شراب مرد: B. C. آبجو به خود را درب


استان شراب نویس جیمز Nevison. Jason Payne / استان

شراب مرد ارائه می دهد تا سه کارخانه های لبنی ارائه خواهد شد که به خانه خود را

هفته گذشته ما متمرکز بر wineries و شراب فروشگاه خلاق در طول این زمان دشوار است اما محلی کارخانه های لبنی نیز باید اذعان کرد — نه به ذکر است قرار زیرند بسیاری از آنها نه فقط به طور منظم خود را tipples اما شان تقطیر دلاوری به تولید ضد عفونی کننده دست.

هر چند مزه کردن اتاق ها بسته, ترین کارخانه های لبنی محلی را تبدیل به بایگانی اطلاعات و حتی تحویل.

در اینجا سه ماشین منگنه که تحویل به خانه من — مطمئن باشید برای بررسی های مورد علاقه خود را محلی آبجوسازی برای گزینه. بدون در نظر گرفتن اگر شما را به استفاده از هر گونه خدمات تحویل مطمئن شوید که برای بالا بردن شیشه و تشویق و حمایت از خط مقدم کارگران هر شب در 7 p. m.

Superflux آبجو شرکت رنگ & Shape, IPA, شرق ونکوور ($19.67 برای چهار 473mL قوطی superfluxbeer.com)

دو هفته پیش Superflux حتی نمی باید یک وب سایت هیپ Instagram حساب به حساب نمی کند! اما در پاسخ به این شرایط به معنای واقعی کلمه در 24 ساعت آبجوسازی ایجاد یک فروشگاه آنلاین و تحویل خدمات در رابطه با Strathcona, آبجو شرکت. در حال حاضر زمانی که شما مایل به خرید 35 دلار ارزش آبجو برای $5 تحویل هزینه — هزینه ای که می رود به طور مستقیم به آبجوسازی تیم که از دست داده حقوق و دستمزد با توجه به اثرات اقتصادی از COVID-19 — شما می توانید آبجو مانند رنگ & شکل سمت چپ بر آستان خود را! Superflux گل سرسبد IPA این مظهر مه آلود آبجو: آبدار, گرمسیری, fulsome و صاف با crushable تعادل کلی است.

خط پایین: یک-, مه آلود, زیبایی

33 دم Exp. Dryhopped Saison با Hallertau Blanc, آبجوسازی کریک ($9.88 برای 750mL, 33acresbrewing.com)

مشخصات فنی فرض صحیح نام این آبجو است 33B-EXP.039.MKI که در هر 33 دم آزمایش را regimented به راحتی اشاره نامگذاری پروتکل. این شاخه از ونکوور 33 هکتار Brewing Co., 33 Exp., به آبجوسازی بیشتر تجربی مبهم brews مانند این میوه ای و بد بو و سرگرم کننده و brettanomyces-آغشته hoppy Saison. و در حالی که به نظر می رسد این خاص آبجو است و دیگر در دسترس از 33 هکتار Brewing Co.’s, فروشگاه آنلاین وجود دارد بسیاری از دیگر گزینه های هیجان انگیز — هر دو از 33 هکتار اصلی صف و 33 Exp. رایگان محلی (ونکوور) تحویل سفارشات $50 یا بیشتر و آبجوسازی همچنین می توانید کشتی های بیشتر در صحرا.

خط پایین: یک-, میوه ای, بد بو سرگرم کننده!

Dageraad مالاوی بلژیک-سبک Pale Ale با ادویه جات ترشی جات, برنابی ($15.29 برای چهار 473mL قوطی dageraadbrewing.com)

برنابی را Dageraad دم محلی آبجو بلژیکی-الهام صنعتگر آبجوسازی نیز در حال حاضر ارائه می دهد رایگان منظقه تحویل به Burnaby, ونکوور و جدید وست مینستر. حداقل سفارش $40 و توجه داشته باشید که یک بخش وجود دارد به اضافه “کارکنان راهنمایی” برای کمک به به طور مستقیم حمایت از آبجوسازی کارکنان. استفاده از آن را به انتخاب کنید تا یک بسته از Dageraad جدید مالاوی است. نه تنها خوشمزه “بلژیک-سبک Pale Ale با ادویه جات ترشی جات” — به طور خاص آفریقایی دانه از بهشت گونه در خانواده زنجبیل — این پر از وزوز و مزه آل است یک پروژه همکاری با Brewgooder جمع آوری جهانی در حمایت از آب تمیز زیرساخت ها در مالاوی است. ترد گیاهی تند و citrusy: مناسب من را انتخاب کنید تا برای غم انگیز آسمان.

خط پایین: A خوشمزه!


چرخش: جهت potables با مواد غذایی

در یک حرکت خوش آمدید برای هر دو رستوران ها و مصرف کنندگان به طور یکسان B. C. دولت به طور موقت آرام مشروب قوانین اجازه می دهد تا موسسات غذایی به فروش مشروبات الکلی همراه با خرید یک وعده غذایی. بنابراین آیا سفارش بایگانی اطلاعات و یا تحویل شما همچنین می توانید جفت خود غذا رستوران با بسته بندی آبجو, شراب و یا کوکتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>