نظر: روز باز خواهد شد و اکسیژن است که به ارمغان می آورد در بیس بال بازگشت به زندگی است.

در اینجا چیزی است که شما را در تعطیلات آخر هفته طولانی به نظر می رسد حتی دیگر تفکرات و تاملات در دنیای ورزش:


• داستان است که مصرف بیس بال وارد آن چهار ماه و آتش سوزی همچنان به سوزاندن. روز دوشنبه این بود که مایک ماهی قزل آلا را به نوبه خود به صدا کردن در مورد Houston Astros. در روز سه شنبه آن را به شخص دیگری. روز بعد شخص دیگری دوباره. شاید فقط شاید از آن خواهد مرد در مرحله ی دوم از آموزش بهار اما روز باز خواهد شد و اکسیژن است که به ارمغان می آورد به زندگی است.

چه کسی می داند که در آن از وجود دارد.

اگر شما به دنبال ورزش بیش از نیم قرن گذشته و یا شما شاهد هر تعداد از رسوایی لرزاند که بازی های ما: استروئیدها در بسیاری از اشکال و خون دوپینگ مطابقت رفع رشوه خواری.

اما آیا این سطح از خشم و یا تماس به نوار Astros از سری جهانی’ پیروزی این یکی متفاوت است دامنه و احساس به آن. این داستان تمایل به یک زندگی مفید است. این یکی به نظر نمی رسد به هر نقطه در نزدیکی آن تاریخ انقضاء.

نمی دانم چه جواب است اما در حال حاضر لیگ اصلی بیس بال است که ارسال این پیام است که آن را نمی توان زحمت برای مجازات همه متقلب. است که به تغییر. اگر ورزش نمی تواند انتظارات معقول است که رقابت می گیرد در سطح زمین است.Edmonton Oilers به جلو لئون Draisaitl جشن یک هدف در ونکوور کناکز در طول NHL عمل راجرز در محل on Oct. 2, 2019.

ایان Kucerak / Postmedia

• نمی توانید به یاد داشته باشید یک فصل که در آن یک بازیکن پشت سر هم از بسته گذاشته و ادعا می کنند به هارت جایزه بیش از چهار بازی کشش راه لئون Draisaitl انجام داده است و با Oilers. فرض شده است که Draisaitl بدهکار عمده ای از موفقیت خود را به بازی با کانر McDavid اما Oilers’ کاپیتان از دست رفته چهار بازی با مصدومیت زانو. بیش از این کشش Draisaitl رفته 3-7-10 و ادمونتون موفق به کسب سه از چهار به سرب در اقیانوسیه را بدست آورد.

در این فصل او همچنین منجر NHL در نمره 13 امتیاز جلوتر از بوستون دیوید Pastrnak و در سرعت 132 امتیاز.

با 23 بازی در سمت چپ Oilers’ برنامه او اساسا به سقوط کردن یک صخره به از دست دادن هارت.ونکوور کناکز’ تنر پیرسون حق نشسته روی یخ پس از بررسی توسط Anaheim Ducks’ نیکولاس Deslauriers در طول دوره اول.

کانادا پرس/داریل Dyck / PNG

• شما نمی توانید ارزیابی مجدد Canucks پس از یک دست و پا چلفتی دست دادن به آناهایم اما به عنوان آنها را وارد کنید کشش درایو شما می توانید می گویند این است. کناکز ساخته شده اند بخش عمده ای از موفقیت خود را در این فصل برابر پایین تر از مخالفان. تا به امروز رکورد خود را در برابر غیر حذفی تیم است 22-10-2. برعکس آن را 10-12-3 در برابر تیم های که در حال حاضر اشغال یک نقطه حذفی.

آن را به عنوان اتفاق می افتد 11 نهایی خود را در 23 بازی در برابر تیم های که نشستن زیر حذفی نوار. اگر آنها به مراقبت از کسب و کار در برابر این تیم ها — می گویند 15 امتیاز در این 11 بازی — آن را باید به مراقبت از یک نقطه حذفی.

که ممکن است می گویند چیزی در مورد شانس خود را در پست های نجومی اما کار شماره 1 برای این تیم همواره برگشتی.


• * * * در بیاد:

لری Popein حرفه ای با Canucks آغاز شده و در سال 1951 به عنوان یک بازیکن ستاره در ساحل اقیانوس آرام لیگ را برداشت و دوباره در دهه 1960 پس از شش فصل پر با نیویورک رنجرز centring یک خط با اندی بتهگت و دین Prentice و با نتیجه 12 سال به اجرا در NHL تیم مقابل دفتر. او در رفتن به برنده جام استنلی به عنوان طلایه دار با شعله های آتش در ’89 به عنوان بزرگ جیم رابسون می گوید: “پاپ بود Canuck.”

او Feb. 8.

قبل از وجود دارد اندرو ویگینز, جمال موری و R. J. Barrett; قبل از وجود دارد استیو نش — هک قبل از وجود دارد Jay Triano — وجود دارد بیل رابینسون.

رابینسون که فوت Feb. 9, یک ستاره تیراندازی که فارغ التحصیل از Chemainus دبیرستان به Simon Fraser به جک Donohue تیم ملی, که در آن او به رهبری کانادا به یک چهارم-پایان محل در ’76 مونترال المپیک. 5-پا-11 توپچی با طیف نامحدودی در پیش-سه-نقطه-خط جهان رابینسون به طور متوسط 16.7 امتیاز در هر بازی در شش بازی مسابقات قرار داده و تا 24 امتیاز از دست دادن به قدرتمند روس ها در برنز مدال بازی.

تصور ارائه می دهد که باید ریخت و پس از آن عملکرد در بازی امروز.

“به عنوان یک جوانی من به یاد داشته باشید تماشای بیل رابینسون بازی برای کانادا” Triano گفت: زمانی که او مربیگری رپتورز. “بازی او الهام بخش من برای تعقیب رویای بازی برای کانادا است.”

رابینسون یک عضو از کانادا basketball Hall of Fame.

این یکی از آخرین لطمه می زند.

من نه تحت پوشش بازی های المپیک با کریستی Blatchford و درگیر در ماجراهای بی شماری با او در عجیب و غریب و عجیب و غریب. ما در کسب و کار او یک پیشگام شکل به عنوان کشور اول زنان ورزشی نویس; یک سوپراستار journo با مشخصات ملی و یک نویسنده پرفروش.

اما برای کسانی که احساس خوش شانس برای تماس با یک دوست و او یک منبع ثابت از شادی و خنده; یک نیروی غیر قابل مقاومت از طبیعت که رفت و 100 متر.p.h. در همه چیز او بود. او حمله, داستان, مثل هیچ کس من تا کنون دیده ام. او حمله کردند و زندگی با همان روح است. او درگذشت Feb. 12 ترک یک سوراخ است که هرگز پر نخواهد شد.

• و در نهایت من این گلف دوستان کسی نیست به خصوص با توجه به لحظه از درون گرایی یا حساسیت که می گوید این مورد Sedins: “من فقط می خواهم به لرزش دست خود را یک بار و تشکر از آنها را برای همه چیز آنها انجام داده ایم.”

این راهی است که هفته گذشته احساس می شود. آن است که دقیقا عملی به کل استان خط به لرزش دانیال و هنریک دست اما هر کس می تواند شرکت در جشن یک هفته ای و با تشکر از دوقلوها برای همه چیز آنها را نمایندگی کند به عنوان بازیکن شهروندان و خیر است. از خارج به دنبال آن ممکن است به نظر می رسید بیش از حد بالا است اما برای اهالی بریتیش کلمبیا آن را عمیق و لازم راه را برای ادای احترام به دو برادر است.

وجود دارد این است که یک لیست کوتاه از ورزشکاران که از طریق تاثیر خود را بر روی و خاموش این زمینه مترادف با خود شهر: Derek Jeter, Magic Johnson, Tom Brady, Russell Wilson نزدیک شدن است. دیگران وجود دارد.

پس از آن وجود دارد Sedin دوقلوها و معنی آنها را به عنوان مقدار به ونکوور به عنوان کسانی که دیگر ستاره متوسط به شهرهای خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de