Willes’ گزارشات: Mike Gillis مستحق یک شانس دوم به عنوان NHL اجرایی


نظر: داشتن جان Tortorella بر او را مجبور سریع دنبال خروج از مایک Gillis

نمی تواند در رقابت با خود انزوا سرگرمی ناز حیوان خانگی فیلم ها و یا لیست مورد علاقه خود را به کشتی گیران اما ما هنوز هم ارائه می دهند صبح روز دوشنبه تفکرات و تاملات در جهان ورزش است.

لری بروکس نفوذ و به خوبی متصل هاکی مقاله نویس در روزنامه نیویورک پست گزارش روز یکشنبه که سابق ونکوور کناکز GM مایک Gillis است مصاحبه دو بار برای ارشد هاکی موقعیت با شیاطین نیوجرسی.

معلوم نیست اگر Gillis مصاحبه برای یک رئیس جمهور/هاکی ارباب کار و یا برای جنرال موتورز را در پست در حال حاضر برگزار موقت استخدام تام فیتزجرالد. اما لیگ منابع می گویند او تحت تاثیر شیاطین’ جاش هریس-دیوید بلیتزر مالکیت گروه در این جلسات که برگزار شد قبل از NHL Mar. 12 تعویق افتادن.

این توسعه و البته جذاب است به Canucks’ جماعت چون در حق رای دادن را 50 سال سابقه وجود ندارد بیشتر پلاریزه شکل از Gillis.

دور و دور, او به نظر می رسید عامل تحت فرض او نه تنها باهوش ترین فرد در اتاق او باهوش ترین در اتاق بعدی ، اما در صورتی که شخصیت مالیده بسیاری از مردم به اشتباه راه Gillis همیشه در حال رتبه بندی در کنار او.


ونکوور کناکز GM مایک Gillis مذاکرات به رسانه ها در پایان فصل 2012-13.

Jason Payne Jason Payne / PNG

او شش سال با Canucks او نظارت موفق ترین دوره در تاریخ حق رای دادن. او به ارث برده تمام تکه های بزرگ از قبلی رژیم. اما Gillis مونتاژ این قطعه به بهترین خود را به منظور ایجاد یک تیم است که برنده رئیس جمهور جایزه در back-to-back فصل و آمد در یک بازی برنده جام استنلی.

او همچنین قادر به فروش Sedins رایان Kesler و دیگران در این ایده از بازی قابل ملاحظه ای زیر ارزش بازار است. شما نمی فکر می کنم که طول می کشد مهارت به عنوان یک مدیر اجرایی?

این شش سال پس از Gillis با گاز کشته شد پس از به عنوان بروکس به درستی یادداشت Canucks مالکیت مجبور جان Tortorella او به عنوان سر مربی. هنوز مطمئن شوید که اگر او تصویر شده است به طور کامل بازسازی بیش از آن زمان اما Gillis همیشه ثبت نام به عنوان یک پیشرو و نوآورانه متفکر و شیاطین ” و ” نظریه بازی به نقاط قوت خود.

آنها در یک چرخه در حال حاضر اما در نیکو Hischier و جک هیوز آنها دو premium بلوک های ساختمان و فیتزجرالد بیشتر نگردند کمد با کسب چندین پیش نویس میدارد و چشم انداز در تجارت مهلت برای جانبازان بلیک کلمن اندی گرین سامی Vatanen و وین Simmonds.

یکی از آن میدارد که Canucks’ اولین کسی که دور از J. T. Miller تجارت با تمپا که گذشت به شیاطین با نولان Foote برای کلمن. که انتخاب این است که قرعه کشی محافظت می شود. اگر Canucks دست برگشتی در این سال آن را به اسلاید به 2021.

آه شما ممکن است آگاه باشند وجود دارد این است که برخی از عدم اطمینان بیش حذفی مواضع و تا پایان فصل به طور منظم بنابراین ما فقط پرتاب این وجود دارد. آن خواهد بود که بیشتر Canuck-چیزی که از همه زمان در صورتی که انتخاب کنید به پایان می رسد تا در 2021 قرعه کشی با Gillis برگزاری آن است.

اما ما پرت شدن. شما می خواهم برای دیدن Gillis در نیوجرسی برای هر تعداد از دلایل نه دست کم از آن است که او سزاوار یکی دیگر از ضربه بر اساس ضبط آهنگ است.

و کسی چه می داند ؟ شاید او واقعا باهوش ترین فرد در این اتاق.


خاموش کردن ورزش حرفه ای لیگ در آمریکای شمالی نهفته است هر تعداد از بخش های اما یک گوشه ای از صنعت قمار نمی دادن.

با توجه به دوست قدیمی دیوید نیل در میامی هرالد SportsBettingDime.com نوشته های با بیش از زیر در مقدار بار رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از کلمات خاص در روزانه خود را در جلسات مطبوعاتی.

برای مثال وب سایت مجموعه ای از تعدادی در 24.5 مقدار بار مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد استفاده از این شرایط فوق العاده باور نکردنی و شگفت انگیز و یا فوق العاده ای است. شرط نیز می تواند ساخته شده بر روی تک تک کلمات. فوق العاده بود و کمترین تعداد در 8.5.

سایت آهنگ مغلوب ساختن پیشی جستن واژه های تصویری. که می گوید زندگی در انزوا خسته کننده است.سابق ونکوور کناکز’ netminder کورت ریدلی نقش مقابل Chicago Blackhawks در ونکوور در مارس 3, 1978.

پیتر Hulbert / Postmedia اخبار فایل

نوشت: یک قطعه در سابق Canuck دروازه بان کورت ریدلی بیش از آخر هفته که منجر به نیم ساعت گفتگو با اورلند Kurtenbach.

Kurtenbach که مربی ریدلی با کانوکس و در Tulsa نبود کمک های زیادی با دروازه بان. اما او طلا در مناطق دیگر. گفت: این یکی در مورد یک بازی در شیکاگو ورزشگاه از سال 1963-64 فصل زمانی که او در حال بازی برای برونز.

بابی بدنه آن به نظر می رسد اجازه دهید شل با یک slapper که به نظر می رسد به گرفتن برونز دروازه بان ادی Johnston بر روی شانه و منحرف به لایه فوقانی.

پس از بازی Kurtenbach خواسته جانسون که در آن جن او برخورد کرده بود. “ماسک” این دروازه بان گفت: مصرف کردن شل و ول قطعه شیشه ای که گذشت برای حفاظت در این روز و اشاره به علامت جن را ترک کرده بود.

جای تعجب نیست که goalies از آن دوران تمایل به کمی squirrelly. جانستون, راه, بازی های برگزار شده هر دقیقه از همه 70 برونز به طور منظم فصل بازی که در آن سال.


می دانم که وجود دارد نگرانی بزرگتر در جهان امروز ما اما هنوز هم احساس می کنم برای شهر کلونا و راکت’ سازمان بیش لغو یادبود جام. تاریخ مسابقات قهرمانی خیاط ساخته شده برای مکان هایی مانند Kelowna: به اندازه کافی بزرگ برای ارائه یک مرحله مناسب اما نه چندان بزرگ آن را از دست رفته می شود به رویدادهای دیگر.

تحت پوشش 2004 جام در کلونا و شهرستان را اول کار است. این یکی بهتر شده اند. این CHL نامشخص است در مورد که در آن چرخش زمین خواهد شد بعدی اما باید Kelowna هر چه زودتر به جای بعد.


و در نهایت نوشت: یک ستون در یکشنبه ورق مورد اهمیت ورزش در زمان COVID-19 همه گیر که شامل افکار و اندیشه های دکتر ریک Gruneau بازنشسته SFU جامعه شناسی استاد که نوشته شده است به طور گسترده مورد ورزش و جامعه است.

نمی تواند مناسب این یکی اما در پرتو حوادث اخیر به نظر می رسد مرتبط است.

“مردم در ورزش های حرفه ای همیشه نگران و در زمان هایی این است که مردم متوجه خواهد شد که چقدر آنها نمی نیاز به زمان بزرگ ورزشی سرگرمی” Gruneau نوشت. “راه مخاطبان باید همیشه جریان پس از lockouts و تحریم نشان می دهد این نگرانی نابجا است.”

آن را به عنوان اتفاق می افتد NHL معاون کمیسر لایحه دالی گفت: در حالی که تعدادی از حالات هنوز هم در بازی “ما فکر می کنیم اگر ما در مورد نیاز به ما ممکن است مجبور به بازی در ماه اوت است.”

در صورتی که ممکن است آن را به آزمون نهایی از طرفداران تحمل. لیگ خواهد بود درخواست مخاطبان خود را به بازگشت به پس که می داند که چگونه بسیاری از هفته خود انزوا با ترساندن از این ویروس هنوز هم در حال حاضر. که می خواهید به جمع آوری تعداد زیادی در آن نقطه ؟ که می خواهید به سفر ؟ و که می خواهید به آن را انجام دهد در ارتفاع تابستان ؟

این همه برای تلفن های موبایل مضحک اما که نمی خواهد متوقف NHL. طرفداران همیشه بازگشته است. آنها تعداد آنها را از بازگشت دوباره.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>