شراب مرد: Cool sippers از آفریقای جنوبی


استان شراب نویس جیمز Nevison. Jason Payne / استان

شراب مرد ارائه می دهد تا سه خوشمزه ارائه شده از آفریقای جنوبی

با شراب از آفریقای جنوبی بر روی صفحه نمایش برای ماه ژوئن در B. C. فروشگاه ها مشروب به نظر می رسید مانند اتصالات زمان برای بررسی و جرعه چه اتفاقی می افتد.

آفریقای جنوبی شراب همیشه شیفته — صنعت شراب دارای سابقه گسترده و در عین حال به طور معمول حفظ مدرن حساسیت با میوه خود را به جلو, بی خیال بطری. به این دلیل آفریقای جنوبی شده است برچسب توسط برخی به عنوان “جهان میانه” خوشمزه مجاورت که در آن جهان از شراب جدید دیدار. در واقع, با کیفیت بالا, اروپایی انگور (vitis vinifera) رشد کرده در آفریقای جنوبی برای نزدیک به چهار قرن است.

تیری Brûlée لو بلان 2018 مون بلان آفریقای جنوبی ($21.99, #182934)

در اینجا یک لفظ mash-up از دیدار جدید جهان است. شراب وینسنت شده را تحسین کرد از دره Loire فرانسه. همسر و شریک زندگی Tania است از شراب آفریقای جنوبی زمین است. آنها با هم ایجاد تیری Brûlée در Swartland منطقه مون بلان را فراهم می کند یک موضوع مشترک برای خود فریبنده Le Blanc. انگور مشهور است در Loire و همچنین دارای یک سالم سابقه در آفریقای جنوبی. برای Le Blanc انگور از 40 سال خشک-پرورشی خار انگور هستند دست برداشت کل خوشه فشرده و تخمیر با مخمر در محیط ترکیبی از فولاد ضد زنگ و بشکه های بلوط. نتیجه یک مجتمع بافتنی معدنی مملو از شراب سفید.

خط پایین: یک, جفت, با, کرم, سس

Mulderbosch تاکستان 2019 Cabernet Sauvignon آناناس آفریقای جنوبی ($15.99, #231019)

Mulderbosch تاکستان یک مقصد کارخانه شراب سازی واقع در مشهور Cape Winelands اطراف آن منظره دانشگاه شهر Stellenbosch. خود پاسیو-خشنود کابین Sauv آناناس منابع انگور از بزرگتر catch-all ساحلی منطقه (که شامل Stellenbosch) تقریبا شبیه به فرانسه وین ده می پردازد تعیین. ریختن یک نور صورتی با ماهی قزل آلا ته آن می اندازد روشن توت قرمز و گیاهی تن. قوی و در عین حال تازه و میوه ای این است imminently quaffable صورتی شراب. خدمت به خوبی سرد در حالت ایده آل با دوستان جسمی-فاصله در حیاط خلوت (و یا یک پارک اگر شهرداری خود را در حال حاضر مجوز آن!) و یا به سادگی در کنار کبابی محلی نقطه میگو.

خط پایین: B+, ظرافت گاه به گاه

عضله امضا 2018 بوته آفریقای جنوبی ($13.99, #129715)

کار ما راه به قرمز در حالی که کار کردن در نقطه قیمت ما شعله ور در عضله را امضا بوته. این بطری برجسته دلاوری از آفریقای جنوبی از wineries در تولید در دسترس و لذت بخش شراب. تاسیس در 1692, عضله شراب مزارع یکی از کشور قدیمی ترین wineries. و در عین حال سریع به جلو به 2018, قدیمی, از عضله را امضا بوته و ما پیدا کردن یک اسباب بازی مخمل خواب دار, میوه رو به جلو و در عین حال به خوبی یکپارچه بوته نشان تاریک میوه لیسیدن نعناع. این یک خشنود دلچسب قرمز با جذاب تعادل است که آماده است تا بر روی انواع کرایه از یک قابلمه فلفل قرمز به بوداده چینی کباب اردک.

خط پایین: B pleaser جمعیت

چرخش: شراب کشور دوباره باز می شود

با بریتیش کلمبیا “فاز 3” از راه اندازی مجدد برنامه داشتن شروع در 1 ژوئن تعدادی از wineries یا درب را باز کرده و یا برجسته برنامه های خود را برای بازگشایی به مردم است. این شامل اتاق مزه و مهمان باقی می ماند در تعدادی از مناطق. پس از بررسی های مورد علاقه خود را شراب سازی (یا برخی از تحقیقات جدید بالقوه faves) که شما طرح خود را در تابستان برنامه سفر. یک منبع خوبی از اطلاعات است که شراب بریتیش کلمبیا وب سایت: winebc.com/wineitforwardbc/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>