Willes’ گزارشات: اگر NFL جدی است به آن نیاز دارد برای پیدا کردن یک محل برای khezri


نظر: NFL باید چیزی حدود یک لیگ که تقریبا 70 درصد از بازیکنان هستند و کمتر از 10 درصد از مربیان سر سیاه و سفید هستند.

این سه ماه پس از من عینک کت و کراوات بنابراین مستند نشده است همه بد است. در حال حاضر در اینجا خوشحال تر نیوز: صبح روز دوشنبه تفکرات و تاملات در جهان ورزش است.

شما می خواهید به اعتقاد راجر Goodell و لیگ ملی فوتبال استقرار پلمپ اعماق روح جمعی خود را قبل از آنها اعلام کرد: “ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر.”

شما می خواهید به این باور است که اعلام شد پس از هوشیار انعکاس و تحقق است که سیاه و بازیکنان در تلاش بوده اند به آنها بگویید که چیزی در مورد زندگی خود را. شما می خواهید به اعتقاد آنها در حال حاضر درک khezri خاموش اعتراض نبود در مورد بی احترامی به پرچم آمریکا بود اما در مورد نهادی سوء استفاده از قدرت است که مایه شرمساری کل کشور است.

شما می خواهید به این باور همه کسانی که همه چیز و در پایان شاید از آن مهم نیست که چگونه NFL وجود دارد به عنوان طولانی به عنوان آنها وجود دارد.

بنابراین اجازه دهید آن را در ترک آن است. اجازه بدهید NFL نفع شک آنها هرگز به Kaepernick و یا دیگر بازیکنان که عضو خود را به علت. بله آنها دیر به حزب و آنها تنها در زمان این جسورانه ایستاده زمانی که روشن بود که امریکا در حال تغییر بود و پایه فن خود را در حال تغییر بود با آن است.

اما آنها در اینجا و در حال حاضر آنها می توانند یک نقش رهبری در این جنبش آنها ادعا می کنند به مراقبت عمیقا در مورد. برای شروع می توانید آنها عذرخواهی به Kaepernick و او را یک کار. آنها می توانند چیزی در مورد یک لیگ که تقریبا 70 درصد از بازیکنان هستند و کمتر از 10 درصد از مربیان سر سیاه و سفید هستند. آنها می تواند ایستادن به آن تهدید در کاخ سفید که مخفف همه چیز NFL در حال حاضر می گوید آن را در برابر.

آنها می توانند هر تعداد از چیزهایی که نشان می دهد آنها خواهد بود یک عامل تغییر; که تعهد خود را نمی خواهد پایان با آزادی مطبوعات.

آنها می گویند که آنها دیده می شود نور است. بزرگ. ما نشان می دهد. ما خواهید بود به تماشای.

در یک مربوط به توجه داشته باشید شما تعجب آنچه که موجب سیل پست در رسانه های اجتماعی از NHL بازیکنان در این موضوع اما من می خواهم به فکر می کنم آن را بازتابی از یک نسل را تغییر دهید.

قضاوت این صحنه در خیابان 20 – و 30-یه چیزی باید به اندازه کافی بود. آنها دیده اند. آنها را شنیده اید دروغ است. و آنها تصمیم گرفتند که آنها در حال رفتن به انجام کاری درباره آن.

نسل من می خواستم همان چیز است. ما می خواستیم تغییر دهید. ما می خواستیم یک روز جدید است. پس از آن چیزی اتفاق افتاده است و ما از دست ما در راه است.

ما باید خیلی بیشتر است و بر ما. ما اجازه دهید خودمان و هر کس که آمد پشت سر ما.

من متاسفم برای آن است. من امیدوارم که شما انجام دهید بهتر است.

آیا این فضا به جا این را به آخر هفته قطعه مایکل News جونیور ونکوور جایزه جنگنده که در حال حاضر مربی شخصی به ستاره در نیویورک است.

در اوج خود News بود IBF شماره 1 رتبه بندی در میان مدعی قبل از یک سری از ضرر و زیان بعدها در حرفه خود منجر به بازنشستگی خود را. اما او نیمه برادر Tokunbo News, ممکن است بیشتر مستعد جنگنده.

مانند News جونیور Tokunbo شد آموزش دیده توسط پدرش مایکل News Sr. او برای اولین بار برنده 17 دعوا 16 توسط حذفی قبل از او دچار شکستگی استخوان نازک نی و دررفتگی مچ پا در دور اول به از دست دادن Epifiano مندوزا.

بازنشسته شد در سال 2002 با یک 20-2 رکورد او در 27 همان سن به عنوان مایکل جونیور, زمانی که او بازنشسته شد.


Canucks blueliner کوین هیوز در اقدام علیه Anaheim Ducks در نوامبر سال 2019 NHL بازی در آناهایم, کالیفرنیا.

هری چگونه / گتی ایماژ فایل

و در نهایت با NHL فصل در حال حاضر به طور رسمی بیش از ما به شما یدکی کامل تلاوت میدارد ما را برای لیگ اصلی جوایز فردی و تمرکز بر روی دو که نگرانی ونکوور کناکز.

این کلدر نژاد البته پایین می آید به کوین هیوز و کلرادو Cale ماکار و آن را به یک عکس به پایان برسد. هیوز دارای یک لبه خفیف در نقاط, اما او همچنین 11 بیشتر بازی ها از ماکار. این Avs’ blueliner استفاده در اهداف. هیوز به طور متوسط تقریبا یک دقیقه بیشتر در هر بازی در زمان یخ. فانتزی آمار تقریبا حتی.

که ما را با چشم تست و من با نگه داشتن به آینده را به همان محل با هیوز. از نظر تاثیر بر روی تیم خود را از نظر ارزش کلی بچه از میشیگان مهم تر بود به Canucks از ماکار بود به Avs.

شاید شما تا به حال به نشستن طریق غمگین سال در ونکوور به طور کامل درک همه چیز هیوز به جدول آورده اما در یک فصل او به Canucks بالا-پنج قدرت بازی, کمک های خود را افزایش دهد در هر بازی هدف متوسط از 2.75 به 3.3. و به آنها چیزی شبیه مشروع NHL خروس بزرگ, خود.

کلرادو در حال حاضر یک حذفی تیم که ماکار کامل شد-زمان بازیکن در این فصل با بالا و پنج قدرت بازی. همانطور که برای حمایت از بازیگران وجود ندارد تا مقایسه ای بین Avs و Canucks.

رای من به هیوز و اگر شما فکر می کنم که زادگاه تعصب گوش دادن به Winnipeg مرکز علامت Scheifele که گفت هیوز است “بیشتر انجام می شود برای کمک به تیم خود را (از ماکار).”


ونکوور کناکز سر مربی تراویس سبز واکنش نشان می دهد از روی نیمکت در طول دوره سوم در برابر Detroit Red Wings در راجرز آرنا.

Anne-Marie Sorvin / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

دیگر Canuck توجه داشته باشید این است سر مربی تراویس سبز. ما در حال رفتن به یک مورد او سزاوار به یک Adams فینالیست عنوان مربی سال است. ما فقط می گویند این است. دیو Tippett تعداد زیادی از اجرا به عنوان یک Adams فینالیست برای بلند کردن Oilers به مقام دوم در اقیانوس آرام و بدون هیچ سوال Tippett سزاوار اعتبار برای آوردن نظم و ساختار به نفت است.

اما در زمان توقف تیم او تا به حال 83 امتیاز در 71 بازی و کناکز تا به حال 78 در 69 بازی. یک امتیاز در هر بازی و اساس که 1.16 برای Oilers به 1.13 برای Canucks.

نگاهی مربوطه فهرست اسامی بیشتر نشان می دهد کناکز ندارد و لئون Draisaitl یا کانر McDavid در تیم خود است.

وجود دارد تعدادی از برجسته مربیگری شغل در NHL در این فصل — بروس کسیدی در بوستون, Alain Vigneault در فیلادلفیا جان Tortorella در کلمبوس — و سبز کار در ونکوور نیست که در کلاس.

اما شما هرگز شنیدن نام او ذکر شده است که در مکالمه و نظارت.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>