ویمبلدون لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

این علائم اولین بار ویمبلدون لغو شده است پس از جنگ جهانی دوم در سال 1945.

این گرند اسلم چمن-دادگاه مسابقات برنامه ریزی شده بود برای 29 ژوئن-جولای 12.

“این است که با کمال تأسف که اصلی هیئت مدیره از تمام انگلستان باشگاه (AELTC) و کمیته مدیریت مسابقات امروز تصمیم گرفت که در مسابقات قهرمانی 2020 لغو خواهد شد با توجه به بهداشت عمومی نگرانی های مرتبط با بیماری کروناویروس” خواندن بیانیه ای در ویمبلدون سایت.

“Uppermost در ذهن ما بوده است که سلامت و ایمنی از همه کسانی که گرد هم می آیند برای ایجاد ویمبلدون اتفاق می افتد — عمومی در انگلستان و بازدید کنندگان از سراسر جهان, بازیکنان ما مهمان اعضای کارکنان و داوطلبان همکاران و پیمانکاران و ساکنان محلی — به عنوان به خوبی به عنوان ما گسترده تر مسئولیت به جامعه تلاش ها برای مقابله با این چالش جهانی به ما راه زندگی است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

سال آینده برگزار خواهد شد از 28 ژوئن-جولای 11, 2021.

باز فرانسوی که میله میله به توان 24 مه-ژوئن 7, قبلا اعلام کرده است که به تعویق افتاده است Sept. 20-Oct. 4 در پاریس.

ایالات متحده باز است هنوز هم در خط به توان در نیویورک از اوت. 31 سپتامبر. 13, ایالات متحده آمریکا انجمن تنیس چهارشنبه اعلام کرد.

“این USTA است با دقت کنترل سرعت در حال تغییر محیط اطراف COVID-19 همه گیر و در حال آماده سازی برای تمام احتمالات و” USTA گفت: در آن بیانیه است. “ما همچنین تکیه بر USTA مشاوره پزشکی به عنوان به خوبی به عنوان دولتی و مقامات امنیتی به اطمینان حاصل شود که ما گسترده ترین درک از این مایع وضعیت است.”

همچنین در روز چهارشنبه ATP و WTA به طور مشترک اعلام کرد و ادامه تعلیق مربوطه تورهای تا ژوئیه 13.

“متاسفانه که در حال انجام COVID-19 جهانی همه گیر برگ ما با هیچ چاره ای جز به تعلیق این سفر بیشتر یک تصمیم ما در همکاری نزدیک با اعضای ما و دیگر نهادهای حاکم تنیس” ATP رئیس Andrea Gaudenzi گفت.

“بهداشت و ایمنی همچنان اولویت ما به عنوان حرکت به چالش های پیش رو در این بی سابقه بار, و ما همه چیز را ما می توانیم برای سفر به رزومه در اولین فرصت پس از آن امن است برای انجام این کار است.”

WTA رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت استیو سیمون منتشر شده این بیانیه به شرح زیر:

“این یک تصمیم گیری است که WTA و اعضای آن را به آرامی با این حال ما هوشیار باشند و در حفاظت از سلامت و ایمنی از بازیکنان ما کارکنان و طرفداران. در حالی که ما به اشتراک بگذارید در به ناامیدی از این فصل بیشتر به تعویق افتادن اولویت ما همچنان به حمایت از یکدیگر در طول این زمان بی سابقه و با هم کار کنند به عنوان یک ورزش در تهیه بازگشت ما به بازی.”

ATP و WTA تورهای ابتدا تحت تاثیر شیوع کروناویروس که BNP Paribas Open, برنامه ریزی شده برای ماه مارس 11-22 در ایندین ولز کالیفرنیا لغو شد در 8 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>