به زودی انتقام قتل 3 jawans در Sopore: IG CRPF

سرینگر: این ادعا که نیروهای امنیتی در حال کار بر روی منجر به شناسایی گروه های شبه نظامی مسئول این حمله که در سمت چپ سه jawans مرده در Sopore در شنبه بازرس کل CRPF کشمیر راجش Yadav گفت که نیروهای به زودی انتقام مرگ خود را.
مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) در چهار شنبه پرداخت می شود گل ادای احترام به سه jawans کشته در یک حمله تروریستی در اپل شهرستان Sopore در شمال کشمیر منطقه Baramulla در روز شنبه.
“مستند در حال اجرا برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در دره. CRPF مستقر است در سراسر دره برای به اجرا درآوردن این مستند? دیروز حمله ما jawans اتفاق افتاد زمانی که آنها اعمال محدودیت در Sopore. سه نفر از ما jawans بودند متاسفانه شهید در حمله” آقای Yadav که IG عملیات به خبرنگاران گفت: پس از تاج گذاری مراسم برگزار می شود در روز یکشنبه.
او گفت: سازمان های امنیتی به طور مشترک کار منجر به شناسایی شبه نظامیان در پشت این حمله “به زودی ما خواهد انتقام مرگ ما jawans’. “کسانی که مسئول این حمله را گرفته و به کار, به زودی,” او اضافه شده است.
در پاسخ به این سوال که آیا اجرای این مستند به مبارزه COVID-19 بود بر ضد ستیزه جویی عملیات در دره آقای Yadav گفت: نیروهای قادر به انجام و اجرای مستند و در همان زمان انجام عملیات علیه شبه نظامیان. “بسیاری از عملیات موفق انجام شده در روز گذشته,” او گفت:.
شبه نظامیان روز یکشنبه از کار اخراج یک نیروی امنیتی ایست بازرسی در نزدیکی Ahad باب عبور در Sopore و در نتیجه آسیب به پنج CRPF jawans. مجروح شد و بلافاصله به بیمارستان که در آن سه نفر از آنها جان سپردند.
مرحوم شناخته شدند سر پاسبان Rajeev Sharma, پاسبان Parmar Satpal و پاسبان C B Bakhre. (سازمان)

مقاله قبلیدرخواست در انگلستان به دنبال استقرار نظامی برای اجرای مناسب بازی مستند

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>