Willes’ گزارشات: از جان گذشته به پایان فصل NHL ممکن است بزرگتر با مسائل فصل آینده


نظر: در پایان این فصل یک چیز است اما چه خواهد شد NHL در 2020/21?

ما مطمئن هستیم که اگر این جمعه است اما اجازه دهید تحت عمل که فرض و شخم زدن جلو با تفکرات و تاملات در جهان ورزش است.

آن را برای تلفن های موبایل ارام اما از آن خواهد شد آسان تر برای NHL به فشار در برخی از فرم جهش یافته از این فصل کمتر به بازی کامل 2020-21 فصل است.

که همچنین ممکن است نهایی تفسیر در تاثیر COVID-19 شیوع.

NHL است که چسبیده به این ایده که آنها می توانید در پایان 2019-20 با بازی در برخی از جدا شده پایگاه در مقابل خالی می ایستد و سپس نگه داشتن برخی از نسخه استنلی مسابقات جام. به نظر می رسد دور از ذهن است اما اگر اعداد در ادامه به پهن کردن بیش از چند ماه آینده و محدودیت های آرام آن را قابل تصور the biodome رویکرد می تواند کار کند.

علاوه بر این, Grand Forks, North Dakota در مرده را از تابستان به تجربه حداقل یک بار در همه عمر است.

کمتر محتمل است این ایده از همان روش استفاده می شود می تواند به صورت یک برنامه کامل است. بینی از جامعه پزشکی تا حد زیادی متفاوت است اما اجماع قاطع است برخی از فرم های اجتماعی فاصله خواهد بود در محل برای آینده قابل پیش بینی.

که قوانین را جمع جمعیت زیادی. که قوانین مخاطبان زنده برای NHL.

برگ the biodome اما چگونه بسیاری از بازیکنان خواهد توافق به سرعت خود را از خانواده خود و جهان به مدت شش یا هفت ماه به بازی تخته بازی در وسط هیچ جا ؟

حتی اگر لیگ می یابد راه را به پایان برساند در این فصل تا پایان تابستان به آنها حق بازگشت به جایی که ما در حال حاضر. یک واکسن است که حداقل یک سال ، بدون واکسن مردم قادر نخواهد بود برای جمع آوری در اعداد بزرگ است.

چیزهایی که ممکن است بهتر است برای عموم مردم در چند ماه اما یعنی چه ؟ آنها قادر خواهید بود برای شرکت در مراسم ازدواج ؟ آنها می تواند نگه دارید و خانواده?

این به آن معنا نیست 18000 نفر خواهد بود و در کنار هم به تماشای ورزش است.Canucks GM جیم Benning, جدید, سر مربی تراویس سبز و رئیس جمهور سابق هاکی عملیات ترور لیندن در راجرز آرنا وقتی که سبز شد استخدام در تاریخ 26 آوریل 2017.

آرلن Redekop / PNG

چیزهایی که شما در پیدا کردن زمانی که شما شروع به poking در سراسر تاریخ از ونکوور کناکز.

به گفته یک عضو سابق سازمان معروف 1998 تجارت است که خبر ترور لیندن از Canucks به جزایر برای تاد Bertuzzi, Bryan McCabe و سوم-انتخاب دور دوم تکرار آن معامله باشد.

اول درگیر لیندن رفتن به این جزایر برای Bertuzzi McCabe و منتظر آن تراویس سبز.

داستان می رود کناکز و جزایر تا به حال با چکش از چارچوب تجارت قبل از Canucks که دفتر جبهه شد و در آشفتگی dithered. سبز و سپس یک سوم خط مرکز در نهایت فرستاده شد به آناهایم با داگ Houda و تونی Tuzzolino برای — ta da — سابق Canucks’ اولین طفیلی J. J. seo for business, علامت Janssens و جو ساکو.

روز بعد لیندن رسیدگی شد برای Bertuzzi McCabe و یک سوم طفیلی که معلوم بود Jarkko Ruutu.

“وای” سبز گفت: زمانی که مطلع از این داستان. “شنیده ام که یکی از. که تغییر بسیاری از چیزها است.”


زن و شوهر از افکار خود-انزوا:

باغبانی بسیار مبالغه.

گلف بسیار دستکمگرفتهشده.

با تشکر از شما.تورنتو goaltender جانی باوئر باعث صرفه جویی در Canadiens’ ژیل ترمبلی (5) در طول سال 1967 جام استنلی نهایی که افرا برگ برنده در شش بازی. تورنتو نشده موفق به کسب جام پس و Canadiens-Maple Leafs رقابت شده است هرگز همان.

هاکی سالن از شهرت/CBC

تماشای بازی 6 از سال 1967 استنلی جام بین برگها و Canadiens بیش از آخر هفته و شیفته یک زن و شوهر از چیزهایی است.

— تیم ها اجازه داده شد به لباس 16 اسکیت باز اما برگها در این بازی با نه جلو و چهار defencemen. مایک والتون بازی یک زن و شوهر از تغییرات در بازی قدرت. ادی زیستن و بابی Baun دو خیلی خوب بازیکنان را نمی بینم یخ.

تیم هورتون و الان استنلی برگها’ top دفاعی جفت باید بازی 35 دقیقه.

— اندازه بازیکنان. فرانک Mahovlich بود با نام مستعار بزرگ M. او 6-پا-1 و وزن 200 پوند است. این Canadiens’ جان فرگوسن سنگین وزن قهرمان NHL. او ذکر شده بود در 6 پا و 180 پوند است.

— دوام آن نسل. دیو Keon بود که پر شور در برگها جام-عقد برنده شد و هنوز هم در حال پخش از 17 سال بعد. هورتون بود که 36 فصل است. او در حال بازی در بوفالو هفت سال بعد وقتی که او در یک تصادف. برای Habs, J. C. ترمبلی بود 12 سال بعد با کبک در بهداشت.دیل Hawerchuk از Winnipeg Jets اسکیت در برابر بوستون برونز در بوستون باغ.

استیو Babineau / NHLI via Getty Images

و در نهایت در هفته گذشته دیل Hawerchuk زنگ امید او پس از اتمام نهایی خود را دور از شیمی درمانی در بری و چیزی وجود دارد تند و تلخ و قدرتمند در آن لحظه.

این شروع می شود با Hawerchuk یک هاکی lifer که ساخته شده boatload از دوستان در 40 به علاوه در این بازی است. به عنوان یک بازیکن او ممکن است شده اند دوم-بهترین مرکز در این بازی غیر Gretzky, بخش, زمانی که او در اوج خود در اواسط 80s. مشکل این بود که تعداد کمی از مردم می دانستند چرا که او با بازی در وینیپگ.

او در نهایت مد یک سالن از شهرت حرفه ای — 1,409 امتیاز در 1,188 بازی بد نیست — اما دوم خود را به عنوان مربی و جنرال موتورز از باری کلت بود فقط به عنوان معنی دار است. یکی از دقیق ترین ذهن در این بازی به او کمک توسعه بازیکنان مانند علامت Schiefele هارون Ekblad این Canucks’ تنر پیرسون آندره Svechnikov و دیگران در یک دهه با کلت قبل از او دور پا در ماه سپتامبر به دلیل سرطان معده.

شیمیدرمانی درمان آغاز شده و در پاییز.

“برای برخی از این دلیل خداوند در من قرار داده در این نوع از مبارزه و من آماده برای مبارزه با آن” او گفت: NHL.com. “من می خواهم به داستان زندگی می کنند.”

به عنوان ما را از طریق این تیره روز آن را سخت برای دیدن هر نور را در هجوم بی امان واقعا پیش فرض ، شاید شما تا به حال به دانستن Hawerchuk. یا شاید شما فقط به حال به عنوان خوانده شده در مورد او زنگ که زنگ. در هر صورت او ارائه شده چیزی که در یک عمل ساده چیزی برای انجام با امید و این ایده که همه چیز می تواند بهتر.

همه ما نیاز به دیدن آن است. همه ما نیاز به شنیدن زنگ زنگ.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>