Willes’ گزارشات: ما احتمالا می دانید اگر این Canucks تیم خوب بود به اندازه کافی به پلی آف


نظر: ونکوور کناکز خود را از دست داده عصب پس از همه ستاره goaltender یعقوب Markstrom مجروح شد در فوریه. 22

نمی توانید از بسیاری از این آخر هفته که در سمت چپ مقدار زیادی از زمان برای صبح روز دوشنبه تفکرات و تاملات در جهان ورزش است.

ما به شما به احتمال زیاد هرگز نمی دانید اگر ونکوور کناکز شد به اندازه کافی خوب برای امن یکی از هشت حذفی نقاط در کنفرانس غرب در این فصل اما این سوال جذاب.

برای واجد شرایط برای پست-فصل Canucks تا به حال به پایان جلوتر از یکی از نشویل (آنها با 78 امتیاز اما Preds تا به حال یکی دیگر از مقررات برنده هنگامی که NHL معلق بازی), Calgary (آنها یکی از پشت گرفت تا شعله های آتش در اقیانوس آرام با یک بازی در دست) و یا وینیپگ (دو بازگشت از دوم کارت های وحشی نقطه با دو بازی در دست) در حالی که نگه داشتن شارژ مینه سوتا وحشی.

کناکز تا به حال 13 بازی باقی مانده در برنامه خود: شش در خانه. آنها نیز مواجه شش تیم که شنبه تحت حذفی نوار بیش از این کشش. هشت برنده در این 13 بازی می شود آنها را به 94 امتیاز شده اند که ممکن است به اندازه کافی. نه برنده و 96 امتیاز ممکن است یک قفل بود اما این تیم قادر به ارائه که پایین کشش ؟

که قابل بحث است. آنها خود را از دست داده عصب هنگامی که یعقوب Markstrom رفت مقابل بوستون در فوریه. 22 و Markstrom نبود به آینده را هر زمان به زودی.

بله آنها در حال آمدن یک در ضربات پنالتی برنده شدن بیش از جزایر وقتی NHL رفت و تیره اما فکر می کنم برخی از کسانی که ضرر و زیان در اواخر فوریه و اوایل مارس در اتاوا در آریزونا خانه و دور به کلمبوس. حذفی تیم ممکن است از دست داده اند و یک یا دو نفر از کسانی که بازی. اما همه چهار ؟

ببخشید نمی تواند کمک کند فکر آن بازی را در نهایت هزینه کناکز حذفی اسکله.با ورزش جهان وارونه را COVID-19 همه گیر آن خواهد شد بسیار طولانی قبل از رسانه های ورزشی تبدیل شده به موضوعاتی مانند “All-Star کشتی ژن Kiniski سال است.”

ایان لیندسی / ونکوور سان

در یک دنیای وارونه توسط COVID-19 pandemic شاید اتصالات رسلمنیا 36 ارائه شده تنها, er, ورزش, سرگرمی های آخر هفته.

اما اگر فکر می کنید این نشانه آخرالزمان است که واقعا بر ما ما از شما دعوت به تجدید نظر.

WWE می آید در یک زمان هنگامی که آن را بیشتر مورد نیاز پر کردن جای خالی ایجاد شده توسط تعلیق MLB, NBA, NHL و لیگ های دیگر شده اند که توقیف با این بیماری همه گیر. درست است کشتی حرفه ای نیست دقیقا بخشی از ورزش’ جریان اصلی اما شما ممکن است متوجه ما لازم نیست که مقدار زیادی از گزینه های این روز است.

هر چیز دیگری است wrasslin’ به ما می دهد محتوا و چیزی به بحث در مورد. بله بسیاری از ما را به بازی گرفتن تا آشنا خودمان را با نسل جدیدی از ستاره ها — که برای مثال درو مک اینتایر و چگونه او به عنوان یک شات در برابر براک Lesnar در یکشنبه شب ؟

اما کشتی نیست وحشتناکی پیچیده است. من در واقع می تواند تصور یک جهان که در آن پوشش از کشتی حرفه ای, آینه پوشش ما را به آن مهم ورزشی لیگ که در حال حاضر تعطیل.

ما می تواند ما را خودی مکیدن تا به وینس مک ماهون برای بیل های اتحاد جماهیر شوروی—’, “من گفت: ست رولینز شده است پرستاری هیپ اشاره گر به همین دلیل است که او متمایل بازی خود را با رندی اورتن” یا “منابع به ما بگویید آندرتیکر است و با توجه به بازنشستگی. دوباره.”

ما می تواند ضرب و شتم, نویسندگان, کار, کارت, سراسر, کشور, پرونده, گزارش بازی در مهلت های تنگ. تاریخ و نویسندگان می تواند در یادگیری مهارت خود را پوشش کمتر شرکت خود را همه نخبگان کشتی یا تاثیر کشتی که در آن آنها می تواند شهرت خود را با شناسایی افزایش ستاره ها در بازی — “من تو را دیدم جان سینا وقتی او با Ultimate Pro Wrestling.”

چه کسی می داند. شاید کشتی آشنایی خود را به تجزیه و تحلیل ترافیک. کسی که می تواند کار کردن یک معادله است که تعیین می کند انتظار می رود پین می افتد ناشی از استفاده از atomic drop — من در اینجا با فرض اینکه آنها هنوز هم استفاده از atomic drop.

این امر همچنین منجر به یک نسل تقسیم که در آن کهنه نویسندگان اخراج از کار تعدادی کنندههای — “من نمی نیاز به اطلاعات به من بگویید برت هارت بود بزرگترین کشتی گیر که تا کنون زندگی می کردند.”

هیچ کس نمی داند چه مدت این بیماری همه گیر خواهد داشت بنابراین ما می خواهم به گسترش پوشش ما شامل سری خاص مانند “All-Star کشتی ژن Kiniski سال” یا مروری تاریخی مانند “بود که بیشتر پاشنه: شیرین پدر Siki یا شیخ.”

ما می توانید بروید اما شما نقطه دریافت کنید. اما forewarned می شود و اگر این می رود دیگر هیچ, شما می توانید انتظار یک بخشی از ویژگی های آهن مایک شارپ.


صدای جیر جیر هفته: “من و همسرم از بازی این بازی سرگرم کننده قرنطینه بازی آن را به نام” چرا شما آن را انجام می دهند که در راه است ؟ ” هستند و هیچ برنده ای ندارد.”


یک دوست که در شراب کسب و کار. او گزارش های این شماره:

– On Mar. 12 روز NHL, MLB و MLS درهای خود را بسته و بعد از NBA تعطیل شدند حدود 10 درصد زیر فروش خود را از دریا. 2019.

– آنها به پایان رسید مارس 37 درصد جلوتر از دریا. 2019 فروش.

– یک مورد از 12 بطری معمولا نشان دهنده هفت تا هشت درصد از کل فروش. در ماه مارس آن 37 درصد از فروش.Defenceman K’Andre میلر یک سال 2018 پیش نویس انتخاب نیویورک رنجرز به اندازه و حضور فیزیکی و با استفاده از یک توپ-یک تایمر برای تولید جرم است. اعتبار: ایالات متحده آمریکا هاکی

رنا Laverty / jpg

و در نهایت دیدم K’Andre میلر در سال گذشته جهانی نوجوانان با تیم ایالات متحده آمریکا و جوان defenceman شبیه مشروع چشم انداز: تالار موبایل و فیزیکی او هنوز هم یادگیری یک موقعیت جدید بعد از بازی رو به جلو اما با توجه به مجموعه ای از مهارت های شما شرط می بندم او بدانند همه چیز را با نیویورک رنجرز.

که همه شما باید بدانید در مورد میلر. به جای بسیاری از طرفداران هاکی در حال حاضر می دانم که او را به عنوان موضوع یک gutless حمله نژادپرستانه در حالی که او انجام چت آنلاین در زوم برنامه.

عمل شده و جهانی را محکوم کرد توسط هاکی جامعه اما چگونه این اتفاق می افتد در سال 2020? بیشتر به نقطه, چرا ما هنوز هم پرسیدن این سوال.

اگر شما لطفا جواب من روشن.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>