شراب مرد: یک زمان برای شراب


استان شراب نویس جیمز Nevison. Jason Payne / استان

در میان این روزها مراقبت اجتماعی فاصله و حتی خود انزوا باقی می ماند وجود دارد راه هایی برای لذت بردن از شراب ما و تعاملات ما با هر یک از دیگر.

شما نمی نیاز به یک شراب ستون به شما بگویم که این جالب بار تلاش. و در حالی که از یک سو مبارزه با ظاهری اضافی از بحث شراب در حال حاضر در طرف دیگر شکی نیست که شراب می ماند اجتماعی روان کننده برای بسیاری از.

بنابراین اجازه دهید در ادامه به انتخاب کنید تا که شراب شیشه فقط شاید در یک بیت از یک مد های مختلف.

بدیهی است که بزرگ عمومی مذاقات ممکن نیست در حال حاضر و بسیاری از کارخانه شراب سازی اتاق مزه اند طبعا تعطیل. اما در میان این روزها مراقبت اجتماعی فاصله و حتی خود انزوا باقی می ماند وجود دارد راه هایی برای لذت بردن از شراب ما و تعاملات ما با هر یک از دیگر.

Salentein 2019 Portillo Pinot نوآر آرژانتین ($13.99, #386631)

من شنیده ام مردم شروع مجازی مزه کردن شراب, باشگاه که به من اعتصاب به عنوان یک ایده عالی است. تا زمانی که مردم هنوز هم می تواند در اختیار شراب — همانطور که از نوشتن این فروشگاه ها مشروب باز باقی می ماند و از wineries محلی باید ramped تا گزینه های تحویل — و به معنی یک کامپیوتر و یا تلفن هوشمند شما ، خانواده و دوستان شما می توانید یک تم ترتیب زمان و آمدن “هم” به طعم و مزه. پس از یادگیری از دیگران است که همیشه یک راه فوق العاده برای افزایش شراب دانش است. در این روح در اینجا آسان بطری برای شروع با: میوه-جلو دنیای جدید سبک Pinot نوآر. اجازه دهید این را بی خیال شروع به کاوش متنوع جهان Pinot نوآر!

خط پایین: B, میوه ای صاف و لذت بخش

Laurenz und سوفی 2017 آواز Grüner Veltliner اتریش ($21.49 در فروش تا 31 مارس #458034)

و یا شما می توانید با استفاده از این زمان برای کشف باطنی بیشتر انگور و شراب سبک. یک جستجوی سریع در گوگل از Grüner Veltliner عملکرد خوب دیدی نسبت به این رقم و یا سفارش یک کپی از منی “شراب انگور: یک راهنمای کامل برای 1,368 واین گونه از جمله ریشه های خود را و طعم” برای حواس پرتی — در حالی که طعم آواز Grüner Veltliner یک مقدمه به این جذاب, خوشمزه شراب. معمولی, یادداشت های مرکبات و تند ادویه ما در این سادگی بافت پر جنب و جوش و سفید خشک که با نتیجه طولانی گل بوسه. آن را آسان مواد غذایی, شریک, آماده به لغو احکام صادره ی گوشت خوک و یا دوست و مرغ.

خط پایین: B+, خوب و پر جنب و جوش

بالایی نیمکت کارخانه شراب سازی & لبنیاتی 2016 املاک و بوته, B. C. ($41.50 در دسترس مستقیم از کارخانه شراب سازی)

یکی دیگر از گزینه است برای پیوستن به یک موجود شراب ، بسیاری از wineries محلی آنها را و آنها را به یک راه عالی برای لینک به یک شراب جامعه برای به اشتراک گذاشتن یادداشت ها مزه و شراب جفت شدن مشاوره — هر دو در زمان بطری و پشت vintages stashed در انبار. به عنوان یک مثال فوق العاده, Naramata فوقانی نیمکت خود را ارائه می دهد “دلمه بسته و با چوب پنبه بستن باشگاه” اجازه می دهد شرکت کنندگان را به استفاده از هر دو املاک خود را شراب و پنیر! نسخه های اخیر از توجه خود را در سال 2016 و مستغلات رشد بوته های پر زور اما متعادل قرمز با شکوه میوه های تیره تکمیل وانیل و ظریف چوب نفوذ از 21 ماه پیری در بلوط.

خط پایین: یک-, پر زور و زیبا

چرخش: حفظ و حمایت B. C. wineries

همانطور که در بالا اشاره B. C. wineries متعهد به نگه داشتن شراب جریان به محلی برای دوستداران شراب و هر چند تور و مزه کردن از طریق شراب کشور است نه یک گزینه از wineries در حال گرفتن خلاق است. در بسته اتاق مزه را آغاز کرده اند ارائه منظقه تحویل در قبل از خریداری بطری. و همچنین تعدادی از از wineries را اعلام کرد کاهش نرخ و یا حمل و نقل رایگان در خرید برای همه B. C. آدرس. بررسی خود را با مورد علاقه B. C. کارخانه شراب سازی برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>