شراب مرد: مینیمال شراب حداکثر طعم


استان شراب نویس جیمز Nevison. Jason Payne / استان

شراب مرد ارائه می دهد تا سه ‘شراب طبیعی’ است که ساخته شده با زمین داشته باشید اما هنوز هم طعم بزرگ

بنابراین من از دست رفته روز زمین توسط یک هفته اما پس از آن دوباره هر روز باید روز زمین, درست است ؟ در هر صورت به مناسبت حال من با توجه به وضعیت زمین دوستانه شراب.

در نگاه اول ممکن است به نظر می رسد مانند یک ترکیب متناقض اما مثل همه مدرن, کشاورزی هسته انگور رشد و آب گیری می تواند کاملا پیچیده و فن آوری — و بله صنعتی — امر. و فقط به عنوان یک گروه کر در حال رشد از مصرف کنندگان نشان دادن مراقبت از اصالت مواد غذایی خود را بیشتر علاقه مندان به شراب با توجه به چگونه خود را شراب ساخته شده است.

اما در حالی که من نمی باید به اندازه کافی فضا به اب راه رفتن را به کل “شراب طبیعی” بحث من را به جای آن پیشنهاد مفهوم, مینیمالیستی, شراب, یک اردوگاه که در آن هر سه این هفته بطری قرار می گیرند.

لا Pépière 2018 لا Pépiè Cabernet فرانک فرانسه ($22, #570168)

من را دریافت نمی اشتباه “مینیمالیستی” اصلاح هیچ وجه نشان می دهد حداقل عطر و طعم. در مقابل این شراب همه درخشش با شخصیت و استعداد. نه مینیمالیستی است که رویکرد به انگور رشد و آب — به عنوان در هیچ ماده شیمیایی یا مصنوعی ورودی و حداقل مداخله که در واقع به پایان می رسد نیاز به حداکثر کار در تاکستان! این یک رویکرد مارک Ollivier hews را در دامنه خود را در نانت منطقه از دره Loire. ارگانیک رشد دست برداشت تخمیر با محیط مخمر و بطری بدون تصفیه این اجرا تنها Cabernet فرانک تازه آبدار نور تند و سادگی لذت جرعه با اکثر وعده های غذایی.

خط پایین: B+ کتاب درسی vin de soif

Niepoort 2017 نوشیدنی من Nat سرد Bairrada پرتغال ($26.49 برای 1L موجود در انتخاب شراب فروشگاه)

مسلما این یکی من عقب که من تو را دیدم آن را در قفسه. عجیب و غریب, برچسب, اما آشنا نام ارجمند پورت خانه و کارخانه شراب سازی Niepoort جدید Nat سرد خط ویژگی های سرگرم کننده برچسب و یک outsized 1-لیتر بطری. هدفمند با هدف “… نور و آسان برای نوشیدن شراب” این Nat سرد شد از BaIrraida و ویژگی های سنتی منطقه Baga انگور. دست برداشت و بطری فیلتر نشده بعد از دیدن هیچ زمان و در بلوط در شیشه ای این رنگ قرمز روشن می اندازد گیلاس سیاه و گیاهان با صاف متعادل و آبدار مشخصات کلی. این سرگرم کننده و بی خیال قرمز — شراب که جفت به راحتی با بسیاری از وعده غذایی از گوشت خوک کباب شده به پیتزا.

خط پایین: B سعی کنید در خدمت کمی سرد

طلایه دار تاکستان 2018 تماس پوست با پوست سفید, British Columbia (26 دلار در دسترس از طریق کارخانه شراب سازی و شراب را انتخاب کنید فروشگاه)

مینیمالیستی شراب مفهوم نیز یافت نفع در محلی از wineries. Similkameen ولی تازه وارد دیده بانی تاکستان آغاز شده بود به چهار دوست است که “به اشتراک گذاری یک رویا به, مینیمالیستی, مزرعه محور شراب.” این به این معنی با توجه به تنوع زیستی و اکوسیستم کامل از مزرعه خود را و در مورد خاص خود را lip-smacking, تماس با پوست سفید: “هیچ چیز دور گرفته شده و یا اضافه شده به جز 10 ppm گوگرد قبل از ریختن مایعات برای ثبات است.” که گفت: خیلی مراقبت اضافه شده است: خود به خود تخمیر 7-14 روز روی پوست کل خوشه به دنبال وزش مطبوعات به خاک رس qvevri و خنثی بشکه بلوط. نتیجه نهایی این است که پر جنب و جوش و جذاب و مطالعه در بافتنی تانن است.

خط پایین: یک-جذاب و لب دوست داشتنی!

چرخش: مجازی زندگی می کنند مذاقات

من همچنان به تحت تاثیر قرار نبوغ از از wineries کارخانه های لبنی و مقطر به طور یکسان به عنوان آنها انجام بهترین خود را به جسمی-فاصله اجتماعی است. یکی از باحال و خلاقانه در روند زندگی می کنند تعاملی مذاقات برگزار شد از طریق Instagram. برای مثال ونکوور عجیب و غریب همراهان دم به brewmaster Iain تپه میزبانی مجازی مبارک ساعت (@strangefellowsbrewing) در حالی که دانکن آبی باقرقره کارخانه شراب است شراب بیلی ویلیامسون پیشرو TGIF مذاقات (@BlueGrouseWines). بنابراین مطمئن شوید برای بررسی خوراک رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود را شرب تولید کنندگان برای دریافت تعاملی و بالا بردن شیشه ای!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>