Willes’ گزارشات: از آن زمان به حق تماس و به تعویق انداختن 2020 توکیو المپیک


نظر: کمیته بین المللی المپیک است stickhandled در اطراف اجتناب ناپذیر به اندازه کافی بلند, المپیک تابستانی باید در انتظار قرار داده

این را کسانی که ساعت های طولانی از خود انزوا به نظر می رسد حتی دیگر: صبح روز دوشنبه تفکرات و تاملات در جهان ورزش است.

آن شده است جالب به تماشای کمیته بین المللی المپیک پیچاندن خود را به یک شور آن را به عنوان تلاش برای فرار و اجتناب ناپذیر است.

روز جمعه رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: حالات مختلف در نظر گرفته شده با توجه به توکیو بازی های تابستانی بدون شناخت آنچه که آن حالات ممکن است. وقتی که موقعیت بود ملاقات با زوزه از هر گوشه ای از جهان باخ آمد در روز یکشنبه با یک بیانیه جدید.

کمیته بین المللی المپیک در حال حاضر یک ماه به در نظر گرفتن همه احتمالات از جمله تعویق انداختن توکیو بازی — اما لغو هنوز هم نیست ،

خوب است. هر آنچه. مراسم افتتاحیه بازی های 2020 تنظیم شده برای ماه ژوئیه 24 و من شانس بهتری برای medalling در ماراتن از بازی ها را از شروع در زمان. آنها خواهد شد به تعویق افتاد. تنها سوال این است که آیا آنها برگزار می شود, بعد, بسیار, بعد, در سال 2020 و یا قرار دادن به تابستان 2021 زمانی که یک آموزش کامل و صلاحیت چرخه برگزار می شود.

خواهد بود که عاقل چیزی که به انجام است. اما به یاد داشته باشید این است که کمیته بین المللی المپیک. صرف این واقعیت است که آنها هنوز هم به فکر دعوت از برخی از 10,000 ورزشکاران از سراسر جهان زندگی می کنند و رقابت در محله های نزدیک یک چیز است. صرف این واقعیت است که آنها با توجه به برگزاری 17 روز جشنواره ورزشی در مقابل به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از تماشاگران و 100,000 داوطلبان (تعدادی از Beijing) است و وقاحت.

در نامه ای سرگشاده باخ نوشت: روز یکشنبه: “ما پیشرو در اصل برای حفاظت از سلامت همه درگیر و به منظور کمک به حاوی ویروس است.”

در صورتی که در این مورد وجود دارد تنها یک تصمیم در اینجا. آنها در نهایت به تعویق افتادن چرا که آنها واقعا یک انتخاب نیست در این موضوع است.


های غول پیکر, سازمان دیده بان برای توکیو 2020 المپیک که در تصویر در توکیو.

ادگارد Garrido / ایسنا

در یادداشت مربوطبه نام دکتر داگ کلمنت به یک نظر در لغو هری جروم آهنگ دیدار یک رویداد او و همسرش دایان کمک کرده اند سازماندهی و اجرا برای پنج دهه است. دکتر خوب که رقابت در بازی های المپیک 1952 بود به خصوص علاقه مند به کاوش در آن موضوع است.

در موضوع COVID-19 و کمیته بین المللی المپیک, او کمی گسترده تر.

“من در معرض هر دو جهان پزشکی به عنوان فرد و ورزشکاران” کلمنت گفت. “و من درک می کنم (IOC) است تمایلی به تمرکز بر این واقعیت است.

اما از نقطه نظر این چیز (همه گیر) نخواهد بود blunted. هیچ شانسی المپیک برگزار خواهد شد. آن را به اتفاق می افتد. این چیزی است که در آینده مانند یک قطار حمل و نقل.”


آن بوده است 11 روز پس از NHL اعلام کرد این تعلیق آن فصل است و آن احساس می کند مانند 11 ماه.

در حال حاضر فکر می کنم از آنچه که آن را به احساس می کنم مثل دو سال از هم اکنون.

دارم فکر می کنم NHL می تواند برگزاری یک جام استنلی مسابقات ابتدا در ماه ژوئن و در این نقطه, چند امر مراقبت از آنچه آن را مانند به نظر می رسد. اما با همه چیز در رفتن در جهان ما آن را فقط به نظر نمی رسد ممکن است.


این بهتر است. در حالی که ما همه در lockdown mode در اینجا یک لیست از یکی از روزنامه های 10 ورزش های مورد علاقه کتاب ها. در منافع از طرفی من رد صلاحیت خود من حتی اگر هر سه را معتبر بالا 10 فهرست

1. توپ سست تری پلوتون

تاریخ شفاهی آمریکا Basketball Association و بهترین نویسنده در بهترین روز نمی تواند ایجاد شخصیت است که شورشی بسکتبال لیگ نوتبوک. برای Wendell لدنر. اقامت ماروین بارنز.

2. توپ چهار جیم Bouton

این گروهبان. فلفل از کتاب های ورزشی. Bouton خاطرات از سال 1969 بیس بال فصل باقی مانده است به عنوان حیاتی و خنده دار به عنوان روز منتشر شد.

3. تاریخی بیس بال انتزاعی است. بیل جیمز.

پدرخوانده تجزیه و تحلیل این جامع ترین تاریخچه بیس بال و بهترین بخش ؟ شخص می نویسم.

4. بازی. کن درایدن.

رفتن به محدود کردن هاکی کتاب فقط یکی است و این استاندارد طلا.

5. زمین تب. Nick Hornby.

همین قانون برای فوتبال. Hornby حساب خود را شکنجه رابطه با آرسنال جهانی است.

5. Stengel: زندگی و بار. رابرت قهوه.

لی Montville در تد ویلیامز, ریچارد بن کرامر در Joe DiMaggio یا Jane Levy در سندی Koufax می تواند داشته باشد را لیست اما قهوه زیستی کیسی Stengel مورد علاقه شخصی است.

6. قلب یک خیط و پیت کردن. P. G. Wodehouse.

مجموعه ای از داستان های کوتاه با گلف به عنوان موضوع توسط یکی از ادبیات بزرگ humorists.

7. جمعه شب چراغ. H. G. Bissinger.

سخت به این باور این مجموعه در سال 1988. هنوز بسته پانچ بعد از این همه سال.

8. فوری پخش. Jerry Kramer.

یکی از اولین کتاب به خوانندگان در پشت صحنه. صحنه, در این مورد, Vince Lombardi هکرها در سال 1967 فصل است. اگر شما یک لومباردی فن دیوید Maraniss زیستی — زمانی که پراید هنوز هم اهمیت — فوق العاده است.

9. کتاب بسکتبال. بیل سیمونز.

شما باید به او آزار دهنده سلتیکز در حال بارگذاری-فن persona اما این یک rollicking حساب بازی تاریخ.

10. Wheelman. ونسا اوکانل Reed Albergotti.

لنس Amstrong خون-رسوایی دوپینگ باعث یک زن و شوهر از کتاب های بزرگ — به ویژه راز مسابقه دوچرخه سوار آمریکایی تایلر همیلتون — اما این حساب دو وال استریت ژورنال خبرنگاران مکان برای شروع.


برای اولین بار شروع به تماشای NCAA بسکتبال مردان مسابقات در سال 1971 زمانی که UCLA (Sidney فتیله Curtis Rowe) ضرب و شتم یک underdog ویلانووا تیم به رهبری Howard پورتر. از تمام اتفاقاتی که لغو شده اند با گسترش COVID-19 آن است که بازدید از سخت ترین.


و در نهایت توییتر می تواند یک چاه مستراح اما این روزها آن را نیز مخزن از امید و الهام بخش است.

در هفته گذشته و یا بنابراین من تماشا کرده ام اوباش فلش انجام بتهوون Ode to Joy در یک میدان عمومی در اسپانیا — آن را از سال 2012 اما چه کسی اهمیت میدهد; گروه Robbie Robertson منجر نوازندگان از سراسر جهان در یک عملکرد وزن; مشهور تفسیر از جان لنون تصور کنید; impersonator کونور مور تفسیر از ستاره گلف انجام تصور کنید; و آل Foran دیگر impersonator, انجام DeNiro Pesci و Pacino تماشای ایرلندی برای اولین بار در حالی که بحث اجتماعی فاصله.

این کلیپ بیش از 90 ثانیه طولانی است. سازمان دیده بان آن است. سازمان دیده بان هر یک از آنها. برای چند لحظه شما را به یک محل متفاوت است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>