Willes’ گزارشات: این Canucks تیم تمام گیری از چیزی خاص


نظر: در این سال Canucks در حال ایجاد برخی خاطرات خاص

در افتخار از تجارت روز مهلت در اینجا چیز دیگری است که وعده بیش از آن ارائه می شود که صبح روز دوشنبه تفکرات و تاملات در جهان ورزش است.

تاثیر کامل از ونکوور کناکز’ tour-de-نیروی عملکرد در شنبه شب نخواهد بود شناخته شده برای شش هفته اما در اینجا و در حال حاضر یک چیز روشن است.

این تیم مهم است برنده پس از 2015 و می گوید که تا آنجا حدود پنج سال گذشته به عنوان 9-3 stomping از بوستون برونز.

ما نیاز نیست دوباره تمامیت آن زمان در اینجا, اما آنها به عنوان lurched از یک فاجعه دیگر این احساس مؤمنان هرگز تجربه یک شب دیگر مانند این. در 2016-17 این Canucks یکی بود 20-گل به معنای واقعی کلمه. زمانی که بو Horvat به پایان رسید که در آن سال با 20 گل. به یاد داشته باشید این هیجان زمانی که مارکوس Granlund به ثمر رساند 19 اهداف ؟ و یا زمانی که برندان Lewisburg لرزاند کردن نه امتیاز در 14 بازی و پس از او به دست آورد از لاس وگاس ؟ به یاد داشته باشید زمانی که ما خواسته اگر Ryan اسپونر خواهد بود یک راه حل دراز مدت در مرکز یخ ؟

وجود دارد بنابراین ارزش کمی برای تشویق ما تا به حال به را تشکیل می دهند داستان در مورد این تیم و آینده آن; داستان که تا به حال هیچ پایه و اساسی در واقعیت و داستان است که انعکاس از جان گذشته نیاز به پیدا کردن معنی با این تیم است.

ابرها شروع به فراق با ورود الیاس Pettersson. برخی از نور خورشید در واقع از طریق شکست زمانی که کوین هیوز مناسب برای پنج بازی در پایان فصل گذشته. اما اگر کسی با این دید به آینده — مشاهده نظرات زیر در Travis سبز — آنها تا به حال این حس خوب به خاطر نظر خود را به خود را دارند.

به نظر می رسد بیش از حد به بپرسید که تمام گناهان از پنج سال گذشته پاک شود در یک بار و این مبارزه هنوز هم ممکن است به یک زن و شوهر از راه های. اما چیزی در مورد این تیم و راه آنها ساخته شده که باعث می شود شما فکر می کنم ما خودمان را فریب دهد دوباره. این goaltending بیش از حد خوب است. هیوز و Pettersson بیش از حد خوب است. J. T. Miller بیش از حد خوب است و در حال حاضر آنها را یک راست دست نسخه میلر در تایلر Toffoli.

وجود یک تیم در کنفرانس غرب که به ثمر رساند تا به اهداف بیش از Canucks: بهمن کلرادو. مردم انتظار می رود که خارج از صف خود را در این فصل است. نمی توانید می گویند همان چیزی که در مورد Canucks به همین دلیل است که در این فصل یاد می شود طرفداران خود را برای مدت زمان طولانی.

در حال حاضر به قول جاویدان کلمات Gino Odjick نمی پیچ آن را تا پسران.Wayne Simmonds از New Jersey Devils طول می کشد جن در دوره سوم در برابر Florida Panthers در مشخصاتش مرکز در 11 فوریه سال 2020 در Newark, New Jersey.

السا / گتی ایماژ

وضعیت جالب با Wayne Simmonds در اجرا تا روز دوشنبه مهلت تجارت. Canucks GM جیم Benning شد به طور فعال به دنبال جانباز جناح در هفته گذشته زمانی که یک متخصص گزارش براک Boeser می تواند آماده برای بازگشت به قبل از پایان فصل به طور منظم.

اگر که مورد Boeser را برای آمدن دراز مدت مجروح رزرو توسط Mar. 6 و کناکز نمی تواند مناسب Boeser و Simmonds که ساخت 5 میلیون دلار در این سال زیر کلاه.

Simmonds شده اند عمق قطعه و اندازه خود و شن را به حال برخی از ارزش پایین کشش. اما تصویر بزرگ داشتن Boeser پشت در صف و prepping برای برگشتی گذشته تعداد انگشت شماری از به طور منظم فصل بازی است و مهم تر از توسعه برای Canucks.

هنوز چرا عصبی هر زمان که شما خواندن چگونه علاقه مند کناکز در تایسون بری?تراویس سبز باید به جلب توجه به عنوان NHL مربی سال است.

جیمز کری Lauder / USA TODAY Sports فایل

Rover شد و هنوز هم در این بازی زمانی که ادمونتون ژورنال جیم Matheson آغاز شده پوشش هاکی و من عظیم احترام به نظر او. اما در هفته گذشته Matheson ارائه شده در توییتر NHL مربی-از-این-مسابقه سال پایین می آید به Oilers’ دیو Tippett برونز’ بروس کسیدی و پنگوئن’ مایک سالیوان.

بنابراین ما بپرسید: چه در مورد تراویس سبز ؟

من سه فینالیست خواهد بود کسیدی سالیوان و بلوز’ کریگ Berube اما بر اساس فصل به تاریخ سبز سزاوار بود که در مکالمه.

کناکز در سرعت برای 97-نقطه فصل است. که نشان دهنده 16-نقطه بهبود بیش از سال گذشته است. در NHL.com’s قبل از فصل پیش بینی دقیقا یکی از 20 کارشناسان برداشت Canucks به پلی آف — take a bow راب ریس NHL.com’s fantasy, ویرایشگر است که مناسب به نظر می رسد در این مورد.

گفت: نه سبز پیشتاز. اما همانطور که همه چیز ایستاده او سزاوار توجه است.Carolina Hurricanes اضطراری goaltender دیوید Ayres در طول یک استراحت در عمل در برابر تورنتو افرا برگها در Scotiabank عرصه است. کارولینای شکست تورنتو است.

احسان جان Sokolowski / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

و در نهایت بهترین نویسنده در بهترین روز نمی تواند آمد تا با حماسه دیو Ayres به همین دلیل است که از آن خواهد شد به یک مکان دائمی در این بازی را ببرد ،

چگونه می تواند شما آن را دوست دارم ؟ شما باید یک 42-سال-بخش-زمان Zamboni راننده که آخرین اقدام معنی دار آمد و پنج سال پیش با Norwood Vipers از آلن جام لیگ هاکی که در آن او رفت 0-8 با .777 صرفه جویی در صد. او را فشرده و به خدمات در سراسر کشور تلویزیونی بازی در تورنتو در یک شنبه شب اجازه می دهد تا به دو هدف اول خود را در دو عکس و سپس شاهد برگها بقیه راه در یک 6-3 به پیروزی Carolina Hurricanes.

آه آیا ما به ذکر او پیوند کلیه از 15 سال پیش و مادر او اهدا کننده?

بدون شما نمی تواند آن را اگر شما سعی. اما تند و تلخ ترین لحظه از شنبه شب ارائه شده توسط نی ها سر مربی راب Brind عشق در پست خود-بازی آدرس به این تیم است. مدت کوتاهی پس از این نی ها باران آیرس به عنوان او وارد اتاق پانسمان Brind عشق وارد مرحله چپ و صحبت کرد (در ذهن متن ویرایش شده برای G امتیاز):

“من خواهید بود در سریع اینجا” را آغاز کرد. “این است که اغلب در یک بازی است که شما را به یک حافظه بزرگ است. همین دلیل است که شما انجام این کار. شما ببینید زمانی که شما انجام می شود. شما نگاه به عقب. همه شما باید خاطرات.

“شما بچه ها فقط به من یکی. شما به هر یک از دیگر. که حافظه من قصد دارم برای همیشه لطفا برای. راه شما بچه های انجام شده در دوره سوم برای شما (اشاره به Ayres) و راه شما (اشاره به Ayres دوباره) برای ما بازی. … کار بزرگ است.”

شخص باید کاهش یافته و میکروفون وجود دارد اما که نمی خواهد شده اند بسیار هاکی.

این رخ داده است و فقط چند دقیقه بعد از بازی و چگونه Brind ‘ عزت قادر به متبلور دیوانه حوادث شب فراتر از من است. آن را در زمان او به سختی یک دقیقه به گفتن این کلمات. آنها باید به یاد داشته باشیم زمانی که ما به یاد داشته باشید دیو Ayres.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>