را کوچک سازی ما را حل کند مشکلات بدهی ؟


کوچک سازی یکی از راه های مقابله با بدهی اما این روند همراه با خود هزینه های قابل توجهی. جری Kahrmann / فایل های PNG

اداره آمار کانادا می گوید بسیاری به عنوان یکی از چهار خانواده صرف بیش از حد در هزینه های مسکن, خروج آنها “خانه فقرا”

س: شریک زندگی من و من هر دو رفت و برگشت به محل کار حدود شش هفته پیش اما ما نگران کار من است. حقوق و مزایای کارکنان در کار من شده اند دائم اخراج استفاده نمي نماييد. من ساعتی پرداخت می شود اما به دنبال عدم کسب و کار من فرض کنیم که من اخراج توجه به مراتب پشت سر نیست. ما رو هم از ما پسران نوجوان در خانه زندگی می کنند با ما همراه با افراد مسن, مامان و ما باید هر دو ما درآمد به پایان می رسد دیدار. ما استفاده می شود تا همه ما از پس انداز به دلیل CERB پرداخت نیست به اندازه کافی به ما. پرداخت معوق هستند برای ما. ما خط اعتباری به حال تعادل با توجه قبل از همه گیر و در حال حاضر تقریبا اشباع شده. ما شروع به دنبال فروش خانه ما و کوچک با مادر در حال حرکت به یک بخشی از بودجه های سالمندان صفحه اصلی. آن چیزی نیست که ما می خواهیم اما ما می خواهم به جای آنهایی ساخت انتخاب به جای بانک ما. ما زندگی می کردند در خانه ما برای بیش از 20 سال است و نمی دانم اولین چیزی که در مورد آنچه که در نظر بگیرید در اطراف کوچک سازی. چه می تواند شما را نشان می دهد ؟ ~دزیره

A: درصد زیادی از کانادا خانوار تکیه بر اعتباری به پرداخت برای همه چیز از هزینه های هفتگی به شخصی ملزومات تعطیلات و بیشتر. از کارت های اعتباری خودرو و وام های شخصی به وام و خطوط اعتباری نرخ بهره پایین از دو دهه گذشته ارائه شده بسیاری از خانواده ها با فرصت های آنها هرگز آنها را داشته باشد. اما این بار بدهی گشوده در کنار فرصت تاریخی رسیدن به سطح.

قبل از COVID-19 همه گیر در حالی که با وجود اندکی کاهش در تقاضا برای غیر وام مسکن (کارت های اعتباری, وام و خطوط اعتباری) اشکال از اعتبار کانادایی دلار بدهکار 1.77 برای هر دلار از درآمد قابل تصرف آنها بود. در پایان 2019 متوسط غیر از بدهی های وام مسکن در حدود $24,000 هر فرد و وام مسکن به طور متوسط نزدیک به $290,000 خارج از ونکوور و تورنتو با متوسط وام مسکن, مقدار افزایش به حدود 450.000 دلار در این دو حوزه. در حالی که این اعداد نیست دقیقا تراز با هر وضعیت آنها ارائه یک نگاه اجمالی به بار بدهی های مصرف کنندگان در کانادا.

از زمان شروع این بیماری همه گیر بیش از 700 ، 000 کانادایی ها باید کاربردی برای وام مسکن deferrals. هزینه های منتقل شده اما اشتها برای مصرف کننده تسهیلات اعتباری است که هنوز هم بالا و اقتصاددانان پیش بینی می کنند که پس از بحران بهداشت و درمان از coronavirus خواهد آمد بحران اقتصادی تقریبا قطعا به دنبال یک عجز از پرداخت دیون بحران به عنوان افراد و خانواده ها دست و پنجه نرم کردن با چگونه به دست آوردن مجدد کنترل امور مالی خود را. نرخ بهره انتظار می رود به پایین باقی می ماند به عنوان کانادایی و اقتصاد ما دوباره ثبات مالی اما بسیاری از خانواده ها را در صورت تصمیم گیری های دشوار در طول راه.

چه باید بکنید اگر شما نمی توانید استطاعت به پرداخت صورتحساب معوق

25 درصد از کانادایی ها خانه فقیر

اداره آمار کانادا قبلا گزارش شده است که بسیاری به عنوان یکی از چهار خانواده صرف بیش از حد در هزینه های مسکن. این برگ کانادایی “خانه فقرا” که به معنی وام مسکن خود را و یا اجاره و آب و برق و دیگر لوایح به مالکیت خانه برگ های آنها را بدون به اندازه کافی برای بقیه از بودجه ماهانه خود را. اما آیا ما باید یا نباید کوچک برای آزاد کردن پول برای گرفتن خارج از بدهی است که همیشه یک پاسخ ساده.

چگونه برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی

در اینجا برخی از چیزهایی که در نظر بگیرید که شما تصمیم می گیرید اگر کوچک سازی راه خود را خارج از بدهی و یا اگر شما بهتر است نگاهی به گزینه های دیگر ،

چگونه گران خواهد آزادسازي بود ؟

حرکت ارزان نیست — شما نیاز به فروش خانه فعلی خود را پیدا کنید یکی از جدید بسته و باز کردن و ساخت یک خانه جدید است. این یک تلاش است که همراه با به عنوان بسیاری از هزینه های آن را به عنوان کار می کند.

هنگامی که شما خرید شما در قلاب برای بسیاری از بسته شدن هزینه های قانونی و هزینه ها و مالیات انتقال زمین — این هزینه ها می تواند در مجموع هزار دلار بسته به اینکه کدام استان هستید. اگر شما در نهایت خرید یک خانه با نام تجاری جدید GST ممکن است به دلیل در اتمام آن را به عنوان است که در بریتیش کلمبیا. در حالی که وجود دارد برخی از تخفیف در دسترس هستند به طور معمول ادعا کرد پس از آن, بنابراین شما باید پرداخت هزینه کامل جلو.

صاحبخانه که 20 درصد پایین پرداخت در دسترس برای خرید خانه خود را باید برای پرداخت وام وام مسکن بیمه. این هزینه بستگی به مقدار وام مسکن: 10 درصد پیش پرداخت به عنوان مثال می آمد با یک 3.10 درصد هزینه یش بر روی وام مسکن خود را ، استانی مالیات بر فروش در برخی از استانهای دیگر هزینه های آن را نمی توان به اضافه وام.

هنگامی که فروش خانه خود را, شما نیاز به پوشش املاک و مستغلات هزینه. این به طور معمول اجرا بین دو و شش درصد از فروش خود را قیمت می باشد. مرحله بندی هزینه ها و محوطه سازی برای درخواست تجدید نظر محدود کردن اضافی هزینه های فروش در حالی که صفحه اصلی بازرسی و ارزیابی می تواند به خرید و فروش هزینه های.

اگر شما در حال حاضر در میان مدت با وام مسکن خود را, شما در صورت علاقه به مجازات اگر شما پورت بیش از یک کوچکتر وام مسکن از شما در حال حاضر. بررسی خود را با وام دهنده خود را در چه هزینه ای خواهد بود برای شکستن مدت وام مسکن خود را قبل از اینکه شما شروع به خرید ارزان صفحه اصلی.

هزینه های اضافه در یک سرعت سرگیجهآور. آمده حرکت زمان شما باید به سهام تا در جعبه بسته بندی نوار و دیگر لوازم حرکت. شما نیاز به زمان کتاب کار شاید استخدام نقاشان و دیگر پیمانکاران برای خنک کردن خانه های قدیمی خود را قبل از فروش و یا خانه جدید خود را بر حرکت در. و فراموش نکنید که محرک پاک کننده رسوب برای قلاب کردن آب و برق و همچنین به عنوان پست الکترونیکی حمل و نقل و هزینه های شناسایی جدید.

در پایان این مصیبت شما نیاز به ایجاد یک قابل توجهی کوچک به درو از هر گونه منافع مالی.

6 چیزهایی که هیچ کس به شما می گوید زمانی که خرید یک خانه

شما مسکن هزینه های واقعی مشکل ؟

قبل از اینکه شما در نظر بگیرید در حال حرکت به یک خانه کوچکتر نگاهی به هزینه های ماهانه خود را به شناسایی آنچه که نگه داشتن شما را در بدهی. استفاده از یک بودجه بندی صفحه گسترده و یا یک شخصی برنامه ریز بودجه به مطالعه عادات هزینه های خود را. شروع خود را با هزینه های ثابت مانند وام مسکن خود را, نرم افزار بیمه و مالیات بر املاک و هزینه های پزشکی و پایه هزینه های حمل و نقل. این کمک می کند به جلو و قبل از همه گیر اظهارات برای دریافت دقیق تر اعداد.

سپس نگاه خود را هزینه های اختیاری از مواد غذایی, گاز, غذا خوردن, هدیه, تعطیلات, خرید و تفریح و سرگرمی برای خود و بچه های خود را. بیشتر از نه, این است که بخشی از بودجه خود را که کردم این اتاق بیشتر برای تغییر.

با انجام در عمق و بررسی کامل از تمام هزینه های خود را, شما ممکن است کشف که شما می توانید استطاعت هزینه های در حال اجرا خانه خود را اگر شما نمی splurging در هزینه های دیگر. شاید این علاقه خود را برای گرفتن takeout هر روز برای ناهار, خرید آنلاین هنگامی که شما خسته هستید و یا به هر هوی و هوس خود کودکان و نوجوانان است که باعث بدهی های خود را. درآمد پایدار است که البته پارامونت اما پیدا کردن راه هایی برای کاهش هزینه های اختیاری حتی به طور موقت می تواند کمک به شما از طریق یک زمان دشوار است.

کوچک پرداخت آن را آسان تر برای پرداخت بدهی,

هستند مشکلات بدهی های خود را همه گیر مربوط و یا زندگی مربوط است ؟

در نهایت از خود بپرسید اگر شما در حال برخورد با یک وضعیت با توجه به این سابقه بار, و یا اینکه آیا بدهی های خود دچار مشکل شده است و دم برای چندین سال. شاید شما تا به حال هزینه زیادی در چند سال پیش است که شما واقعا هرگز از بهبود. آیا شما اختصاص دقت خود را برای پدر و مادر مسن درآمد و هزینه های همراه با هر گونه اعتبار مالیاتی شما می توانید ادعا می کنند در مالیات بر درآمد خود را برای مراقبت از شما را فراهم کند ؟ شما نوجوانان کشیدن وزن خود را و یا می تواند آنها کار پاره وقت برای پرداخت حداقل برخی از هزینه های خود را?

مالی رجعت آنچه را که شما آشکار کرد ؟

آگاهانه از خرد همه شماره های خود را نه فقط آنهایی که اولین بار است که به ذهن می آیند. این ممکن است که به جای کوچک سازی, شما به سادگی نیاز به ایجاد یک صرفه هزینه های طرح که جلو شما از طریق این لحاظ مالی زمان به چالش کشیدن.

خط پایین در کوچک سازی برای مقابله با بدهی

به عنوان اکتشاف به شما گزینه های برای مدیریت بدهی های خود را و نگه داشتن خانواده خود را سالم در طول همه گیر می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از ابزار به منظور جلب بر برای کمک به. استفاده از اورژانس بودجه پیگیری هزینه های خود را با دقت و کاهش هزینه ها در هر کجا که ممکن است. امکان استفاده از برنامه های پشتیبانی به عنوان نگاه شما را به خود را تثبیت وضعیت درآمد. از متخصصان صنعت به غیر انتفاعی اعتباری مشاوره سازمان ها وجود دارد کمک رایگان در دسترس به شانه بیش از هزینه های خود را, بدهی و بودجه با یک چشم برای کمک به شما در تعیین اینکه آیا یا نه آن را در بهترین منافع خود را به نگه داشتن خانه فعلی خود و یا کوچک.

مربوط به خواندن:

چگونه به نگه داشتن هزینه های نوسازی خانه از شکستن بانک

برخورد با بدهی به عنوان یک صاحب خانه یا مستاجر در طول Covid و فراتر از آن

13 صرفه جویی در پول کلاهبرداری به پرداخت بدهی به سرعت

اسکات هانا رئيس جمهور از اعتباری مشاوره, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت پول خود را و یا بدهی های تماس اسکات توسطایمیلچک nomoredebts.orgتماس بگیرید و یا 1-888-527-8999.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>