ویلسون: سانتا آنیتا بسته شدن ممکن است قرار دادن انسان و اسب در معرض خطر

آن بوده است هیچ کاسه گیلاس برای Aidan ساقی به Stronach گروه ارشد استراتژی افسر و اقدام مدیر اجرایی کالیفرنیا مسابقه عملیات پس از او وارد صحنه شدند در سانتا آنیتا کمی بیش از یک سال پیش.

“من فکر نمی کنم وجود دارد آسان روز پس بنابراین من نمی دانم آنچه که من برای امضا” او به شوخی روز دیگر اجازه می دهد خود را یک لحظه کوتاه از سبک سری در تمام آشفتگی آغاز شد که در اوایل سال گذشته و ادامه داد: در میان coronavirus بیماری همه گیر.

آخرین معضل ؟

لس آنجلس در بخش بهداشت و درمان به حالت تعلیق مسابقات در سانتا آنیتا آغاز آخرین جمعه و فعالان حقوق حیوانات به نظر می رسد هیجان زده. کال نمایشگاه مهار مسابقه در ساکرامنتو و دروازه طلایی رشته در شمال کالیفرنیا دستور داده شده است به توقف مسابقه این هفته به دولت و دولت های محلی در ادامه به نیاز به محدودیت های در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

“با بستن بخش مسابقه پایین همه که انجام داده است به خطر اندازد تمام چیزی است که به دنبال پس از اسب” باتلر گفت.

ساقی می داند جاذبه COVID-19 همه گیر که اسب مسابقه است که مانند یک ریگ در اقیانوس آرام در مقایسه با زمانی که به تمام زندگی از دست رفته اند در سراسر جهان, اما او نیز نمی خواهید برای دیدن آسیبی انجام می شود به صدها و هزاران نفر از افراد درگیر در این صنعت است.

وجود 750 سیرجهت مخالف مبداء مسابقه کارگران که برای مراقبت از اسب و همچنین زندگی در سانتا آنیتا که در آینده می تواند در معرض خطر است. مراقبت های بهداشتی خود را از طریق تامین شرط بندی در مسابقه. بخشی از درآمد خود را وابسته به شرط رسیدگی است. برخی از مربیان گفته اند که آنها را نگه دارید کمک های خود را در اطراف به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانند, اما اگر این خطر برای هفته ها و حتی ماه که می داند برای چه مدت ؟

“ما باید 750 نفر در پشت به نگاه پس از آن حیوانات. ما یک کسب و کار ضروری است که چقدر از آن است که” ساقی گفت. “به نظر می رسد مردم درک نمی کنند که چگونه صنعت اسب کار می کند.”

ساقی می داند اما برخی از فعالان حقوق حیوانات در حال جشن گرفتن اخبار از مسیر را بسته و آسیب انجام می شود به این صنعت است.

“آن را می سازد هیچ حس به انحراف اقتصاد صنعت” باتلر گفت. “وجود دارد یک کلینیک درمانی در پشت به نگاه پس از آن مردم است. این واقعا خوب درمانگاه بهداشت و این همه بودجه توسط wagering. بنابراین در حال حاضر آنها بسته ام به ما برای wagering که بلافاصله قرار داده درمانگاه در مشکل است.”

ساقی گفت که او در تلاش برای توضیح روزانه به L. A. شهرستان در بخش بهداشت و درمان مشکلات که ممکن است بوجود می آیند از تعلیق مسابقه در سانتا آنیتا. در اوایل این هفته او در خوش بینانه چیزی می تواند انجام شود, اما به عنوان روز کشیدن که خوش بینی شروع به افول است.

سلامت مدیره مجاز است آموزش صبح برای رفتن به عنوان برنامه ریزی شده و کمک می کند که. به عنوان اونیل گفت: “من بسیار سپاسگزار است که صبح و آموزشی است که هنوز هم قادر به ادامه چون خداوند می داند که چه اتفاقی خواهد افتاد با همه مردان و زنان و اسب اگر (آموزش متوقف شد).”

“بعد از ظهر مسابقه واقعا هیچ تفاوتی از صبح تا آنجا که کم کم سلامتی خطر, اما آن را اجازه می دهد تا برای Stronach گروه برای ادامه به ارائه مسکن و حقوق و مزایای پزشکی” اونیل گفت.

دو بار کنتاکی دربی برنده مربی داگ اونیل سر خود را تکان و شگفتی چه county health هیئت مدیره می بیند که سوار نمی کنند.

“شما بیش از سفر دست عفونی در خارج وجود دارد,” او گفت:. “آنها همه جا. آن را شهر ارواح. آن را فقط ضروری سواران و اکثر آنها در خوابگاه زندگی می کنند وجود دارد. آن را امن تر از هر سوپر مارکت هر بانک توسط 10 (بار).”

و به همین دلیل است که L. A. شهرستان باغ واقع در سراسر خیابان را از سانتا آنیتا, هنوز مجاز به استقبال 1,300 بازدید کننده در هر روز ؟ ما در حال دفاع است که در این شهرستان تعطیل باغ اما تفاوت در چیست ؟

“این واقعا سوال خوبی است” باتلر گفت. “در واقع, اگر شما در پیدا کردن پاسخ به این یکی من می خواهم به دانستن است. که معنا ندارد و در همه به من.”

به عنوان باتلر در انتظار آنچه که او امیدوار خواهد بود مثبت کمی از اخبار از وزارت بهداشت و درمان 750 مردم به زودی می تواند در خیابان و هیچ کس از چپ به مراقبت از 1700 اسب.

دنبال هنر ویلسون در توییتر @Sham73

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>