Willes’ گزارشات: صرفه جویی در NHL برگشتی حیاتی به لیگ کیف پول


نظر: هر گزینه روی میز برای NHL صاحبان وقتی که می آید به تلاش برای صرفه جویی در پلی آف جام استنلی

در اینجا یک چیز coronavirus can’t stop: صبح روز دوشنبه تفکرات و تاملات در جهان ورزش است.

آن را غیر ممکن می دانم که در آن همه مورد علاقه همه گیر خواهد شد این فصل NHL اما یک چیز قطعی است. وجود دارد مقدار زیادی از پول را در لیگ پلی آف. به این ترتیب شما می دانید که هر تلاش ساخته خواهد شد به خودرا برای امتحان اماده در برخی از مرتب کردن بر اساس از جام استنلی مسابقات مهم نیست که چقدر بی دست و پا به نظر می رسد.

پست-فصل NHL گاو پول نقد. در حالی که آن را سخت برای تعیین دقیق دلار رقم تولید آن معقول و منطقی برآورد شده است در $250 میلیون به 300 میلیون محدوده.

کسانی که دلار نیز نمایندگی یافت پول به صاحبان تیم درگیر است. این آمار و ارقام آنها در حال رفتن به اجازه رفتن از این درآمد بی سر و صدا.

پس از آن که ترک ما ؟

اگر COVID-19 بحران به ما آموخته است هر چیزی آن را به ما آموخت پاسخ قطعی در تامین کوتاه مدت هستند. اما وجود دارد برخی از چیزهایی که ما می توانیم استنباط از وضعیت فعلی و NHL تاریخ گذشته.

آن شناخته شده NHL خواسته است تا تیم به روشن ساختن تاریخ تا جولای. کار و برگشت از آن تاریخ اجازه دهید بگویم عمومی سالم قدرت پاک NHL برای از سرگیری بازی در دو ماه. که ما طول می کشد تا اواسط ماه مه. اضافه کردن یک هفته دیگر برای تیم به جمع آوری و نگه داشتن یک مینی کمپ تمرینی و آن را قابل تصور برخی از نوع از مسابقات می توانید شروع به در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن است.


الکس Pietrangelo از St. Louis Blues دارای جام استنلی زیر بلوز پیروزی بوستون برونز در TD Garden در 12 ژوئن 2019 در بوستون ماساچوست است.

بروس بنت / PNG

که برگ دو ماه به برگزاری برخی از نوع از جام استنلی مسابقات و, در آن نقطه, مردم در حال رفتن به می شود تا گرسنگی برای ورزش آنها نمی مراقبت از آنچه آن را مانند به نظر می رسد. بازی-در بازی ؟ حتما چرا که نه. بهترین-از-threes? بهترین سپاس ها?

همه چیز در بازی از جمله 30 تیم در مسابقات به دلیل, به عنوان مقاله نویس نیویورک پست لری بروکس با اشاره به دیترویت تنها تیم به طور رسمی حذف از پلی آف.

در پایان این ویروس را نهایی می گویند در این زمینه وجود دارد اما فقط پول بیش از حد در معرض خطر در ورزش حرفه ای لیگ به سادگی بستن مغازه تا فصل آینده است. آن را ممکن است به آمده است که, اما شما می دانید هر خیابان مورد بررسی قرار خواهد داد قبل از آنها خاموش کردن چراغ.

به عنوان یک جانباز از یک NHL بازیکن اعتصابسه lockouts توسط NHL صاحبان و NBA تحریم شما را تبدیل به چیزی از اقتدار در را-کار پروژه است. تفاوت البته در هر یک از آن شرایط دیگر ورزشی که انجام شده و وجود دارد به اندازه کافی فتنه بیش جمعی-چانه زنی مذاکرات به نگه داشتن اخبار چرخه تغذیه می کند.

که همه از پنجره در حال حاضر و آن را بیش از یک کمی نگران کننده است. ما سعی خواهیم کرد بهترین های ما در بخش اسباب بازی برای پر کردن جای خالی اما ما همه در unchartered آب در اینجا. پس از 38 سال من فکر کردم من می خواهم دیده می شود فقط در مورد همه چیز این طفره رفتن می تواند ارائه.

به نظر می رسد مثل من اشتباه بود که در مورد یکی بیش از حد.


در این Oct. 22, 1975, فایل, عکس, Boston Red Sox را کارلتون Fisk, چپ, ساعت 12th خود را-باز یافته اجرای خانه برابر Cincinnati Reds برای برنده شدن در ششمین بازی از سری جهانی در Fenway پارک در بوستون.

هری Cabluck / PNG

هنوز هم مانند این بازی است. با عرصه های رفته, تاریک, PGA تعطیل و بهار آموزش معلق مردم شروع به تدوین لیست بالا 10 از رویدادهای ورزشی آنها می خواهم برای دیدن پخش در تلویزیون است.

در اینجا در هیچ منظور خاص من هستند و من قصد دارم به فاج قوانین شامل چند بازی وقایع این ستون.

1: 1975 قرمز-Sox-قرمز سری جهانی

2: 2004 Red Sox یانکی ها ALCS

3: 1987 کانادا جام

4: 1972 نشست سری در میان کانادا و روسیه

5: زنان مدال طلا در المپیک زمستانی 2014

6: 1985 NCAA نهایی میان ویلانووا و جورج تاون

7: 1974 NCAA نیمه نهایی بین ایالتی کارولینای شمالی و دانشگاه UCLA

8: 1958 NFL بازی مسابقات قهرمانی بین بالتیمور و نیویورک

9: 2015 Super Bowl بین انگلستان و سیاتل

10: 1975 کارشناسی ارشد — جک نیکلاس بیش از جانی میلر و تام Weiskopf

آیا ما به ذکر است ما در حال زندگی در جهان متفاوت است?

هفته گذشته WHL تیم به حال خود پیشاهنگی کار در کانادا ورزشی مدرسه هاکی قهرمانی لیگ در Penticton نخبگان 73-تیم رویداد به نمایش گذاشته است که تیم هاکی آکادمی در غرب کانادا.

در یکی از مسابقات بازی های روز پنج شنبه یک شاخ رفت در وسط از عمل و هر دو تیم بودند کشیده کردن یخ. این مسابقات که به سقوط در زیر هاکی کانادا چتر لغو شده بود. آن را هنوز هم تا به حال سه روز به اجرا.


این NFLPA تقسیم شد بیش از این لیگ جدید جمعی-چانه زنی و توافق است که با قرار دادن آن خفیف است اما هنوز هم با گذشت ترین و باریک از حاشیه. صاحبان اضافی به فصل به طور منظم, بازی جدید اضافی حذفی تیم و 10 سال کار قطعه از مقرون به صرفه. بازیکنان رو کمی دست انداز در سهم خود را از درآمد به 48.5 درصد اگر همه باعث ضربه — مزایای بهبود و افزایش حداقل حقوق.

بر روی کاغذ به نظر می رسد مانند یک پیروزی عظیم برای صاحبان. شما فقط تعجب می کنم اگر به اندازه کافی بازیکنان تسلیم به زمان عدم اطمینان بیش از همه گیر.


• و در نهایت خواندن و گوش به مقدار زیادی در مورد کوروناویروس بیش از چند هفته گذشته اما, ترین تاثیرگذار بیانیه آمد از دکتر مایکل رایان, رئیس, مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه.

کلیپ اجرا می شود که برای 80 ثانیه باز می شود با رایان صحبت کردن در مورد درس او در حالی که مشغول به کار در طول بحران ابولا در آفریقا است.

“شما نیاز به سرعت واکنش نشان می دهند” او آغاز می شود. “شما نیاز به پس از ویروس. شما نیاز به متوقف کردن زنجیره انتقال است.”

پس از آن است.

“درس من آموخته ام پس از شیوع بیماری ابولا در زندگی حرفه ای من می تواند سریع (و) هیچ تاسف. شما باید برای اولین بار تکان دهنده است. Virus همیشه می توانید اگر شما لازم نیست به سرعت حرکت می کند. و شما نیاز به آماده می شود.”

و در اینجا نتیجه گیری خود را.

“اگر شما نیاز به حق قبل از اینکه شما حرکت می کند شما هرگز برنده خواهد شد. کمال دشمن خوب وقتی که می آید به مدیریت اضطراری. سرعت trumps کمال و مشکل در جامعه ما در حال حاضر است همه از ترس از اشتباه. هر کس از ترس از نتیجه خطا. اما بزرگترین خطا این است که به حرکت می کند. بزرگترین خطا این است که به فلج ترس از شکست.”

را که در قلب خود را. شجاع بود.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>