شراب مرد: خوب جرعه برای روز ولنتاین


استان شراب نویس جیمز Nevison. Jason Payne / استان

شلاق تا یک وعده غذایی خانه پخته شده, جریان, مناسب, موسیقی, میکس و چلپ چلوپ کردن در یک مناسب و معقول بطری شراب برای روز ولنتاین.

نگاه من یک عاشقانه نا امید کننده اما من هرگز به طور کامل درک سازه ها از روز ولنتاین. یا به عبارت دقیق تر, من فقط نمی تواند کل صنعت اطراف روز.

بنابراین در حالی که من هرگز بی اعتبار کردن رستوران ها برای ترویج منوهای خاص و نه می شود cupids به دنبال به امن گفت: داغ رزرو بلیط, شخصا, من همه چیز در مورد DIY برای روز ولنتاین.

شلاق تا یک وعده غذایی خانه پخته شده, جریان, مناسب, موسیقی, میکس و چلپ چلوپ کردن در یک مناسب و معقول بطری شراب — این یک دستور العمل برای ساخت یک عاشقانه خوانده شده را علامت.

Dames 2017 Brut, British Columbia

(از 40 دلار در دسترس را انتخاب کنید خصوصی شراب فروشگاه)

شما هرگز نمی توانید به اشتباه ریختن شراب گازدار به مجموعه ای از خلق و خوی بزمی. مطمئن شوید که شما همیشه می توانید انتخاب کردن برای شامپاین, بطری معادل یک دوجین گل رز و یا شما می توانید انتخاب کردن برای یک غیر منتظره تر شامپانی. Dames Brut, برای مثال, محلی fizz ساخته شده توسط شراب محلی-زنان زرنگ و دانا. ترکیبی از biodynamic پرورشی Pinot بلان و شراب سفید (در یک 70/30 تقسیم) این روش سنتی گوهر درخشان است که همه سیب و لیمو شیرین در یک fulsome سبک به طور کلی به دنبال یک ترد citrusy پایان برساند. خدمت با غذا, غذاهای سرخ شده, ترین چیزی واقعا — و یک دوست خوب است.

خط پایین: B. عاشقانه حباب.

Thörle 2016 Spätburgunder آلمان

($25.99, #214721)

برای یک باطنی بیشتر رویکرد در نظر گرفتن یک بطری Spätburgunder. واقعا آن را فقط به نام آلمانی برای Pinot نوآر اما شانس هستند آن را به شریک زندگی خود را. هر چند ما نمی بینیم بسیاری از Spätburgunders در این بخش خوشبختانه Thörle فراهم می کند یک جامد مقدمه. مانند خوب Pinot نوآر آن را به ارمغان می آورد مخمل و یک ترکیب جالب از میوه ای و خوش طعم ویژگی از توت و سبزی خشک به گل و زمین است. همچنین در درست Pinot نوآر — nay Spätburgunder — مد این حتی پاشنه شراب قرمز برای آسان مواد غذایی جفت شدن شریک زندگی. Mushroom risotto خواهد به خوبی به عنوان خواهد سینه اردک یا حتی takeout مواد غذایی چینی.

خط پایین: B+. آسان به سقوط.

Yering ایستگاه 2014 Elms شیراز, Victoria, استرالیا

($25.99 در فروش تا فوریه. 29, #188959)

در نهایت این بطری خود را اگر شریک زندگی خود را ترجیح خود را شراب قرمز غنی تر و عاشقانه تر fairy tale-مانند). Yering ایستگاه Elms شیراز به نام یک خیابان 330 درختان نارون کاشته شده در 1850s توسط موسس کارخانه شراب سازی به عنوان یک هدیه به استقبال عروس جدید خود به اموال (در حال حاضر که عاشقانه!). این نقاط به سن شراب سازی و در واقع Yering ایستگاه ویکتوریا قدیمی ترین تاکستان. Elms است decadently ظریف زیادی کولر-آب و هوا شکل با شکوه انگور قرمز و توت تاریک تکمیل شدید اواسط کام و grippy, تند به پایان برسد. این شراب سزاوار دلچسب کرایه: پیتزا خانگی یا کبابی استیک.

خط پایین: A-. شجاعانه و عاشقانه.

چرخش: Vancouver Aquarium پس از ساعت

اگر یک مادر اقامت در خانه غذا است که به سادگی از سوال و سپس حداقل خلاق است. چگونه در مورد یک عاشقانه شب در ونکوور آکواریوم?

آن را نمی شنا با ماهی, اما آن را یک فرصت برای برقراری ارتباط در حالی که تماشای ماهی شنا (با یک لیوان شراب در دست). خود را برای روز ولنتاین ویژه پس از ساعت, چاپ, آکواریوم ارائه یک شب پر از scintillating مذاکرات و فیلم (همراه با صدف shucking).

بلیط ها $38 (به علاوه GST) و آن لگد کردن در 6:30 p. m. برای جزئیات کامل به سر vanaqua.org.

جیمز تماس بگیرید:Twitter.com/hadaglass

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دانلود مقاله رایگان