

40 Knots 2018 Spindrift اضافی-Brut ($36.90 در دسترس از طریق کارخانه شراب سازی را انتخاب کنید و خصوصی و فروشگاه های شراب)

40 Knots همچنین بدان معنی است که کسب و کار خود را با پاک کردن اطلاعات-لادن برچسب های که ارائه شراب کنجکاو یک دسته از جزئیات. برای مثال شکل گرفتن یک حباب ترکیب جزیره-رشد Chardonnay و Pinot نوآر ساخته شده زیر روش سنتی و با صفر مقدار مصرف (بدون شکر اضافه شده پس از ثانویه بطری تخمیر). این گوهر درخشان خوشمزه کامل-با جدی ترد شدت تکمیل شده توسط nice, brioche و leesy undertones. ترکیبی از رایحه مرکبات احساسات شما را بیدار پایان نتیجه گیری امور — پور این را با یک بشقاب میوه تازه shucked صدف برای تعطیلات پایان هفته نان تست یا خدمت با خامه ظروف مانند مارچوبه ریزوتو یا مرغ گلدان پای.

خط پایین: یک لیزر تازه و شدید!

چرخش: ناهار خوردن در اطراف 40 Knots انبار

خودتان ببینید چه آنها تا به در 40 Knots تاکستان & املاک و کارخانه شراب سازی توسط شرکت های آینده خود را به ناهار خوردن در اطراف 40 Knots انبار رویداد. دو نشست در دسترس هستند (5 p. m. و 7:30 p. m.) برای شام وقوع شنبه, هر دو این برنامه شامل سه وعده غذای تهیه شده توسط Paul de Ridder از Beez Kneez شرکت غذا همسان با 14-اونس انتخاب 40 Knots,’ شراب. بلیط ها $90.13 و شامل غذا و شراب جفت پاداشها و مالیات. برای جزئیات کامل به سر 40knotswinery.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان