Willes’ گزارشات: مدعی یا مدعیان? ما به زودی خواهید بدانید که چه Canucks هستند


نظر: از آن زمان بحران برای ونکوور کناکز بازنده از سه در جاده مستقیم

ما با فروتنی ارائه نسخه خود ما از جنون مارس: صبح روز دوشنبه تفکرات و تاملات در جهان ورزش است.

پس از قایقرانی از طریق پنج ماه از فصل خود ونکوور کناکز مواجه شده اند خود را برای اولین بار تمام عیار بحران و می گویند این برای تراویس سبز تیم آنها برداشت helluva زمان به مقابله با آن بحران است.

برای 50 دقیقه روز یکشنبه آنها همچنین کتاب درسی جاده بازی در کلمبوس که به نظر می رسید برای پاسخ به تمام این سوالات به وجود آمد که از بازگشت به عقب و زیان در تورنتو و اتاوا. سپس در یک کابوس دنباله آنها برافروخته سرب دو هدف را در توالت و در حال حاضر آنها در حال, خوب, ما مطمئن نیستید که دقیقا.

خبر خوب این است که آنها هنوز هم در بالای حذفی نوار. بیشتر واقع گرایانه اخبار آنها در unchartered آب و برای اولین بار در این فصل خود را حل و فصل شده و ترک خورده. شما هرگز نمی دانید که چگونه یک تیم واکنش نشان می دهند هنگامی که آن چهره فشار از این نوع برای اولین بار است که سقوط در نیمه دوم از دوره سوم برابر متوسط کلمبوس تیم بود جدی.

کناکز در حال حاضر در سه بازی از دست دادن ترمز در بدترین زمان ممکن از سال, اما مشکل بزرگتر این است که بذر تردید را که در حال حاضر جوانه زدن در روان جمعی. ما نگهداری می شود در تمام طول این تیم مجهز به رسیدگی به خواسته های حذفی مسابقه و با توجه به صف خود را که هنوز هم باید در این مورد.

اما آنها در حال آزمایش در حال حاضر در راه آنها نبوده است, تست تمام فصل. ما به زودی خواهید پیدا کردن به اندازه کافی اگر آنها تیم آنها باور دارند که خود را به بود یا حذفی مدعیان.

در یک یادداشت مرتبط بیاییدبرای هک از آن سعی کنید به درخواست برخی از چشم انداز باقی مانده از فصل خود را.

کناکز در حال حاضر 17 بازی در سمت چپ بر روی برنامه خود را. بعدی 14 نه در خانه که در آن آنها 20-7-4 در این فصل است. شده است گفت: این در حالی که برای در حال حاضر برنامه این تیم را متحد. اگر آنها به مراقبت از کسب و کار در خانه یخ آنها را به پلی آف.

در Utica, رید بوچر گره خورده است برای اهل ثمر رساند سرب با 63 امتیاز در 49 بازی و جاستین بیلی به ثمر رساند تا 27 گل در 49 بازی.

در ونکوور کناکز در حال گرفتن بعدی به هیچ چیز از Loui Eriksson و آنتوان روسل در یک تیم که مشکل از اهداف به ثمر رساند.

ببخشید نمی فهمم بی میلی به دیدن آنچه بوچر و/یا بیلی می توانید در سطح NHL.ونکوور وایت کپس سر مربی مارک دوس سانتوس ساعت از حاشیه در طول نیمه اول یک MLS فوتبال بازی برابر اسپورتینگ کانزاس سیتی در ونکوور در روز شنبه.

داریل DYCK / کانادا پرس

در MLS فصل است که امتداد از هم اکنون تا پایان وقت شاید مهم نیست ونکوور وایت کپس نمی پیروزی در اولین بازی لیگ در برابر اسپورتینگ کانزاس سیتی است.

اما این مهم است. Whitecaps باید برای ارسال یک پیام روشن را به هواداران این تیم متفاوت است; که آنها در مواجهه با یکی دیگر از هشت ماه از مرگ مارس و تنها راه برای انجام این کار با یک شروع خوب است.

شنبه شب متاسفانه نگاه مانند بازی بیش از حد بسیاری از فصل گذشته.


اگر آن را هر گونه تسلیخواهیم بود گفت: همان چیزی که در مورد B. C. شیرها در سه ماه.مکنزی هیوز putts در 18 سبز در دور نهایی سال 2020 هوندا کلاسیک مسابقات گلف در PGA ملی (قهرمان).

رینهولد متی / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

از رفتن به این آخر هفتهمکنزی هیوز از دست رفته بود برش در نه قبلی خود را در حوادث 11 بود فقط بیش از 30 جایزه در مقام پول و نشست 223rd در فدرال اکسپرس جام رتبه بندی.

بعد از انفرادی دوم در هوندا در تهران گفت: در حال حاضر فقط تحت US$800,000 در پول جایزه و شروع به پریدن کرد تا 66 در فدرال اکسپرس جام.

این یک راه سخت زندگی را اما شما می توانید خود را در سال با یک زن و شوهر خوب هفته در تور PGA.Ottawa Senators جناح راست بابی Ryan به نام اولین استار پس از به ثمر کلاه ترفند در بازی مقابل ونکوور کناکز در کانادا تایر مرکز. اجباری اعتبار: Marc DesRosiers-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

مارک DesRosiers / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

و در نهایت به عنوان سال 2005 به بالا چشم انداز بازی در ونکوور بزرگ داستان Rimouski ستاره سیدنی کرازبی snubbing ویترین رویداد.

سپس بابی Ryan داستان خود را. ناگهان کرازبی نبود داستان بزرگ.

زمانی که رایان 10 بود پدرش باب استیونسون بود به اتهام اقدام به قتل او پس از تجاوز همسر و رایان مادر ملودی. قبل از این مورد می تواند به دادگاه استیونسون قلم به قید وثیقه و خانواده پیوست شد در ال سگوندو جایی که آنها زندگی می کردند تحت نام رایان.

چند سال بعد پدرش دستگیر شد و بريدن بازگشت به نیوجرسی جایی که او شروع به خدمت پنج سال کشش. بابی این زمان بود که یک ستاره در L. A. پادشاهان junior برنامه و نقشه کشی توجه به شرق. با مادر خود او نقل مکان به منطقه دیترویت, بازی های برگزار شده فصل Honeybaked و سپس نقل مکان کرد به OHL را Owen Sound حمله تحت مشاوره و سپس آگهی GM باب کلارک یکی از دوستان پدرش.

همه این اتفاق افتاده است قبل از او گرفته شد و دوم به طور کلی توسط آناهایم در سال 2005 پیش نویس پشت کرازبی.

چهارده سال بعد رایان صرف سه ماه در NHL/nhl on nbc پخش برنامه کمک های تحت درمان وابستگی به الکل.

هفته گذشته در اولین روز خود را با سناتورهای اتاوا او صحبت کرد و آشکارا و صادقانه در مورد مشکل خود را. در اولین بازی برگشت او سه گل به ثمر رساند و یک پیروزی در برابر کانوکس و مبارزه اشک به عنوان جمعیت شعار می دادند ،

او در حال حاضر 32, دارای یک همسر و دو بچه. بعد از این همه وقت هنوز هم آسان به ریشه بابی رایان.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>