شراب مرد: B. C. آناناس قرار ملاقات گذاشتن


استان شراب نویس جیمز Nevison. Jason Payne / استان

شراب مرد ارائه می دهد تا سه متنوع و بسیار متفاوت تازگی منتشر rosés

نگه داشتن به موضوع جشن محلی برای, B. C. شراب در ماه 2019, قدیمی, محلی rosés شروع به رول بر روی قفسه.

بنابراین به نظر می رسد مانند یک یادآوری به موقع است که صورتی شراب است نه یکپارچه! آناناس است و نه فقط یک استخر و پاسیو شراب — هر چند که قطعا یک جامد جفت شدن برای بسیاری از a pink شراب آن متنوع است و همه کاره است. در واقع شما در پیدا کردن نور متوسط و غنی rosés اعم از austerely خشک به unabashedly شیرین است.

آناناس می آید در بسیاری از راه راه, نه به ذکر است بسیاری از دلربا سایه یکی دیگر از شراب واقعا لذت بخش رفتار است. برای مثال این سه متنوع و بسیار متفاوت تازگی منتشر بطری.

قدردانی توسط JAK 2019 آناناس, British Columbia ($21.99 در دسترس به طور انحصاری از طریق JAK فروشگاه)

موقع نام شراب جدید ارائه قدردانی مشترک خط از شراب بین Okanagan له پد و JAK آبجو و شراب و ارواح. این برنامه شامل یک سفید قرمز و صورتی (همه قیمت $21.99), گل رز است به خصوص آسان برای رسیدن به. کاملا رنگ پریده, در شیشه ای, ریختن یک پوست پیاز رنگ آن است خجالتی نیست در آروماتیک با فراوانی از توت و مرکبات و گل. سرزندگی حس می کند با توجه به این ترکیب Pinot نوآر و گمی می شود یک دسته علف و غیره از مسقط. به طور کلی این یک آبدار, سبک وزن, میوه ای و آرامی متعادل صورتی شراب.

خط پایین: B+, زحمت لذت بخش

ماموریت تپه 2019 رزرو آناناس, British Columbia ($21.99 در دسترس از طریق کارخانه شراب سازی)

حرکت کردن شکاف در استحکام مقیاس ماموریت هیل ذخیره جدید رز ترکیبی از هر دو ebullience و جذاب بافت. نه به طور کلی تعجب آور نیست زمانی که شما در نظر بگیرید انگور پشت این رنگ صورتی روشن شراب است که ترکیبی از ترش شیراز و Pinot نوآر منابع از Osoyoos و الیور. عطری از انواع توت ها, گیاهان و خربزه pith بار جلو میوه ای, اسیایی, تنومند, آناناس با اندکی صدای تودماغی در پایان برساند. کارخانه شراب سازی تورهای مذاقات و آشپزی کلاس ممکن است بسته در حال حاضر, اما ماموریت هیل است که ارائه تعریف حمل و نقل برای تمام سفارشات آنلاین و فروشگاه شراب باز می ماند از 12 p. m. به 5 p. m. روزانه.

خط پایین: B+, فراوان و قوی

زنگ شراب Co. 2019 آناناس, British Columbia ($18.70 در فروش برای ماه آوریل در دسترس از طریق کارخانه شراب سازی)

در نهایت ما عمیق ترین رنگ صورتی و اکثر fulsome آناناس از سه نفر برجسته چقدر متنوع صورتی شراب می شود. آن را کاملا neon pink اما با این وجود این Cabernet Sauvignon مبتنی بر آناناس است که ترس را به ایستادگی کردن. ساخته شده از کارخانه شراب سازی اولین برداشت خود را از جنوب سنگ تاکستان در مسیر طلایی نیمکت (کاشته 2017) آن را تمام خوشه فشرده و تخمیر در فولاد ضد زنگ. نتیجه نهایی این است که یک آناناس تازه پر از توت میوه با لیسیدن قند باقی مانده است که فریاد می زند swiggable. زنگ شراب Co. در حال حاضر ارائه در سایت وانت و تحویل در شش یا بیشتر از بطری.

خط پایین: B سرگرم کننده و fulsome آناناس


چرخش: کانادا بایگانی اطلاعات روز

اولین “ملی Takeout روز” صورت گرفت در 15 آوریل و حرکت رو به جلو کانادایی خواسته شده است که به نظر سفارش بایگانی اطلاعات از رستوران های محلی هر چهارشنبه. ابتکار ایجاد شده توسط سرآشپزها و آشپزی رهبران در حمایت از صنعت خدمات غذا, کانادا, Takeout روز با هدف کمک حیاتی صنعت است که در استخدام میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور است. و فراموش نکنید که برای اضافه کردن یک بطری شراب به سفارش شما! برای جزئیات کامل به سر canadatakeout.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>